Varnsdorf – Ústí n. L. 5:2 (kon.) | Tychy – Termalica 3:2 (kon.) | Plzeň – Karlsruhe 2:0 (kon.)
Č. Budějovice B – Žižkov 0:0 (zruš.) | Sparta – Trnava 3:0 (kon.) | Zagłębie – NK Nafta 1:0 (kon.)
Linz – Č. Budějovice 2:2 (kon.) | Olimpia Kluž – Liberec 0:2 (kon.)
AC Sparta Praha
3:0 (0:0)
FC Spartak Trnava
Pátek 05.07.2024, 15:00 • epet Arena, Praha-Bubeneč • Přípravný zápas

83
    Tomáš Wiesner ztratil míč v souboji s Breznikem, po kterém se pak ještě ohnal po odpískání a dostává žlutou kartu.

40
    Trnavský Lukáš Štetina dostává za faul na třetině hřiště žlutou kartu.

32
    Trnavský kapitán Martin Mikovič prokličkoval do pokutového území, kde po sražené střele fauloval nešetrně Panáka a dostává žlutou kartu.

21
    Žlutou kartu obdržel za řeči směrem k rozhodčímu domácí brankář Peter Vindahl.

Karel Jedlička

Branky: 62. Wiesner, 80. Olatunji, 89. Schánělec

Karty:   21. Vindahl (SPA), 83. Wiesner (SPA) – 32. Mikovič (TRN), 40. Štetina (TRN)

Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 1:1. Rohy: 9:2. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 9:9.
    AC Sparta Praha: I. poločas: Vindahl – Sørensen, Panák, Večerka – Daněk, Pavelka, Vydra, Ryneš – Pešek, Tuci, Hranoš /K/.
    II. poločas: Vorel – Uhrinčať, Kukučka, Zelený – Wiesner, Sadílek, Solbakken, Suchomel – Krasniqi /K/, Olatunji, Schánělec.

Náhradníci: Surovčík – Mejdr

Trenér: Friis

FC Spartak Trnava: Frelih – Holík, Šulek, Štetina, Twardzik (46. Karhan) – Kubista (24. Kratochvíl), Procházka, Mikovič /K/ (63. Bainović) – Corryn (63. Breznik), Ďuriš (70. Ahl), Azango (70. Paur)
    Náhradníci: Rusov – Vantruba, Ujlaky, Daniel, Bukata, Kazeem, Ofori

Trenér: Gašparík

Rozhodčí: Berka – Hádek, Zoufalý