ATP Vídeň (Krytý tvrdý povrch)
2:0
6:2
6:4
Lukáš Rosol neměl v prvním kole turnaje ATP ve Vídni problémy se Slovákem Lukášem Lackem, kterého přehrál za necelou hodinu 6:2 a 6:4. Rosol nenabídl soupeři ani jediný brejkbol a sám mu přitom servis třikrát sebral. Český tenista tak ukončil sérii několika porážek v řadě a vykročil za obhajobou vídeňského semifinále. Soupeřem v dalším kole mu bude Viktor Troicki. Ode mě je to pro tuto chvíli vše, přeji vám hezký den.
2:1
6:2
4:6
6:3
Ja vám pre dnešok ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok večera. Verím, že nášmu portálu Onlajny.eu zachováte naďalej svoju priazeň.
WTA Lucemburk (Krytý tvrdý povrch)
0:2
4:6
6:71
Děkuji za pozornost, loučím se a přeji příjemný zbytek dne.
0:2
2:6
2:6
Varvara Lepčenková bola v tomto zápase jendoznačne lepšia a zaslúžene postúpila do štvrťfinále na turnaju v Luxembursku. Jej ďalšou súperkou bude víťazka duelu medzi A. Beck – P. Mayr-Achleitner.
Ďakujem za pozornosť, a teším sa na ďalšie online prenosy.
0:2
5:7
2:6
Denisa Allertová postupuje na turnaji v Lucemburku do čtvrtfinále! Česká tenistka zvítězila i ve svém druhém zápase v hlavní soutěži WTA v kariéře, když porazila velice silnou Sabine Lisickou z Německa. Allertová hrála jednoduše výborně, naopak Lisická nepředvedla ani zlomek toho, co umí a až příliš často chybovala. Další soupeřkou Allertové bude Varvara Lepčenková z Ameriky. Ode mě je to dnes vše, přeji vám hezký večer.
WTA Moskva 2 (Krytý tvrdý povrch)
0:2
6:74
2:6
To je ode mě pro dnešek všechno. Přeji vám dobrou chuť k obědu a krásný zbytek dne.
2:0
6:3
7:5
Ženský tenis je opravdu plný překvapení. Karolína Plíšková po právu padla v prvním kole na turnaji v Moskvě. Kristina Mladenovičová předváděla dnes vskutku parádní tenis a zaslouženě si zahraje 2. kolo. Dnes se mohla opřít o svůj první servis, který ji chodil vskutku výborně. V prvním setu nedala soupeřce prakticky žádnou šanci. Druhý set už byl o něco vyrovnanější, avšak na obrat v zápase to z českého pohledu nestačilo. Po vítězství v Linci tedy přichází studená moskevská sprcha.