Švédsko – Česko 6:3 (kon.)
konec
Švédsko
6:3 (2:1, 2:1, 2:1)
Česko
Neděle 21.04.2024, 14:00 • Lassalyckans Ishall A-hall, Ulricehamns, Švédsko • Turnaj čtyř (ženy U18)
Partner:
   
  To je ode mě vše. Díky za pozornost a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit opět na shledanou. (16:03:01)
   
  Je dobojováno. Český tým na turnaji poprvé padl, i tak ho ale zakončuje s bilancí dvě výhry a jedna prohra na prvním místě díky pořadí v minitabulce s Finskem a Švédskem vzhledem ke skóre z těchto zápasů – Česko +2, Finsko 0 a Švédsko – 2.
   
  Konec zápasu.
   
  59:45
  Ještě se vhazovalo znovu ve středním pásmu, Češky ještě mohly jít do akce, ale nakonec střelu chytila švédská brankářka.
   
  59:01
  Češky se ještě dostávaly do akce, ale zastavilo je postavení mimo hru. Ta se přestěhovala do středního pásma, kde se bude vhazovat.
   
  58:00
  Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny
  57:46 Nova SEGERLJUNGOVÁ SVANEFJORDOVÁ - 6:3
   
  57:46
  Švédsko právě vstřelilo branku!
  Český tým odvolal brankářku Ortovou a zkusil to se šesti bruslařkami v poli. Ovšem Švédky získaly puk a ten poté z dálky nasměrovala do opuštěné české klece NOVA SEGERLJUNGOVÁ SVANEFJORDOVÁ – 6:3. Asistence: Tillie Ytfeldtová.
   
  56:01
  Češky se znovu snažily o další snížení, ale proti jedovce Barbory Proškové byla připravená lapačka Tilde Wyckmanové.
  54:29 Adéla PÁNKOVÁ - 5:3
   
  54:29
  Česko právě vstřelilo branku!
  Češky využívají přesilovou hru a ještě tak vykřesaly jiskru naděje. ADÉLA PÁNKOVÁ na levé straně nadvakrát překonala Tilde Wyckmanovou a snižuje na rozdíl dvou gólů – 5:3. Asistence: Tereza Gildainová a Linda Vocetková.
   
  54:16
  Domácí reprezentace se zatím dobře brání a znovu poslala puk daleko od branky Wyckmanové.
   
  53:52
  Švédky zachytily puk a vyhodily ho ž před branku Veroniky Ortové a šetří tak cenné vteřiny ze svého oslabení.
   
  52:55
  Vyloučení v týmu Švédsko:
  Alva Vitalissonová – 2 min., držení.
   
  52:22
  V útočném pásmu vybojovaly puk Češky a Adéla Pánková se pak protlačila až před Wyckmanovou, zblízka ji ale nadvakrát nepřekonala.
   
  50:15
  Skončily tresty oběma vyloučeným hráčkám.
   
  50:05
  Naopak na druhé straně ohrozila Ortovou Wilma Tagessonová, ale její střela nakonec skončila jen vedle její levé tyče.
   
  49:00
  Češky operovaly před Tilde Wyckmanovou, ale nakonec nenašly recept, jak ji zase překonat. Švédská brankářka má puk ve své moci a rozehrává ho spoluhráčkám.

  Vendula Zdražilová

  Branky a nahrávky: 9. Petruskaová (Äbergová), 10. Segerljungová Svanefjordová (Karlssonová), 38. Karlssonová (Sundnäsová Grillforsová, Westerlindová), 40. Karlssonová (Sundnäsová Grillforsová, Westerlindová), 44. Nygrenová (Äkerlundová, Karlssonová), 58. Segerljungová Svanefjordová (Ytfeldtová) – 8. Gildainová (Prošková), 21. Pánková (Vocetková), 55. Pánková (Gildainová, Vocetková)


  Švédsko: Wyckmanová (Löwenadlerová) – Tagessonová, Westerlindová, Karlssonová, Petruskaová, Vitalissonová, Lindgrenová, Berndtssonová – Äkerlundová, Sundnäsová, Nygrenová – Lindströmová, Melinová, Äbergová – Segerljungová Svanefjordová, Östermanová, Ytfeldtová – Dolatabadiová, Calrssonová, Norénová
  Trenér: Morgan Johansson

  Česko: Fialová (41. Ortová) – Paroubková, Hujová, Jarabková, Fromová, Šrámková, Chladová, Panešová, Luxemburková – Vocetková, Gildainová, Pánková – Prošková, Jílková, Rosenbaumová – Pěnčíková, Šindelářová, Ulbrichtová – Nogová, Šťástková, Mazancová
  Trenér: Dušan Andrašovský

  Rozhodčí: Lovensnöová (SWE) – Perssonová (SWE), Johanssonová (SWE)
  bahis siteleri