Znojmo – Salzburg 2:5 (kon.)
konec
Orli Znojmo
2:5 (1:2, 1:1, 0:2)
EC Red Bull Salzburg
Pátek 17.01.2020, 19:15 • Nevoga aréna • Erste Bank Eishockey Liga • 41. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek pátečního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (21:29:28)
   
  Střely na branku: 37 – 34
   
  Dnešní utkání sledovalo 3 014 diváků.
   
  Je dobojováno. Znojmo nakonec ve třetí třetině nesmazalo svou ztrátu a naopak dvakrát inkasovalo. Hosté si tak ze znojemského ledu odvezou všechny body, domácí zůstanou s prázdnou.
   
  Konec zápasu.
   
  59:42
  Domácí to zkoušejí bez brankáře se šesti bruslaři v poli. Sice mají puk, ale čas neúprosně běží. Hosté své vedení dobře brání.
   
  58:48
  Vyloučení v týmu EC Red Bull Salzburg (Florian Baltram – 2+2 min, faul kolenem).
   
  58:00
  Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
   
  57:08
  Salzburg právě vstřelil branku!
  Hosté se ještě prosazují, když Dominika Groha prostřelil BUD HOLLOWAY a zřejmě tak definitivně zlomil odpor znojemského týmu – 2:5. Asistence: John Hughes a Dominique Heinrich.
   
  56:15
  Groh musel být v brankovišti hodně pozorný. Mířily na něho dvě střely, se kterými si sice poradil, ale domácí nedokázali poslat puk pryč. Hosté tak nadále obléhají Grohovu klec.
   
  55:06
  Domácí příznivci svými hlasivkami ženou své hráče kupředu, ale ti je nevyslyšeli a Znojmo čelí další akci Red Bullu.
   
  53:39
  Jenže toho nevyužilo a hosté se okamžitě po zisku puku vrhli do další akce na druhé straně. Obrana Orlů se tak musela rychle vracet zpět před svou branku.
   
  53:20
  Zakázané uvolnění Salzburgu a hra se stěhuje před branku Lamoureuxe. Znojmo tak získalo zadarmo útočné pásmo.
   
  52:28
  Před Grohem bylo znovu rušno. Z levé strany napřáhl ke střele Bud Holloway, ale jeho pokus srazil domácí brankář do rohu.
   
  51:05
  Anthony Luciani to vzal na sebe a zblízka zakončil, svou třetí branku v utkání však nepřidal.
   
  50:21
  Znojemští se urputně snaží o kontaktní branku, která však stále nepřichází. Naopak hosté by raději ještě přidali nějakou tu pojistku.
   
  49:39
  A opět se dostali domácí hráči snadno před Lamoureuxovu branku, ale obrana Salzburgu jim nedovolila žádné ohrožení jeho branky.
   
  49:14
  Lamoureux si nyní připsal zákrok proti střele z levé strany a kotouč ukryl u sebe. Nechal tak hru radši zastavit.

  Vendula Zdražilová

  Branky a nahrávky: 8. Luciani (Bowles), 29. Luciani (Svoboda T.) – 11. Holloway (Brickley, Hughes), 12. Pallestrang (Holloway, Joslin), 36. Kolarik (Hari), 48. Regner (Hughes), 58. Holloway (Hughes, Heinrich)


  Orli Znojmo: Groh (Lassila) – Stehlík, Bořuta, Čermák, Sova, Mikliš, Jonáš – Bowles, Bartoš, Luciani – Berisha, Flick, McRae – Svoboda T., Matuš, Gago – Kosnar, Češík, Svoboda O.
  EC Red Bull Salzburg: Lamoureux (Herzog) – Regner, Heinrich, Schreier, Joslin, Viveiros, Pallestrang, Harnisch, Jakubitzka – Hughes, Brickley, Holloway – Kolarik, Hari, Huber M. – Hochkofler, Schiechl, Baltram – Huber P., Varejcka, Rebernig

  Rozhodčí: Kincses, Smetana – Gatol, Nemeth

  Diváci: 3 014