HC Dukla Praha: Petržala, Suchý - Krupa 7/2, Piskač 7, Kastner 4, Lehocký 4, Rams 4, Kotrč 3, Sýkora 3/1, Aliapulios 1, Tesař 1, Kern, Mráz, Šůstek

HBC Ronal Jičín: Veverka, Kurial - Babák 6, Zeman 6/3, Kraus 3, Neimann 3, Vocásek 3, Král 2, Kvasnička 1, Bareš, Kriso, Lepieš, Rychna
(13:11)
Nashledanou u příští online reportáže. (24:25)
36:26
(18:14)
Druhý poločas jasně ovládla domácí Plzeň. Postupně navyšovala svůj náskok z prvního poločasu a s přehledem zvítězila 36:26. (36:26)
28:22
(14:10)
Slavia se ujímá touto výhrou vedení v sérii 2:1. Zápas byl velmi vyrovnaný, avšak hostující hráčky nedokázaly ustát konec zápasu, kdy nedaly přes deset minut žádnou branku, což sešívané využily a potvrdily skvěle chytající Satrapovou. Zítřejší zápas začíná v 14:00 a budeme se těšit na počtenou.

Hezký zbytek slunečné soboty z Edenu. (28:22)
36:20
(16:10)
Z Michaloviec sa s vami lúči Miroslav Behún. (36:20)
(17:14)
První utkání semifinále play-off zvládají lépe domácí házenkářky a po výhře 34:26 se ujímají v sérii vedení 1:0 na zápasy. V zápase dnes vynikala domácí Alžbeta Tóthová a ve druhém poločase velkým množstvím zákroků brankářka Lenka Roháčková. Příjemný zbytek večera vám přeje z ostravské haly Sareza Tomáš Martínek. (34:26)
21:29
(12:15)
Domácí hráčky udržovaly tempo s Mostem první poločas. Po přestávce potřebovaly 20 minut než se rozstřílely, a nápor v poslední desetimunotovce už nestačil. Baník Most vyhrál sérii v nejkratší možné době. (21:29)