0:2
2:6
5:7
Reprezentant bílého týmu Jiří Lehečka potvrdil roli favorita, Petra Nouzu porazil za 69 minut po setech 6:2 a 7:5.

První set měl jasný průběh. Rodák z Mladé Boleslavi v něm brejkl soupeře hned v úvodním gemu, druhý brejk následně přidal v pátém gemu. Za stavu 5:2 pak využil první setbol.

Druhé dějství bylo o poznání vyrovnanější. Nouza výrazně zpřesnil svoji hru, přesto znovu přišel o svůj první servis v setu. Brejk ovšem smazal za stavu 3:4, a to dokonce čistou hrou. V závěru utkání však opět kraloval Lehečka, jenž při skóre 5:5 získal brejk, který posléze potvrdil čistou hrou, střetnutí ukončil esem.

Jiří Lehečka posílá bílý tým z Prostějova do vedení 1:0. Favorité směřují za udržením neporazitelnosti v rámci Barev pro budoucnost ČTS by MONETA.

To je ode mě vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou.
0:2
3:6
3:6
Martin Krumich dokázal vzdorovat výrazně zkušenějšímu Václavu Šafránkovi jen něco málo přes hodinu.

Úvodní dějství rozhodl jediný brejkbol. Ten proměnil Šafránek za stavu 2:1, odskočil od soupeře a kvalitním výkonem na podání si došel pro první sadu dnešního zápasu. Druhý set už nabídl o poznání zamotanější průběh. Jako první sice prorazil soupeřův servis znovu Šafránek, ale ihned poté nedokázal brejk potvrdit a bylo rychle srovnáno na 2:2. V závěru však mladý Martin Krumich hned dvakrát přišel o podání a bylo rozhodnuto.