Č. Lípa – Děčín 1:3 (kon.) | Roudnice – Klatovy 5:3 (kon.) | Šumperk – Uničov 10:3 (kon.)
Trutnov – Žďár n/S 2:4 (kon.) | Nymburk – Jindř. Hradec 5:2 (kon.) | Pelhřimov – Milevsko 3:2 (kon.)
Chotěboř – Kutná Hora 4:2 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
10:3 (4:1, 3:1, 3:1)
HC Uničov
Neděle 26.09.2010, 17:002. liga skupina Východ

Pro tuto chvíli je to od nás všechno. Pěkný zbytek prodlouženého víkendu a za týden naschledanou. (19:15:56)

Střely: Šumperk 18, Uničov 12

60:00

59:23
    Uničov právě vstřelil branku!
    Uničov kosmeticky snižuje na 10:3. Diviš dorazil Trojanovu střelu.

58:32
    Velký rozruch před brankou Božky ale nakonec Draci vyhazují do středního pásma.

57:46
    Šumperský Drtil dostává 2 minuty za podražení

56:52
    Draci právě vstřelili branku!
    Desátou branku Šumperka střílí JAN MATĚJKA po dorážce, když vystřelil Tomaš Brunec (Asistence,Brunec,Hulva)

55:20
    Skoumal otestoval Vybíralovy betony.

53:24
    Boška nyní mění přilbu zdůvodu poškození. Nyní chytá v bíle Marka Peksy.

53:24
    Pour nyní střelil Bošku do přilby, hra se přerušuje.

52:34
    Martin Novotný dostává 2 minuty za držení.

52:00
    Celý stadion se nyní fandí.Atmosféra je úžasná

51:17
    Hra se nyní odehrává bez střel na bránu.

49:53
    Tesařík měl na hokejce další šanci.

49:20
    Jan Matějka nevyužil dobrou šanci ke skórování, když stál sám před bránou.

48:39
    Domácí se vrhli do útočného pásma moc rychle - offside.

48:11
    Novosad otestoval pozornost hostujícího brankáře.

47:22
    Aleš Holík vyslal tvrdou ránu od modré!

47:05
    Michal Skoumal ujížděl sám na bránu, ale Vybíral si vybral včas vhodnou stranu.

46:31
    Na ledě se dnes poprvé objevil mladý Viliam Soós.

45:35
    Jan Matějka teď měl 2 velké šance, když stál úplně sám před Vybíralem!

44:54
    Vyloučen hostující Patrik Dostál na 2 minuty za sekání.

43:35
    Roman Meluzín sám ujížděl na Vybírala, který ukázal další dobrý zákrok vyrážečkou.

43:02
    Jakub Hulva mířil mezi betony hostujícího brankáře, ten je včas stihl sklapnout k sobě.

42:30
    Zakázané uvolnění na straně Uničova, vhazuje se u Vybírala.

42:10
    Draci právě vstřelili branku, ovšem nemohla být uznána, protože byla vstřelena kolenem.

42:02
    Haas mohl dorážet, ale kotouč už měl mezi bruslemi daleko.

41:27
    Od modré si najel JAKUB HULVA, který netradičně vystřelil od modré a Jiří Vybíral se už jen otáčel na kotouč ve své brance. Asistence: Tomáš Sedlák

40:38
    V přesilové hře 5 na 3 se prosazuje po rychlé akci ALEŠ HOLÍK. Asistence: Roman Boška

40:31
    Novotný střílel velmi blízko Vybíralovy brány.

40:02
    První bully třetí třetiny vyhráli hosté.

40:01

Střely: Šumperk 21, Uničov 6

Další třetina začně přibližně v 18:40.

Máme za sebou prostření třetinu, ve které jsme mohli vidět opět hodně branek. Nejprve to byl Martin Novotný, jenž si dal na čas se svoji ránou od modré. Dále svoji tvrdou střelu vyslal Tomáš Drtil. Poté se ke slovu na chvíli dostali hosté. Patrik Fieb dorazil ránu Robina Staňka do šumperské klece. Hned o pár vteřin později se Draci radovali znovu. První branku si připsal Jan Tesařík. uvidíme tedy, co přinese poslední třetina.

40:00

39:59
    V závěru je ještě vyloučen Pavel Handl na 2 minuty za hrubost.

