Havlíčkův Brod – Chrudim 7:4 (kon.) | Ústí n/L – Jihlava 2:3 (kon.) | Třebíč – Litoměřice 8:2 (kon.)
Beroun – Olomouc 2:0 (kon.) | Chomutov – Znojmo 6:4 (kon.) | Tábor – Kadaň 1:8 (kon.)
Hr. Králové – Písek 3:2 (kon.) | Vrchlabí – Benátky n/J 2:1 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
2:3 (0:0, 2:2, 0:1)
HC Dukla Jihlava
Sobota 25.09.2010, 17:001. liga (ČR)

47:05
    Kanko (UNL) na 2 minuty za vražení na hrazení.

38:47
    Před koncem této třetiny mají možnost přesilovky hosté, na trestné je na dvě minuty Kanko.

28:39
    Šidlík (JIH) si za držení protihráče na dvě minuty odpočine.

27:28
    Hodně práce měl Holomek s Jeslínkem, který se dostával do slibné šance, pomohl si nedovoleně a putuje tak na trestnou za hákování. Druhá přesilovka pro hosty.

22:53
    První přesilovka hostů, na dvě minuty si odpočine Zeman.

18:57
    Třetí přesilovka domácích, za hákování putuje na trestnou opět Dobrovolný.

11:07
    A druhá přesilovka Lvů, na 2 minuty za držení protihráče putuje na trestnou Dobrovolný.

8:52
    A máme tu první vyloučení, na 2 minuty putuje za katr jihlavský Zelený za vyhození koutouče.

Marcel Voneš

Branky a nahrávky: 27. Diviš (Šagát), 33. Hanzl (Gureň) - 29. Hodek (Malena, Ficenc), 37. Bakus (Dobrovolný, Hodek), 43. Pitule (Zeman)

HC Slovan Ústí nad Labem: Francouz (Orct) – Němeček, Pojkar, Klobouček, Zeman, Hořava, Gureň, Poživil, Holomek – Janků, Pazourek, Sklenička – Hovorka, Diviš, Šagát, Čurilla, Hanzl, Rod – Kanko, Mikulík, Ludvík.
    HC Dukla Jihlava: Řehoř (Benda) - Ficenc, Dobrovolný, Šidlík, Malena, Suchý, Kaláb, O. Posmyk, Zelený - Hodek, Bakus, Čachotský – A. Padělek, Hollý, Škumát - Jeslínek, Man, Bezděk - Pitule, Zeman, Krupka

Rozhodčí: Pavlovič – Čížek, Padevět

Diváci: 2 398