Plzeň – Litvínov 6:1 (kon.) | Liberec – Pardubice 0:2 (kon.) | Kometa Brno – K. Vary 0:7 (kon.)
Třinec – Sparta 5:3 (kon.) | Kladno – Motor ČB 0:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Zlín 3:1 (kon.)
HC Oceláři Třinec
5:3 (1:1, 0:2, -:-)
HC Sparta Praha
Neděle 26.09.2010, 17:00Tipsport extraliga

51:58
    McGregor zasažen holí v obličeji. Dvě minuty dostane Jakub Koreis.

47:13
    Třinec má možnost vyrovnat. Karel Hromas totiž stáhl k zemi Bonka a dostává dvouminutový trest za podražení.

40:34
    Krátká přesilovka Sparty na začátku třetiny končí. Za faul na Růžičku je totiž vyloučen Treille.

37:19
    Je to Hanzlík, který za doprovodu lékařů míří okamžitě do kabin. Lojek dostává čtyřminutový trest. Po Hanzlíkovi zbyla na ledě velká krvavá louže, kterou budou muset pořadatelé odstranit. Chvíli se nebude hrát.

36:03
    Hampl před zraky rozhodčího podražen Salcidem. Přesilovka pro Třinec.

18:19
    V závěru třetiny si zkusí přesilovku i Sparta. Vyloučen je Jiří Polanský, 2 minuty - sekání.

15:01
    Sparta má zatím velké problémy s disciplínou. Vyloučen Radek Phillipp. Dvě minuty, hrubost. A to mohou být hosté rádi, že zůstalo jen u toho. V roho hřiště totiž bylo v signalizované výhodně hodně dusno.

13:21
    Třinec bude hrát další přesilovku. Ve středním pásmu fauloval Bartánus. Dvě minuty, podražení.

8:35
    Treille vysekl Růžičkovi hůl z ruky a dostává dvě minuty za sekání. Třinec bude hrát první přesilovku zápasu.

4:01
    Werk arénou zní klasický protisparťanský pokřik. Smoleňák s Kohnem dostávají po dvou minutách za hrubost. Pokračuje se ve hře čtyři na čtyři.

Adam Sušovský

Branky a nahrávky: 15. Polanský (Hrabal, Kohn.), 43. Hrabal (Kohn, Růžička), 55. Polák (Adamský, Varaďa), 58. McGregor (Bonk, Varaďa), 60. Adamský - 2. Treille (Hlinka), 34. Hlinka (Ton, Treille), 39. Broš (Vykoukal, Ručinský)

HC Oceláři Třinec: Vojtek - Hrabal, Zíb, Seman, Krajíček, Cartelli, Lojek, Hudec - Růžička, Polanský, Kohn - Adamský, Hampl, Květoň - Polák, Bonk, Varaďa - McGregor, Mičulka, Havel.
    HC Sparta Praha: Pöpperle - Vykoukal, Gulaši, O´Brien, Hanzlík, Salcido, Philipp, Macholda, Bolf - Hlaváč, Broš, Výborný - Ton, Hlinka, Treille - Koreis, Bartánus, Hromas - Kůrka, Smoleňák, Ručinský.

Rozhodčí: Jeřábek, Blecha - Pouzar, Kalivoda.