39:42
    Marek Haas modl střílet z mezikruží, nakonec byl krátký.

39:17
    Uničov se musel osvobodit vyhozením na zakázané uvolnění.

38:53
    Vyloučen Petr Jurča na 2 minuty za podražení.

38:22
    Sedlák chtěl založit útok, ale Jakub Hulva nemohl nic dělat, protože se k němu kotouč ani nedopravil.

37:43
    Hosté budou hrát přesilovku. Vyloučen domácí Zdeněk Novosad 2 minuty za hákování.

36:54
    Domácí jsou v útočném pásmu. Uničov se drží.

35:45
    Domácí ale okamžitě odpovídají. Marek Haas přihrál na druhou, kde čekal JAN TESAŘÍK, který zakončil nad beton hostujícího brankáře. Asistence: Marek Haas

35:31
    Hosté využívají svoji přesilovku. Střelu Robina Staňka dorazil za záda Bošky PATRIK FRIEB. Asistence: Robin Staněk, Patrik Dostál

35:01
    Jakub Hulva sám ujížděl na bránu, ovšem Petr Pavlas jej včas odzbrojil.

34:20
    Uničov bude hrát přesilovku. Vyloučen domácí Aleš Holík na 2 minuty za podražení.

34:04
    Fischer přihrával před bránu, tam nikdo na jeho nabídku nereagoval.

33:18
    Haas mohl přihrát Malému, nakonec vystřelil, ale jeho pokus v brance neskončil.

33:01
    David Komínek byl tísněn, a proto jeho střela ani netrefila bránu.

32:31
    Tomáš Brunec měl sám před sebou Vybírala, hostující brankář vystihl směr střely domácího útočníka.

31:20
    Domácí přidavají další branku. TOMÁŠ DRTIL to jen tak zkusil v jízdě a tvrdou ránou překvapil Vybírala, který se ještě pokoušel akrobatickým zákrokem brance zabránit. Asistence: Jan Tesařík, Michal Velecký

30:42
    Velecký trefil břevno! Kotouč poté putoval do hlediště, kde málem trefil strážníka městské policie.

30:21
    Ondráček to zkoušel od modré, jeho střela byla sražena mimo.

29:11
    Aleš Frieb měl před sebou prázdnou bránu, svoji přihrávku ale nezpracoval.

28:19
    Roman Meluzín orazítkoval tyč!

28:07
    Tomáš Malý rozkýval boční síť. Už to vypadalo v další branku.

27:40
    Šumperk nyní dlouho tlačil, ovšem obrana a hlavně brankář Uničova vše zvládli.

27:13
    Sedlák zase u střely. Vybíral musel pužít vyrážečku.

26:43
    Sedlák nahazoval od modré, Bruenc s Matějkou nestihli tečovat. Vybíral drží.

26:00
    Šumperk bleskurychle využívá svoji přesilovku. Aleš Holík poslal na modré přihrávku na MARTINA NOVOTNÉHO, který si udělal svůj čas pro střelu. Poté vypálil v pravý okamžit přímo do šibenice. Asistence: Aleš Holík, Tomáš Brunec

25:51
    Domácí budou hrát přesilovku 5 na 3. Vyloučen Jan Přikryl na 2 minuty za vražení na hrazení.

25:49
    Michal Velecký mohl přidal další branku, už podruhé trefil boční síťku.

25:26
    Drtil pálil od modré těsně mimo!

25:20
    Šumperk bude hrát přesilovku. Vyloučen Jakub Vicherek na 2 minuty za držení.

24:51
    Roman Boška dnes chytá výborně! Michal Rak měl dva pokusy, jak překonat domácího golmana, ovšem ani jeden se mu nepovedl.

24:19
    Jakub Hulva provětral betony Vybírala.

23:42
    Velké starosti teď udělal domácímu brankáři Jan Přikryl. Hostující útočník stál sám před bránou a Boška se musel opět složitě přemístit.

23:05
    Jiří Vybíral ukázal krásný zákrok lapačkou, když Marek Haas mířil do šibenice!

22:54
    Domácí budou hrát ve čtyřech. Vyloučen Jan Tesařík na 2 minuty za podražení.

22:22
    Malý dostal kotouč do pásma a přihrával před bránu, kde jeho nabídku nikdo nevyužil.

