K. Vary – Znojmo 3:2 (kon.) | Plzeň – Kometa Brno 7:6 (po pr.) | Liberec – Jihlava 4:2 (kon.)
Kladno – Olomouc 2:4 (kon.) | Ústí n/L – Zlín 0:4 (kon.) | Sparta – Pardubice 5:3 (kon.)
Chomutov – Opava 4:1 (kon.) | Motor ČB – Havířov 5:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 5:2 (kon.)
HC Škoda Plzeň
7:6 (1:4, 2:1, 3:1 - 1:0)
HC Kometa Brno
Pátek 24.09.2010, 15:00 • ČEZ Aréna Plzeň • DHL Extraliga juniorů

50:10
    Další poněkud nešťastné rozhodnutí hlavního rozhodčího. Jurák evidentně zahákoval Pacandu, který sám ujížděl na osamoceného gólmana, ale ven jdou oba aktéři. Brněnský borec skutečně za hákování a Pacanda, dle mého subjektivního názoru nevinný, za nafilmovaný pád.

44:23
    A další a další vyloučení. Zároveň vyloučeni plzeňský Hošťálek za hrubost a brněnský Sova za vysokou hůl.

40:44
    Další vyloučení, jak jinak v dnešním utkání. Jankovič dostává dvě minuty za sekání.

36:41
    A další vyloučení, trestná lavice dneska vítá jednoho hráče za druhým. Domácí Hošťálek dostává dvě minuty za podražení. Hraje se čtyři na čtyři.

35:22
    Další vyloučení pro Brno - Sova dostává dvě minuty za sekání. Plzeň bude hrát 10 vteřin 5 proti 3.

31:32
    Na dvě plus dvě minuty odchází na trestnou lavici hostující Vilém Juráň. Předlouhou přesilovku mají nyní domácí k dispozici.

30:56
    Rozhodčí zároveň vyloučil po jednom hráči na obou stranách, které ale místní rozhlas nechce prozradit.

26:12
    Potřetí odchází na trestnou lavici domácí Hucl, tentokrát za vražení na hrazení.

24:07
    Brněnský Dlapa odchází na trestnou lavici s menším trestem. Přesilovka pro domácí.

23:35
    Za nedovolené bránění odchází na trestnou lavici domácí Pacanda.

18:55
    Hucl putuje na trestnou lavici dnes již podruhé a znovu za hákování.

15:05
    Plzeňský Lev oslabuje na dvě minuty svůj tým.

14:02
    Pavel Sedláček dostává osobní desetiminutový trest.

13:03
    Za podražení odchází na trestnou lavici brněnský Jan Křivohlávek.

8:31
    Za hákování odchází na trestnou lavici domácí Hucl.

7:53
    Ondřej Dlapa vyloučen na dvě minuty za držení protihráče.

Lucie Mužíková

Branky a nahrávky: 15. Lev (Hošťálek, Špaček), 24. Lev (Petruška, Špaček), 26. Sullmann (Ruprecht, Pacanda), 42. Petruška (Hucl, Růžička), 44. Lev (Sullmann), 51. Hošťálek (Baxa), 61. Hošťálek (Hucl) - 6. Jankovič (Hnilička), 8. Juráň (Horehleď, Štindl), 16. Sova (Křivohlávek, Stehlík), 20. Jurák (Křivohlávek), 24. Juráň (Sova), 56. Jurák (Jankovič)

HC Škoda Plzeň: Mazanec (Makarovič) - Hucl, Ruprecht, Růžička, Slavík, Sullmann, Špaček, Váchal, Šimandl - Sedláček, Faschingbauer, Hošťálek, Baxa, Petruška, Pacanda, Hájek, Bernad, Němec, Mainer, Lev.
    HC Kometa Brno: Barus (Strmeň) - Štindl, Vozdecký, Sova, Hnilička, Juráň, Dufek, Křivohlávek, Koukal, Dlapa, Jurák, Horehleď, Svatý, Jankovič, Šafránek, Stehlík, Krejčiřík.

Rozhodčí: Grech - Suchánek, Brejcha.