HC Boskovice – Brno 3:7 (kon.) | HC Hořovice – IHC Prague Rats 3:4 (kon.) | Černošice – ILHK Hr. Králové 6:7 (0:2 po s.n.)
HC Hořovice – Roller Storm 7:8 (po pr.) | Devils Zlín – IHC Přerov 3:6 (kon.) | Kanci Uh. Brod – IHC Přerov 4:6 (kon.)
IHC KANCI Uherský Brod
4:6 (2:4, 2:2)
IHC Night Birds Přerov
Sobota 18.05.2024, 17:00 • Zimní stadion Uherský Brod • STILMAT extraliga inline hokeje

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

IHC KANCI Uherský Brod: Nowak – Budil, Gazda, Heča, Mrázik, Oharek, Rauš, Suhrada – Červenka, Karafiát, Šiler, Trenčan
    Trenér: Jan Heča

IHC Night Birds Přerov: Žurek – J. Hanák, T. Hanák, Zbořil, Svozil – Andrýsek, Hradil, Indrák, Ministr
    Trenér: Daniel Indrák

Rozhodčí: Obadal, Cik.

00:01

02:58
    Blízko k prosazení se měl nyní Radim Hradil. Toho našel ukázkou přihrávkou zpoza svatyně Mikuláš Zbořil. K jeho smůle se mu ale nakonec sotva podařilo zakončit, byl totiž rychle dostoupen dvěma obránci.

06:38
    Night Birds Přerov právě vstřelili branku!
    Autorem branky je DANIEL MINISTR. Asistence: Pavel Hanák.

09:19
    Autorem branky je DAVID SVOZIL. Asistence: Pavel Hanák.

11:48
    Uherský Brod právě vstřelil branku!
    Autorem branky je DAVID RAUŠ. Asistence: Vlastimil Oharek.

12:57
    Autorem branky je DAVID SVOZIL. Asistence: Daniel Indrák a Pavel Hanák.

14:58
    Hostům z Přerova se podařilo vytvořit další tlak. Ten tentokrát skončil střelou Jana Hanáka. Jeho pokud od levého kruhu ale proletěl pouze vedle levé tyče.

16:59
    Tak to je neuvěřitelné vážení! Ještě před koncem tady máme první hattrick. Postaral se o něj DAVID SVOZIL. Ten má navíc na svém kontě již tři gól z předchozího utkání ve Zlíně. Touto brankou tak potvrdil, že je ve výborné formě. Asistence: Daniel Indrák.

19:06
    Autorem branky je JIŘÍ SUHRADA. Asistence: Milan Šiller.

20:00

20:01

21:48
    Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí Kanci. Díky tomu se dostal k zakončení Jiří Suhrada. Autor jedné z branek další ale zatím na své konto nepřidal, svým pokusem totiž našel pouze lapačku Žurka.

22:55
    Autorem branky je RADIM HRADIL. Asistence: Jan Hanák.

24:48
    Ani tento pokus nekončí brankou. O změnu skóre se pokusil David Rauš. K jeho smůle ale nakonec skončil kotouč pouze v ochranné síti, jelikož střelu zblokoval jeden z obránců.

27:18
    Tak toto byla zatím největší šance Kanců v tomto poločase. Po křižné nabídce se dostal k pokusu z první opět Jiří Suhrada. Jeho pokus nevypadal vůbec špatně, nakonec ale jen těsně neskončil v prostoru mezi třemi tyčemi.

30:31
    Tento poločas zatím není tak gólově bohatý jako ten předchozí, o střely ale rozhodně nouze není. K jedné takové se nyní odvážil kapitán Mikuláš Zbořil. Mířil přímo mezi betony, nakonec si ale brankář na kotouč sáhnout nemusel. Před brankovištěm jej totiž zblokoval jeden z obránců.

32:33
    Tak toto byl fantastický zákrok Antonína Nowaka! Ten vytáhl ze svého rukávu eso, díky kterému dokázal zastavit i takové přečíslení, jako je tři na jednoho. Kvůli tomu tak připravil Tomáše Andrýska o téměř jistý gól.

32:38
    Autorem branky je DANIEL GAZDA. Asistence: Jiří Suhrada a Milan Šiller.

33:12
    Po snížení hrají Kanci jako vyměnění. Blízko k další brance, která by utkání vnesla zcela novou zápletku, měl Tomáš Hanák. Jeho pokus ale nakonec v bráně neskončil, a to i přesto, že jej ještě smolně tečoval jeden z obránců.

34:13
    Autorem branky je DAVID SVOZIL.

36:58
    A máme tady další metelici z hole Daniela Gazdy. Oproti té poslední tato ale gólem nekončí. K rozeznění sirény ale neměl obránce daleko, zakončoval totiž z první po rychlé křižné přihrávce.

38:40
    Vyloučení v týmu IHC Night Birds Přerov:
    Tomáš Hanák – 1,5MIN, hákování.

38:40
    Oddechový čas pro tým IHC KANCI Uherský Brod.

39:21
    Tak toto vypadá pro domácí velice zajímavě. Necelou minutu před koncem základní hrací doby zkouší početní výhodu znásobit hrou bez brankáře.

39:48
    Tomáš Andrýsek – TS, hození hole.

39:48
    DANIEL GAZDA se postavil k trestnému střílení, které se mu povedlo proměnit. Na srovnání ale už domácím Kancům nezbývá dostatek času.

Je dobojováno. Kanci Uherský Brod nestačili na Night Birds Přerov, kteří jsou tak po výhře ve Zlíně dnes stoprocentní a vyhoupli se do čela východní divize Stilmat extraligy. (18:14:10)

Patrik Hlaváč

Branky a nahrávky: 12. Rauš (Oharek), 20. Suhrada (Šiller), 33. Gazda (Suhrada, Šiller), 40. Gazda (TS) – 7. Ministr (Hanák), 10. Svozil (Hanák), 13. Svozil (Indrák, Hanák), 17. Svozil (Indrák), 23. Hradil (Hanák), 35. Svozil

Rozhodčí: Obadal, Cik