Hr. Králové B – Č. Lípa 5:0 (kon.) | Pardubice B – Ústí n. L. 1:0 (kon.) | Ml. Boleslav B – Teplice B 0:1 (kon.)
Liberec B – Brozany 1:2 (kon.)
FK Pardubice B
1:0 (1:0)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
Neděle 26.05.2024, 10:15 • Stadion Pod Vinicí • 3. Česká fotbalová liga (B) • 28. kolo

Je dobojováno. Ačkoli se hosté z Ústí hnali celý 2. poločas za vyrovnáním a vytvořili si několik nadějných šancí, tak branku nevstřelili a odjíždějí z Pardubic bez bodů. Utkání rozhodla branka Štěpána Miláčka z 1. minuty.
    To je ode mě vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek víkendu. (12:14:55)

90+2

90
    Další útočná akce hostů, domácí ale stihli odvrátit na roh. Málem z toho byl vlastní gól.

89
    Kroucený centr Adama Čičovského z velkého vápna nikdo netečoval a míč končí až na levé tyči domácí branky!

89
    Další centr hostů, tentokrát z pravé strany, je opět kořistí Šmída. Ten posílá míč dlouhým nákopem dopředu.

88
    Centr z rohového kopu na malé vápno sbírá do rukavic Šmíd.

87
    Tomáš Kučera rozehrál přímý kop nakrátko, po signálu se dostal k centru z levé strany, hlavičku hostů na zadní tyči ale blokuje jeden z domácích obránců na brankové čáře a míč letí na roh.

87
    Po faulu domácích mají hosté výhodu v podobě volného přímého kopu.

86
    Žlutá karta pro tým FK Pardubice B (Svoboda).

86
    Rychlý pas do běhu nedostihl Adam Čičovský na hrací ploše a rozehrávat od branky tak bude Nicolas Šmíd.

85
    Střídání v týmu FK Pardubice B:
    ze hřiště odchází Machů, přichází Brychnáč.

84
    Žlutá karta pro tým FK Pardubice B (Machů).

84
    Míč si před vápnem navedl na levačku Daniel Pandula, jeho střelu ale hosté blokují.

83
    Na přihrávku za obranu si naběhl Jakub Mareš, jeho křižná přízemní rána na zadní tyč ale míjí branku.

82
    Do protiútoku po rohovém kopu se dostali domácí, Suleiman posunul míč na Štěpána Miláčka, jeho pokus na zadní tyč ale David Němec vyráží.