Č. Lípa – Děčín 1:3 (kon.) | Roudnice – Klatovy 5:3 (kon.) | Šumperk – Uničov 10:3 (kon.)
Trutnov – Žďár n/S 2:4 (kon.) | Nymburk – Jindř. Hradec 5:2 (kon.) | Pelhřimov – Milevsko 3:2 (kon.)

52:34
    Martin Novotný dostává 2 minuty za držení.

44:54
    Vyloučen hostující Patrik Dostál na 2 minuty za sekání.

39:59
    V závěru je ještě vyloučen Pavel Handl na 2 minuty za hrubost.

38:53
    Vyloučen Petr Jurča na 2 minuty za podražení.

37:43
    Hosté budou hrát přesilovku. Vyloučen domácí Zdeněk Novosad 2 minuty za hákování.

34:20
    Uničov bude hrát přesilovku. Vyloučen domácí Aleš Holík na 2 minuty za podražení.

25:51
    Domácí budou hrát přesilovku 5 na 3. Vyloučen Jan Přikryl na 2 minuty za vražení na hrazení.

25:20
    Šumperk bude hrát přesilovku. Vyloučen Jakub Vicherek na 2 minuty za držení.

22:54
    Domácí budou hrát ve čtyřech. Vyloučen Jan Tesařík na 2 minuty za podražení.

18:45
    Vyloučen hostující Jiří Pánek na 2 minuty za hákování.

16:26
    Tomáš drtil zalehl kotouč ve svém pásmu a rozhodčí jej poslal na trestnou lavici, kde si musí odpykat 2 minuty za zdržování.

09:40
    Vyloučen domácí obránce Radislav Ondráček na 2 minuty za krosček.

05:50
    Vyloučeni zároveň Michal Velecký a Josef Pour na 2 minuty za hrubost.

02:12
    Vyloučen domácí Tomáš Sedlák za vražení, na 2 minuty

Luboš Heider

Branky a nahrávky: 2. Velecký, 8. Sedlák (Hulva), 13. Hulva, 14. Velecký (Malý), 26. Novotný (Holík, Brunec), 32. Drtil (Tesařík, Velecký), 36. Tesařík (Haas), 41. Holík (Boška), 42. Hulva (Sedlák), 57. Matějka (Brunec, Hulva) - 2. Přikryl (Dostál, Staněk), 36. Frieb (Staněk, Dostál), 60. Diviš (Trojan)

DRACI PARS ŠUMPERK: Boška (Peksa) - Soós, Holík, Ondráček, Drtil, Novotný, Sedlák, Tesařík - Brunec, Skoumal, Meluzín, Hulva, Haas, Cink, Peška, Novosad, Velecký, Malý, Fischer, Matějka
    HC Uničov: Vybíral (Vagner) - Pavlas, Hodulák, Diviš, Frieb, Dostál, Staněk, Dostál, Přikryl, Komínek, Rak, Hromádka, Pour, Jurča, Brveník, Dvorčák, Řezáč, Anděl, Vicherek, Pánek, Handl