WTA New Haven (Tvrdý povrch)
0:2
5:7
4:6
Dnešní zápas je u konce. S Petrou to v některých pasážích zápasů opět vypadalo špatně, nakonec však ukázala svou skrytou sílu a s přehledem postoupila do semifinále po výhře ve dvou setech nad Polkou Radwańskou. Její dnešní duel trval 101 minut, zítřejší semifinálovou soupeřkou bude buď Francouzka Garciaová nebo Dánka Wozniacká. Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek této noci. Brzy na viděnou.
0:2
2:6
6:74
Lucie Šafářová se nakonec k překvapení všech výrazně nadřela na postup do finále na americkém turnaji. Tedy, před zápasem se očekávala vyrovnanější bitva, ale poté, co Lucie vedla 6:2 a 4:1 s dvěma brejky v zádech nikdo neočekával, že by druhý set mohl rozhodovat až tiebreak.

A přeci rozhodoval. Lesja Curenková však nakonec po Barboře Strýcové a Karolíně Plíškové nad další Češkou nezvítězila. Naopak Lucie Šafářová si bude moci zahrát o titul během zítřejšího, tedy sobotního dne. Ve finále se utká buď s Petrou Kvitovou nebo Dánskou Carolinou Wozniackou.

Ode mě je to pro dnešek vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek večera.