Třinec – Kometa Brno 6:2 (kon.) | Olomouc – Vítkovice 3:6 (kon.) | Vsetín – Jihlava 7:0 (kon.)
Motor ČB – Mladá Boleslav 3:8 (kon.) | Sparta – Slavia 3:2 (po s.n.) | Liberec – Písek 6:2 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
7:0 (3:0, 3:0, 1:0)
HC Dukla Jihlava
Sobota 25.09.2010, 14:00 • Na Lapači • Extraliga staršího dorostu

Dnes jsmě měli možnost sledovat utkání, ve kterém měli po celou hrací dobu převahu domácí hráči a zvítězili zaslouženě 7:0. Další utkání je čeká opět doma proti celku Zlína, na který vás srdečně zveme. Za zvuků vítězného rituálu domácích hráčů na ledě se svámi loučím a přeji vám příjemné strávení zbytku dne. Nashledanou. (16:14:49)

60:00

59:32
    Hra už je velice klidná zápas se z obou stran pouze dohrává.

59:01
    Probíhá poslední minuta zápasu.

56:17
    Vsetín vstřelil branku!
    Josef Daněk vybojoval kotouč za branou Jihlavských a přesnou přihrávkou našel před gólmanem hostí MARTINA PTÁČNÍKA, který si objel Krejčíka a zasunul do prázdné brány. Asistence: Daněk.

55:54
    Michal Brida si najel do prostoru levého kruhu v útočném pásmu a tvrdou střelou na rameno nechal vyniknout brankáře Jihlavy.

55:32
    Poslední minuty se hraje velice tvrdě.

55:16

54:05
    Domácí se usídlili v útočném pásmu a nyní to byla série tvrdých střel od modré čáry, které ovšem Jihlavský gólman zneškodnil.

53:16
    Za vražení na hrazení si jde posedět na 2 minuty hráč Ondřej Svobodník (JIH)

51:32
    Tak co teď předvedl v brance domácích Tomáš Kohn bylo až neuvěřitelné, Patrik Přidal (JIH) střílel zpoza obránce a Kohn jeho pokus vykryl betony v zápětí přišly hned další dvě dorážky a domácí gólman velice rychlými přesuny jeho jasnou gólovou šanci vychytal. Krásný hokejový moment.

50:35
    Hlavní sudí nyní pouští tvrdé zákroky na hrazení v obranném pásmu Vsetína.

49:12
    Ve třetí třetině už jde patrně vidět snahu obou týmů zápas vklidu dohrát. Kromě občasných úniků do ůtočného pásma soupeře se hraje mnohem klidněji než v předchozích dvou třetinách.

48:52
    Druhá pětka domácích teď zamkla hosty v obraném pásmu a ti takticky přidrželi kotouč v rohu kluziště.

48:26
    Jihlavané se snaží vstřelit alespoň jednu branku a nyní se mnohem víc dostávají do svého útočného pásma.

47:52
    Patrik Přidal (JIH) nyní dobře bruslil za branou domácích, odpoutal od sebe obránce, vybruslil před bránu a vypálil do připraveného Kohna (VSE).

46:42
    Špatná rozehrávka Báchora (VSE) měla na svědomí šanci Brabce (JIH) na zkorigování výsledku. Tomáš Kohn, má ale dneska svůj den.

45:30
    Jihlavané nevědějíc si rady jak bránit rychlé, aktivní a skvěle kombinující hráče Vsetína volí tvrdé zákroky u hrazení.

44:50
    Domácí teď vysílají na gólmana hostů jednu střelu za druhou,ale většina šla mimo bránu.

44:05
    Daněk (VSE) si vybruslil z poza brány podél mantinelu do mezikruží a vyslal projektil na Krejčíka, který zalehl kotouč před brankovištěm.

Filip Bazala

Branky a nahrávky: 1. Ptáčník (Daněk, Slováček), 11. Hradil (Kohout), 11. Pelc (Slováček), 23. Gajdoš (Štrbík), 30. Stodůlka (Kohout), 35. Pelc (Kohout), 57. Ptáčník (Daněk)

VHK ROBE Vsetín: Kohn (Bača) - Pelc, Žák, Štědrý, Hradil, Vašíček, Báchor, Gajdoš, Ptáčník, Daněk, Slováček, Janeba, Štrbík, Tobola, Kohout, Stodůlka, Pokorný, Kývala, Neuwirth, Brida.
    HC Dukla Jihlava: Hlávka (11. Krejčík) - Kohout, Kříž, Tobola, Dobrovolný, Peroutka, Čurilla, Vítek, Hošek, Březka, Lupač, Svobodník, Štěpán, Brabec, Vlček, Přidal, Střecha, Gregar, Štěrba, Donutil, Vantuch.