Interobal Plzeň – Chrudim 2:5 (kon.)
SK Interobal Plzeň
2:5 (1:2) Stav série: 1:1
FK Chrudim
Pátek 17.05.2024, 19:00 • SH Lokomotiva Plzeň • Play off 1. futsal ligy • Finále

32:17
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Vahala vyhazoval do brankoviště, ale Chrudim získala míč. David Drozd se na levé straně dostal přes Vnuka a jeho šanci vyrazil gólman Plzně pouze k RADIMU ZÁRUBOVI.

26:26
    Interobal Plzeň právě vstřelil branku!
    Rešetár udělal blok, Vnuk pak nastřeloval z pravé strany na vzdálenější tyč, kde byl KAKÁ před prázdnou bránou.

24:27
    Vahala chtěl zrychlit hru pasem na pravou stranu, ale do toho se vložil EVERTON a zhruba z půle vracel do prázdné brány.

20:50
    Křižnou přihrávku z pravé strany na Pavla Drozda odehrál Vnuk ve skluzu pouze k DAVIDU DROZDOVI a ten mířil do poloodkryté brány.

19:56
    Tenhle šaťnák ještě může mít svou svou hodnotu! Do poločasu zbývalo tak jedenáct vteřin, když Plzeň rozjížděla svou akci. Kaká si vyměnil míč s Vitinhem, ten mu vracel z pravé strany na střed, kde se Kaká krásně otočil kolem Vincenzia a mezi nohama Andreho předložil míč na levou stranu pro TOMÁŠE VNUKA, ten měl před sebou prázdnou bránu.

11:54
    Plzni se nepovedl roh. EVERTON sebral centr, nebo střelu Holého a rozjel rychlý kontr, navedl si míč na střelu z pravé strany na vzdálenější tyč a Chrudim vede 2:0.

07:11
    Chrudim zaslouženě vede! Koudelka rozehrál roh z levé strany a PAVEL DROZD zakončil z bezprostřední blízkosti k tyči za Vahalu.

Vít Muzikář

Branky: 20. Vnuk (Kaká), 27. Kaká (Vnuk) – 8. P. Drozd (Koudelka), 12. Everton, 21. D. Drozd (P. Drozd), 25. Everton, 33. Záruba (D. Drozd)

Karty:   14. Formánek (vedoucí) (CHR), 16. Espindola (CHR), 35. D. Drozd (CHR)

SK Interobal Plzeň: Vahala (Fořt) – Künstner, Rešetár (C), Holý, Vnuk – Mikuš, Vitinho, Kozár, Kaká – Křivánek, Knobloch, Rick.
    Trenér: Marek Kopecký

FK Chrudim: Espindola (38. Špánik, Javorski) – Záruba (C), P. Drozd, D. Drozd, Koudelka – Everton, Igor, Vincenzo, Andre – Krotil, R. Mareš, Max.
    Trenér: Alecio

Rozhodčí: Chládek, Z. Nagy – Dragoun