Norsko – Rakousko 1:4 (kon.) | USA – Kazachstán 10:1 (kon.) | Švýcarsko – Kanada 2:3 (kon.)

63:33
    Už se pískalo a dvě minuty za podrážení obdržel Peter Cehlárik.

62:08
    Je tu ale další vyloučení, tentokrát na obou stranách. Marek Hrivík si vykoledoval dvě minuty za vysokou hůl, Kristers Gudlevskis zase dvě minuty za držení. Jeho trest odsedí Rihards Bukarts.

60:00
    Do prodloužení půjdou Lotyši s přesilovkou, dvě minuty za sekání vyfasoval Patrik Koch.

34:29
    Další vyloučení a tentokrát je z toho přesilovka pro Lotyšsko. Dvě minuty za sekání si odjel odpykat Marko Daňo.

33:49
    Vylučuje se na obou stranách, jak Felikss Gavars, tak Mário Grman obdrželi po dvou minutách za nesportovní chování.

16:16
    Už se pískalo a na trestnou lavicí odjíždí Oskars Batna, od rozhodčího si vyslechl dvě minuty za nedovolené bránění.

13:20
    Opět se vylučuje na straně lotyšského týmu, dvě minuty za sekání si jde odsedět Mārtiņš Dzierkals.

04:56
    Je tu první přesilovka zápasu, zahraje si ji tým Slovenska. Soupeř hrál v šesti a trest za příliš mnoho hráčů odsedí Rihards Bukarts.
    Cestu našich mladých reprezentantů U18 šampionátem ve Finsku si můžete připomínat originálním dresem. Ten nyní můžete získat v této aukci.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 43. Pospíšil (Regenda, Ivan), 59. Cehlárik (Slafkovský, Hrivík) – 19. Freibergs (Indrašis, Ri. Bukarts), 59. Cibulskis (Jaks, Indrašis), rozh. náj. Ločmelis