Slovácko B – Frýdek-Místek 0:1 (kon.) | Uničov – Hodonín 5:1 (kon.)
konec
1.FC Slovácko B
0:1 (0:0)
FK Frýdek-Místek
Neděle 10.09.2023, 10:15 • Kunovice • Moravskoslezská fotbalová liga • 6. kolo
Předzápasové kurzy
   
  Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (12:16:29)
   
  Výsledky šestého kola MSFL poslaly béčko Slovácka na dno tabulky, kdežto Frýdek-Místek se díky druhé výhře v řadě posunul na osmé místo.
   
  Je konec, Frýdek-Místek si poveze domů všechny tři body! Slovácko mělo ve druhé půlce navrch díky ohromnému množství standardních situací. Jedinou vyloženou šanci ale neproměnilo a za pár desítek sekund naopak inkasovalo jediný gól z nohy Patrika Rubého.
   
  90+3
  Konec zápasu.
   
  90+3
  Rubý vedl míč proti prázdné brance. Přihrávku na sprintujícího Janjuše přetáhl a hostující hráč s desítkou na zádech z takřka nulového úhlu zasáhl vnější část brankové konstrukce.
   
  90+2
  Břečkův centr byl příliš vysoký. K hlavičce se nedostal žádný z útočících hráčů Slovácka, mezi kterými byl i brankář Urban.
   
  90+1
  Zhruba dvacátá standardní situace pro Slovácko. Předcházel jí nedovolený zákrok Patrika Rubého, který měl i žlutý dovětek.
   
  90+1
  Kryštof Lasák zdržoval před odkopem od branky a vyprovokoval Lubomíra Habermanna k vytažení žluté karty.
   
  90
  Nastavují se 3 minuty.
   
  89
  Štěpán Břečka pospíchal s realizací standardky. Zprava posílal balon na Onuohu, jenže ten byl dobře pokryt jedním z hostů.
   
  88
  Okoromi se neunáhlil a přenesl míč přes osu na Koryčana. Ten to zprava zkoušel na bližší tyč, ale Lasák byl opět na svém místě.
   
  88
  Střídání v týmu 1.FC Slovácko B:
  ze hřiště odchází David Tomeška, přichází David Polák.
   
  87
  Koryčan si vykoledoval faul u pomezní čáry. Polák rozehrál na střed, ale následující nákop proskákal do rukou Lasáka.
   
  86
  Střídání v týmu FK Frýdek-Místek:
  ze hřiště odchází Maxim Obuch, přichází Jakub Massaniec.
   
  85
  Onuoha měl hodně práce s bráněním na křídle. Hosté se z tohoto prostoru neuvolnili, Rubý nakonec neudržel míč ve hřišti.
  82. Patrik RUBÝ - 0:1
   
  82
  Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
  Hosté přestáli infarktový moment a z prvního pořádného útoku ve druhém poločase sami otevřeli skóre! Hykel i s tečí protihráče narazil balon PATRIKU RUBÉMU a ten ho zvednutou levačkou dopravil z okraje malého vápna mimo dosah Alexandra Urbana.
   
  80
  Tutově největší šance Slovácka! Okoromi utekl Velnerovi na pravé straně a potom doručil míč do pokutového území. Přihrávka byla prodloužena více doleva, odkud byl Lasák překonán, ale u brankové čáry ho zastoupil jeden z obránců. Dorážka zmizela nad brankou.
   
  78
  Další ukázka frýdecko-místecké nedisciplinovanosti. Teď domácí standardku alespoň zakončili hlavičkou z dobrých patnácti metrů. Lasák míč nadvakrát zkrotil.

  Michal Břuchanský

  Branky: 82. Rubý

  Karty:   53. Kratochvíla (SOB) – 72. Velner (FRM), 72. Bialek (FRM), 90+1. Lasák (FRM), 90+1. Rubý (FRM)


  1.FC Slovácko B: Urban – Tomeška (88. Polák), Kratochvíla (C) (63. Šlechta), Kočí, Onuoha, Severa, Břečka, Koryčan, Holásek, Juroška, Okoromi.
  Náhradníci: Andres – Stropsa, Kozel, Růžička, Janečka.

  Trenér: Pavel Němčický

  FK Frýdek-Místek: Lasák – Coufal, Velner (C), Neumann, Janjuš, Obuch (86. Massaniec), Střelec (70. Halda), Bialek, Hykel, Gorčica (70. Martiník), Rubý.
  Náhradníci: Prokel – Nevřela, Šponer.

  Trenér: Robert Pištěk

  Rozhodčí: Habermann – Vejtasa, Silný

  Diváci: 89