0:1
4:6
0:1
skreč 1
V ďalšom kole narazí Dominika Cibulková na nasadenú šestku turnaja Španielku Carlu Suarezovú Navarrovú.
WTA Soul (Tvrdý povrch)
2:1
6:3
2:6
6:0
To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezké ráno a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
WTA Kanton (Tvrdý povrch)
2:0
6:3
7:63
Ode mne je to z tohoto utkání vše, přeji Vám dobrý vstup do nového dne a těším se u dalších onlajn přenosů. Na počtenou!
2:0
6:4
7:5
0:2
1:6
3:6
Ode mne je to pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek dne a těším se u dalších onlajn přenosů. Na shledanou!
0:2
4:6
0:6
Mečíř tak na turnaji v Trnave skončil v prvom kole.
0:2
4:6
4:6
Marek Michalička nezvládl pokaždé koncovku setu ap roto prohrál s níže postaveným Fucsovicsem dvakrát 4:6 a s challnegerem v Trnavě se loučí již po prvním kole. Zatímco Michalička získal pouze dvě soupeřova podání, tak Fucsovics rovnou dvojnásobek.
0:2
5:7
2:6
Andrej Martin prehral vo svojom úvodnom vystúpení na centrálnom kurte v Trnave s Francúzom Stephanom Robertom 5:7, 2:6. Martin sa v prvom sete ujal vedenia 4:1, ale prvé dejstvo napokon do víťazného konca nedotiahol. Za stavu 5:6 stratil svoj servis a tak aj celý prvý set. V druhom sete dokázal Martin súperovi vzdorovať iba do stavu 2:2. V ďalšom priebehu sa dokázal presadiť už iba Francúz a tak jeho postup do druhého kola je zaslúžený. V ďalšom stretnutí nastúpi Robert proti Gaiovi z Talianska.
2:0
7:66
7:62
V dalším kole si Molčan zahraje se čtvrtým nasazeným španělským antukářem Albertem Montanesem.

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji krásný zbytek dne.
Challenger Sibiu (Antuka)
2:1
6:3
5:7
7:5
To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký den a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
1:0
7:5
0:0
skreč
Pedja Krstin sa rozhodol po úvodnej výmene druhého setu duel ukončiť. Horanský vďaka skreču súpera postupuje do druhého kola.
Challenger Izmir (Tvrdý povrch)
2:0
6:3
6:3
Z mé strany vše, u dalších on-line přenosů brzy na shledanou.
Challenger Kao-siung (Tvrdý povrch)
2:0
6:2
6:0
Chieh-Fu Wanga srážely po celý zápas problémy s přesností úderů, většina fiftýnů Veselého přicházela po nevynucené chybě soupeře a to byl asi klíčový faktor dnešního utkání, ve kterém domácí tenista uhrál jen dva gemy, schytal kanár a na returnu zvládl získat jen 6 fiftýnů, z toho dva po dvojchybě Veselého.

V dalším kole si nasazená jednička zahraje s Kolumbijcem Nicolasem Barrientosem. Ode mě je to pro tuto chvíli vše, díky za pozornost a přeji hezký den.