3:0
6:4
6:1
6:4
Náš tenista Norbert Gomboš má za sebou celkovo výborný zápas, v ktorom bol poväčšinu času lepším tenistom a nakoniec sa zaslúžene teší z víťazstva v prvom kole US Open nad nepríjemným Albotom. Gomboš vstúpil do zápasu výborne a viedol 3:0, potom však poľavil a Albot sa vrátil do setu, koniec však znova patril Gombošovi, ktorý ho nakoniec ovládol 6:4. V druhom sete Gomboš nedal Albotovi žiadnu šancu, dvakrát ho brejkol a vyhral ho 6:1. Tretí set bol zrejme najvyrovnanejší, Albot mal tiež pár brejkbalov, ale Gomboš všetky odvrátil a nakoniec rozhodol najdlhší gem zápasu na podaní Albota, ktorý napokon stratil a Gomboš už zápas dopodával do úspešného konca. S konštatovaním, že slovenský tenista Norbert Gomboš si vybojoval postup do druhého kola US Open vo dvojhre sa s vami lúčim a prajem vám dobrú noc! Nezabudnite však, že o chvíľu pôjdu do akcie Andrej Martin či Viktória Kužmová, tak si môžete vychutnať ich zápasy s nami.
US Open - ženy (Tvrdý povrch)
1:2
7:5
2:6
4:6
Petra Martićová potvrdila roli favoritky, v prvním kole amerického US Open porazila po více jak dvouhodinovém boji Terezu Martincovou po setech 5:7, 6:2 a 6:4.

Zápas byl po celou dobu velmi vyrovnaný. V prvním setu získala úvodní brejk Tereza, avšak nedokázala ho potvrdit. Češka se všem nenechala rozhodit jedním neúspěchem a za stavu 6:5 prolomila sokyni servis podruhé, čímž získala celou sadu.

Druhé dějství patřilo favoritce. Ta zpřesnila hru, s přehledem si držela servis. Navíc získala dva brejky a výsledkem 6:2 posunula utkání do třetího setu.

V něm obě tenistky opět předváděly velmi vyrovnanou a bojovnou bitvu. Brejk nejprve vybojovala Martincová, jenže zase jej nepotvrdila, o podání následně přišla dvakrát v řadě. Martićová na rozdíl od soupeřky výhodu brejku udržela až do konce, při skóre 5:4 proměnila první mečbol.

Ve druhém kole čeká osmou nasazenou tenistku Ukrajinka Kateryna Bondarenková.

To je ode mě vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou.
2:6
Z tohoto utkání je to vše. Děkujeme za pozornost, dobrou noc.
WTA Praha 125K (Antuka)
2:0
6:4
6:4
Miriam Kolodziejová zůstane jedinou českou tenistkou, která zvládla druhé kolo ženského pražského challengeru. Lucie Havlíčková prohrála s Kjokou Okamuraovou dvakrát 4:6.

V prvním setu si obě tenistky bez problémů držely servis, v ani jednom případě se netahaly přes shodu. Hra měla spád až se dostala Japonka ze stavu 5:4 k prvnímu brejkbolu, který byl zároveň setbolem a ten proměnila. Hned na úvod druhého setu si ale ztratila podání čistou hrou. Jenže Havlíčková nedokázala potvrdit brejk. Těch bylo ve druhé sadě k vidění hned několik a servis byl snad nevýhodou. Nakonec závěr zápasu patřil Japonce, ta otočila druhé dějství ze 3:4 na 6:4 a zahraje si třetí kolo se Slovenkou Kučovou, 173. tenistkou planety.

Děkujeme za pozornost, hezký zbytek dne.