21:33
    David Komínek pálil nad Boškovu bránu.

21:01
    Domácí byli pod tlakem, a tak museli vyhodit na icing.

20:45
    Uničov hraje v plném počtu.

20:29
    Novotný čekal na přihrávku před bránou. Ani Fischer, ani Meluzín nedokázali přihrát z poza brány.

20:02
    První bully druhé třetiny vyhráli domácí.

20:01

Střely: Šumperk: 15, Uničov: 12

Další třetina začně přibližně v 17:46.

Je za námi první třetina, která byla docela zajímavá. Fanoušci se opravdu museli divit, když první branku vstřelili hosté. Byl to Jan Přikryl, nikdo se v tu chvíli nemohl divit, protože hosté vlétli na domácí velmi aktivně. Michal Velecký hned v zápětí vyrovnal a uklidnil tak domácí fanoušky. Další branková situace skončila zase ve prospěch Šumperka. Jako poslední dorážel Sedlák po přihrávce Jakuba Hulvy. Další bod si připsal opět Jakub Hulva ve 13. minutě, když překvapil Vybírala prudkou střelou. Poslední branku v této třetině vsítil podruhé Michal Velecký.

20:00

19:33
    Šumperk tlačí v útočném pásmu. Obrana zatím pracuje dobře.

18:45
    Vyloučen hostující Jiří Pánek na 2 minuty za hákování.

18:30
    Velecký nadzvedl několik diváků, když provětral boční síť Vybíralovy klece.

18:26
    Domácí své oslabení opět zvládli - Šumperk vplném počtu.

18:19
    Šumperk musí vyhodit.

17:33
    Z mezikruží chtěl střílet Diviš, jeho rána šla ale mimo.

16:55
    Staněk chtěl dorážet střelu jednoho ze svách kolegů, v poslední fázi minul.

16:26
    Tomáš drtil zalehl kotouč ve svém pásmu a rozhodčí jej poslal na trestnou lavici, kde si musí odpykat 2 minuty za zdržování.

15:51
    Velecký přihrával Haasovi, jenž měl v podstatě prázdnou branku. Přihrávka byla ovšem moc prudká.

14:25
    Tentokrát se ukazuje i Uničov na druhé straně.

14:00
    Radek Fischer hned mohl zvýšit náskok, když svůj samotný únik neproměnil.

13:39
    Domácí přeci jen využívají své šance. Tomáš Malý přihrál na modrou MICHALU VELECKÉMU, který ránou překvapil brankáře. Střela byla tak silná, že ji ani nepostřehl brankový rozhodčí. Asistence: Tomáš Malý

13:40
    Matějka z mezikruží dorážel vedle!

12:28
    Haas se obtáčel kolem hostující klece, brankář byl připravený.

12:09
    JAKUB HULVA všem ujel a zavěsil do šibenice Vybíralovy brány. Bez asistence.

11:40
    Šumperk hraje v plném počtu.

11:23
    Další velká šance Uničova, i napodruhé Boška čaruje v brance!

10:48
    Roman Boška se výborně přesunul na druhou stranu, kde dorážel úplně volný Komínek.

09:40
    Vyloučen domácí obránce Radislav Ondráček na 2 minuty za krosček.

09:40
    V útočném pásmu se strhla menší strkanice. Bude se vylučovat.

08:56
    Patrik Dostál střílel z velké blízkosti na Bošku, ten na poslední chvíli vyrazil.

08:48
    Domácí špatně rozehráli a je z toho zakázané uvolnění. Vhazuje se po pravici Romana Bošky.

08:26
    Marek Haas pálil z mezikruží nad!

07:21
    Domácí se dostávají do vedení. Jakub Hulva ujel do útoku s TOMÁŠI SEDLÁKOVI, který jako druhý zasunul do prázdné brány puk. Asistence: Jakub Hulva

07:01
    Hraje se ze strany na stranu. Jednou je v útoku Šumperk podruhé Uničov.

06:40
    David Komínek pálil od mantinelu těsně mimo.

05:50
    Vyloučeni zároveň Michal Velecký a Josef Pour na 2 minuty za hrubost.

05:47
    Velecký mohl střílet, se svoji střelou si však počkal a poté už nebylo tolik času.

