Havlíčkův Brod – Chrudim 7:4 (kon.) | Ústí n/L – Jihlava 2:3 (kon.) | Třebíč – Litoměřice 8:2 (kon.)
Beroun – Olomouc 2:0 (kon.) | Chomutov – Znojmo 6:4 (kon.) | Tábor – Kadaň 1:8 (kon.)
Hr. Králové – Písek 3:2 (kon.) | Vrchlabí – Benátky n/J 2:1 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
2:3 (0:0, 2:2, 0:1)
HC Dukla Jihlava
Sobota 25.09.2010, 17:001. liga (ČR)

59:40
    Francouz opuští svou bránu!

Kanko zkoušel kličku do blafáku, ale netrefil bránu!

57:27
    Dobrovolný Fauloval ve vyložené šanci Kanka a bude za to trestné střílení!

47:05
    Kanko (UNL) na 2 minuty za vražení na hrazení.

44:58
    Po chybě Kloboučka se puk dostal k Manovi, který zpoza brány přihrál najíždějícímu Jeslínkovou, kterému nescházelo mnoho ke vstřelení čtvrtého gólu hostů!

42:28
    Dukla právě vstřelila branku!
    Hosté se poprvé dostávají do vedení. Hosté uháněli dva na jednoho, Adam Zeman pod padajícím obráncem dostal puk na osamoceného TOMÁŠE PITULEHO, který nekompromisně prostřelil domácího gólmana! Asistence: Adam Zeman.

38:47
    Před koncem této třetiny mají možnost přesilovky hosté, na trestné je na dvě minuty Kanko.

36:09
    Ani tentokrát vedení Lvům příliš dlouho nevydrželo, střelu Dobrovolného doklepl za bezmocného Francouze OLDŘICH BAKUS! Asistence: Jiří Dobrovolný, Daniel Hodek.

32:27
    Lvi právě vstřelili branku!
    Miroslav Gureň našel přihrávkou zpoza brány ideálně najíždějícího ROBINA HANZLA, který nedal Řehořovi šanci zareagovat! Asistence: Miroslav Gureň.

28:39
    Šidlík (JIH) si za držení protihráče na dvě minuty odpočine.

28:13
    A je srovnáno. Hosté s přesilovkou naložili o poznání lépe. Střelu Maleny od modré tečoval před gólmanem DANIEL HODEK a Francouz tak musí lovit puk ze své brány! Asistence: Malena, Hodek.

27:28
    Hodně práce měl Holomek s Jeslínkem, který se dostával do slibné šance, pomohl si nedovoleně a putuje tak na trestnou za hákování. Druhá přesilovka pro hosty.

26:06
    Martin Šagát vybojoval puk u mantinelu, předložil ho RICHARDU DIVIŠOVI, který i v tísni dokázal prostřelit Řehoře! Asistence: Martin Šagát.

22:53
    První přesilovka hostů, na dvě minuty si odpočine Zeman.

22:20
    Hodně slibná šance se teď rýsovala před Pitulem, který uháněl s Krupkou v přečíslení na samotného Zemana, ten ale dokázal bravurně zlikvidovat přihrávku na druhého jmenovaného. Krupka by měl hodně snadnou pozici!

18:57
    Třetí přesilovka domácích, za hákování putuje na trestnou opět Dobrovolný.

13:16
    Hosté přežili i druhou přesilovku a mohli jít do vedení, Bezděk zblízka nevyzrál na domácího gólmana!

11:07
    A druhá přesilovka Lvů, na 2 minuty za držení protihráče putuje na trestnou Dobrovolný.

8:52
    A máme tu první vyloučení, na 2 minuty putuje za katr jihlavský Zelený za vyhození koutouče.

Marcel Voneš

Branky a nahrávky: 27. Diviš (Šagát), 33. Hanzl (Gureň) - 29. Hodek (Malena, Ficenc), 37. Bakus (Dobrovolný, Hodek), 43. Pitule (Zeman)

HC Slovan Ústí nad Labem: Francouz (Orct) – Němeček, Pojkar, Klobouček, Zeman, Hořava, Gureň, Poživil, Holomek – Janků, Pazourek, Sklenička – Hovorka, Diviš, Šagát, Čurilla, Hanzl, Rod – Kanko, Mikulík, Ludvík.
    HC Dukla Jihlava: Řehoř (Benda) - Ficenc, Dobrovolný, Šidlík, Malena, Suchý, Kaláb, O. Posmyk, Zelený - Hodek, Bakus, Čachotský – A. Padělek, Hollý, Škumát - Jeslínek, Man, Bezděk - Pitule, Zeman, Krupka

Rozhodčí: Pavlovič – Čížek, Padevět

Diváci: 2 398