| Německo – USA | 3:14 (kon.) | | | Česko – Slovensko | 6:4 (kon.) |
| Mladá Boleslav – Karlovy Vary | 2:1 (1:0 po s.n.) | | | Plzeň – Motor ČB | 4:2 (kon.) | | | Slavia – Kolín | 1:0 (2:0 po s.n.) |
| Litoměřice – Sparta | 0:6 (kon.) | | | Vítkovice – Olomouc | 2:4 (kon.) | | | Havířov – Frýdek-M. | 5:2 (kon.) |
| Tábor – Jihlava | 1:2 (0:3 po s.n.) | | | Sokolov – Chomutov | 1:2 (kon.) |
| Mladá Boleslav – Liberec | 8:3 (kon.) |
po s.n. (1:0)
BK Mladá Boleslav
2:1
(0:0, 1:0, 0:1 - 0:0)
HC Energie Karlovy Vary
Lukáš Chuchválek
Branky a nahrávky:
24. Järvinen (Lantoši), rozh. náj. Lantoši – 56. Bernovský (Weinhold)
Rozhodčí: Pilný, Úlehla – Hnát, Hynek
Diváci:
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Aaltonen (MBL)
0:0 Kružík (KVA)
2. série:
1:0 Lantoši (MBL)
1:0 Kofroň (KVA)
3. série:
1:0 Järvinen (MBL)
1:0 Přikryl (KVA)
BK Mladá Boleslav:
Stuchlík (Novotný) – Pyrochta, Osburn, Jeřábek, Němec, Čech, Křepelka, Moravec – Lantoši, Järvinen, Aaltonen – Gardoň, Fořt (A), Suchý – Kučera Hradec, Stránský (C) – Vlasák, Malínek, Zvagulis.
Náhradníci:
Trenér: Jiří Kalous
HC Energie Karlovy Vary: Habal (Dybal) – Mikyska, Tureček (A), Krajčík, Weihold, Benda, Dorot, Anton – Kofroň, Koffer (C), Kružík – Adámek, Přikryl, Bernovský (A) – Váňa, Kverka, Tomeček.
Náhradníci:
Trenér: David Bruk
Náhradníci:
Trenér: Jiří Kalous
HC Energie Karlovy Vary: Habal (Dybal) – Mikyska, Tureček (A), Krajčík, Weihold, Benda, Dorot, Anton – Kofroň, Koffer (C), Kružík – Adámek, Přikryl, Bernovský (A) – Váňa, Kverka, Tomeček.
Náhradníci:
Trenér: David Bruk
Rozhodčí: Pilný, Úlehla – Hnát, Hynek
Diváci:
CZE
SK
PL
EN
HU
RU








Rozhodující nájezd proměnil RÓBERT LANTOŠI ranou mezi betony.
Hosté jsou za svou nynější aktivitu odměněni vyrovnávací brankou, kterou dává do odkryté sítě JAN BERNOVSKÝ, když moment před tím Martin Weinhold nepříjemně nastřelil povyjetého Stuchlíka. Asistence: Martin Weinhold.
Malínek – 2 min., krosček.
Čech – 2 min., hrubost.
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary:
Koffer – 2 min., hrubost,
Tureček – 2 min., vražení na hrazení.
Tomeček – 2 min., vražení na hrazení.
Němec – 5 min. + OK, nedovolený zásah do hlavy nebo krku, odpyká Malínek.
Ale nyní již ano a Boleslav se ujímá vedení. Lantoši vyzval z rohu kluziště na centru MATTIHO JÄRVINENA, jenž konečně překonává důsud neprůstřelného Vladislava Habala. Asistence: Róbert Lantoši.
Křepelka – 2 min., nedovolené bránění.
Kofroň – 2 min., krosček.
Benda – 2 min., podrážení.
Aaltonen – 2 min., sekání.
BK Mladá Boleslav: Stuchlík (Novotný) – Pyrochta, Osburn, Jeřábek, Němec, Čech, Křepelka, Moravec – Lantoši, Järvinen, Aaltonen – Gardoň, Fořt (A), Suchý – Kučera Hradec, Stránský (C) – Vlasák, Malínek, Zvagulis.
Trenér: Jiří Kalous
HC Energie Karlovy Vary: Habal (Dybal) – Mikyska, Tureček (A), Krajčík, Weihold, Benda, Dorot, Anton – Kofroň, Koffer (C), Kružík – Adámek, Přikryl, Bernovský (A) – Váňa, Kverka, Tomeček.
Trenér: David Bruk.
Na severozápadě Čech dosud žádné přípravné zápasy Energetici neodehráli a v Boleslavi je čeká premiéra. A premiéra to bude také pro nového asistenta trenéra Václava Eismanna, jenž dosud trenérsky působil pouze u mládeže. Zatím těžko odhadovat, v jakém složení Karlovy Vary do Boleslavi přijedou. Fanoušci, kteří zváží na stadion cestu, se snad dočkají kvality, jakkoliv je to zatím pouze příprava.
Pro Bruslaře, jejichž kádr doznal velkého množství změn s ohledem na řešení problému v zakončení, se bude jednat o druhé přípravné utkání. To první odehráli na ledě Liberce, kde prohráli 0:4. Nutno však podotknout, že do zápasu zasáhli hráči s širšího kádru, především hráči z juniorky. Uvidíme, kolik hráčů z A týmu zasáhne nyní a zda se ukážou i zvučné posily.