05:13
    Haas tečoval Drtilovu střelu od modré, kotouč ale letěl mimo.

04:12
    Šumperk se ubránil. Hraje se 5 na 5.

03:27
    Jeden z hostujících obránců vystřelil nebezpečně od modré na domácího brankáře, ktreý musel použít své betony.

02:45
    Uničov se dostal zpět do pásma. Boška nemusel zasahovat.

02:30
    Domácí vyvážejí kotouč do bezpečí.

02:12
    Vyloučen domácí Tomáš Sedlák za vražení, na 2 minuty

01:35
    Domácí ovšem okamžitě odpovídají vyrovnávací brankou. MICHAL VELECKÝ netradičně vystřelil od modré čáry a Jiří Vybíral se už jen mohl dívat na to, jak se puk otáčí v síti.

01:08
    Už od začátku bylo poznat, že se hosté vůbec Draků nebojí. Nejprve vystřelil Patrik Dostál a jeho střelu za Bošku dorazil JAN PŘIKRYL. Asistence: Patrik Dostál, Robin Staněk

00:41
    Robin Staněk poprvé donutil Bošku zasahovat. Naštěstí střela od modré nebyla tak prudká.

00:02
    První bully dnešního zápasu vyhráli hosté.

00:01

Vážení diváci ledního hokeje, vítejte ještě jednou u on-line přenosu. Dnes nás čeká krajské derby. Na šumperský led dnes totiž zavítal HC Uničov, který leží pouze 29 kilometrů od domácího stadionu. V minulém, 5. kole, přivítal Uničov na svém ledě AZ Havířov. Po velmi vyrovnaném boji skončil nečekaně stav nerozhodně a muselo se prodlužovat. V nastavené pětiminutovce se ovšem prosadil Najdek a tým z ostravska si tak odvezl o bod víc. Za domácí se trefil Komínek, Dvorčák a Handl.

Šumperk naopak čekal poněkud těžší zápas. Na půdě prostějovských Jestřábů se jen tak nevyhrává. Prostějov byl dokonce stoprocentní před tímto zápasem. I když Draci nevyhrávali ani jednou v utkání, nakonec vyhráli až v prodloužení. Rozhodující branku vstřelil Michal Velecký, pro kterého to byla zároveň druhá v zápase. Dalšími úspěšnými střelci v dračím drese byli Novosad, Hulva a Ondráček. Uvidíme tedy jasný souboj pro domácí, nebo se bude Uničov bránit stejně, jako Břeclav v minulém domácím zápase? Salith má zatím 100% bilanci na svém ledě.

Salith Šumperk: Boška (Peksa) - Soós, Holík (C), Ondráček, Drtil, Novotný, Sedlák, Tesařík - Brunec, Skoumal, Meluzín (A), Hulva (A), Haas, Cink, Peška, Novosad, Velecký, Malý, Fischer, Matějka

HC Uničov: Vybíral (Vagner) - Pavlas, Hodulák, Diviš (C), Frieb, Dostál, Staněk, Dostál, Přikryl (A), Komínek (A), Rak, Hromádka, Pour, Jurča, Brveník, Dvorčák, Řezáč, Anděl, Vicherek, Pánek, Handl

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Luboš Heider

Branky a nahrávky: 2. Velecký, 8. Sedlák (Hulva), 13. Hulva, 14. Velecký (Malý), 26. Novotný (Holík, Brunec), 32. Drtil (Tesařík, Velecký), 36. Tesařík (Haas), 41. Holík (Boška), 42. Hulva (Sedlák), 57. Matějka (Brunec, Hulva) - 2. Přikryl (Dostál, Staněk), 36. Frieb (Staněk, Dostál), 60. Diviš (Trojan)

DRACI PARS ŠUMPERK: Boška (Peksa) - Soós, Holík, Ondráček, Drtil, Novotný, Sedlák, Tesařík - Brunec, Skoumal, Meluzín, Hulva, Haas, Cink, Peška, Novosad, Velecký, Malý, Fischer, Matějka
    HC Uničov: Vybíral (Vagner) - Pavlas, Hodulák, Diviš, Frieb, Dostál, Staněk, Dostál, Přikryl, Komínek, Rak, Hromádka, Pour, Jurča, Brveník, Dvorčák, Řezáč, Anděl, Vicherek, Pánek, Handl