Rakousko – Velká Británie 2:4 (kon.) | Francie – Německo 3:6 (kon.) | Kanada – Česko cz 4:3 (po pr.)
Lotyšsko – USA 3:6 (kon.) | Finsko – Švýcarsko 1:3 (kon.) | Švédsko – Slovensko 6:1 (kon.)
Francie
3:6 (1:1, 2:3, 0:2)
Německo
Úterý 21.05.2024, 12:20 • Ostrava Arena • Mistrovství světa • Skupina B

59:42
    Ještě jedno vyloučení na straně Francie! Justin Addamo zakončí šampionát na trestné lavici, kde si odsedí trest za krosček.

54:23
    Francouzský Jordan Perret nakonec dostává dvě minuty za hrubost. Frederik Tiffels však vyfasoval pět minut a osobní trest do konce utkání za vražení na hrazení.

47:30
    Německo si znovu zahraje přesilovku. Crinon a Stachowiak vyfasovali trest za hrubost. Perret navíc dostal trest za krosček.

44:37
    Německo si zahraje další přesilovku. Yohann Auvitu vyfasoval dvouminutový trest za hákování.

38:12
    Enzo Cantagallo navíc dostává dvě minuty za podrážení v útočném pásmu.

23:09
    Francie si navíc zahraje přesilovku. Dvě minuty za držení dostává Nico Sturm.

16:56
    Němci dostávají velkou šanci na vyrovnání. Enzo Guebey totiž vyfasoval dvě minuty za sekání.

00:31
    Německo si hned v úvodu utkání zahraje první přesilovku. Dvě minuty za podrážení dostává Justin Addamo.
    Cestu našich mladých reprezentantů U18 šampionátem ve Finsku si můžete připomínat originálním dresem. Ten nyní můžete získat v této aukci.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 17. Claireaux (Addamo, Perret), 22. Rech (Boudon, Chakiachvili), 27. Treille (T. Bozon, Guebey) – 20. Michaelis (Kahun, Ehliz), 26. Kälble (Stachowiak, Peterka), 32. Stachowiak (Reichel), 32. Kastner (Michaelis, Szuber), 42. Stachowiak, 45. Reichel (Sturm, Pföderl)

Francie: Papillon (45. Junca) – Guebey, Auvitu (A), Cantagallo, Chakiachvili, Llorca, Crinon, Thiry – K. Bozon, Bellemare (A), Treille (C) – Bertrand, Boudon, Rech – Claireaux, Addamo, Perret – Dair, Colomban, T. Bozon – Bruche.
    Trenér: Philippe Bozon

Německo: Grubauer (Niederberger) – Wissmann, J. Müller, Szuber, M. Müller (C), Wagner, Kälble, Fohrler, Ugbekile – Peterka, Stachowiak, Reichel – Kahun (A), Sturm, Tiffels – Pföderl, Michaelis, Ehliz (A) – Ehl, Kastner, Tuomie.
    Trenér: Harold Kreis

Rozhodčí: Holm (SWE), Hronský (SVK) – Hynek (CZE), Lundgren (SWE)

Diváci: 9 109