1:2
6:1
3:6
2:6
Radek Štěpánek postupuje za hodinu a osmatřicet minut do dalšího kola, kde potká lepšího z dvojice Lopez – Berdych! Uvidíme, zda-li dojde k českému semifinále. Děkuji Vám za pozornost, za chvíli u onlajn přenosu Lopez – Berdych!
2:0
6:4
7:67
Zápas je u konce, Tomáš Berdych bohužel nevyzve Radka Štěpánka v semifinále. V zápase podlehl dnes lepšímu a jistějšímu Lopezovi, jenž profitoval hlavně ze svého podání. Utkání trvalo hodinu a pětatřicet minut. Loučím se s Vámi, děkuji Vám za pozornost. Na přečtenou.
1:2
6:2
6:73
3:6
Norbert Gombos ukázal ďalší extrémne bojovný výkon. Nezložil sa po prvom nevydarenom v sete. Druhý získal v dramatickej koncovke. V treťom už mal na vrch a na radosť priaznivcov v Košiciach, ale určite aj slovenských fanúšikov tenisu postupuje do finále turnaja! Po výhre nad bieloruským súperom Vladimirom Igantikom 6:2 6:7 (3), 3:6 ho teda čaká aj posledný zápas turnaja v Košiciach,

Ďakujem za vašu pozornosť a teším sa na vás opäť niekedy nabudúce.
WTA Birmingham (Tráva)
2:0
6:1
6:4
Tímto se s Vámi loučím a přeji příjemné prožití zbytku dnešního dne.
2:0
6:4
6:2
Utkání opravdu netrvalo příliš dlouho, 1 hodinu a 14 minut stačilo Barboře ke zdolání její soupeřky. V semifinále ji čeká zítra Australanka Casey Dellacquaová a Onlajny.com budou opět u toho. Já vám děkuji za sledování tohoto online přenosu a těším se někdy příště na počtenou.
Challenger Praha (Antuka)
0:2
2:6
2:6
Dle výsledku snadné utkání. Na kurtě tomu však bylo jinak a to především ve druhém setu. Ramiréz se zlepšoval každým míčem a hrál až do konce. Veslý ale nakonec dokázal zužitkovat vypracovaný pětigemový náskok a zaslouženě postupuje do zítřejšího semifinále. V něm narazí na Zhanga. Tímto se s Vámi loučím, přeji hezký den a těším se u sledování dalších onlajn přenosů. Třeba už u přenosu ze zápasu dalšího českého hráče na tomto turnaji Lukáše Rosola, který začne již za 10 minut.
2:0
7:63
6:2
Především v první setu dělal Lorenzo Giustino českému hráči problémy a měl dokonce dva setboly. Lukáš Rosol však tyto chvíle ustál a nakonec si vydřel výhru 7:6 a 6:2 a postupuje do semifinále, kde jej čeká Švýcar Lammer. To je pro dnešek vše. Přeji hezký zbytek dne a těším se u sledování dalších onlajn přenosů.
2:0
6:3
6:2
Miloš Mečíř teda do finále turnaja v Nottinghame bohužiaľ nepostúpil. Zastavil ho austrálsky tenista Nick Kyrgios po setoch 6:3, 6:2. Treba povedať že vyhral zaslúžene.

Ďakujem za pozornosť. Dovidenia pri ďalších športových prenosoch.