Hr. Králové – Motor ČB 5:4 (po pr.) | Havířov – Vítkovice 5:4 (kon.) | Vsetín – Zlín 4:2 (kon.)
Plzeň – Sparta 5:7 (kon.) | Kometa Brno – Olomouc 2:3 (po s.n.) | Liberec – Letňany 4:2 (kon.)
Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav 2:3 (po s.n.) | Ústí n/L – Slavia 2:3 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
5:4 (1:2, 1:0, 2:2)
Banes Motor České Budějovice
Úterý 28.09.2010, 12:30Extraliga staršího dorostu

63:15
    David Bílek dává Hradci velkou šanci rozhodnout! Dostává 2 minuty za krosček. 4 na 3

58:56
    Hradci pomohl netaktickým faulem Tomáš Prokop. Jeho faul loktem bude pravděpodobně znamenat přesilovku 6 na 4.

49:09
    Rychlý útok domácích přerušil faulem Tomáš Pich - Hradec jde na přesilovku.

46:43
    Lukáš Gabriel si v obranném pásmu počínal nedovoleně a je vyloučen za držení. Přesilová hra pro hosty.

35:56
    Hradec jde do tří. Matúš Kováč opět poslal kotouč mimo kluziště a rozhodčí ho po domluvě posílá na trestnou.

35:28
    Jaroslav Pavelka vyjel proti unikajicímu útočníkovi, který nedokázal zasunout puk do prázdné brány jen kvůli brankářovu pádu pod nohy. Přesilovka pro hosty.

28:00
    V útočné třetině fauloval Šimon Havlík a pyká za držení hole. Přesilovka pro České Budějovice.

22:30
    Přesilovka pro Hradec. Petr Škopek - 2 minuty za pád pod nohy.

18:01
    Z převahy hostů ale paradoxně vyšla přesilovka pro Hradec. Jaroslav Kypta - 2 minuty za podražení.

11:34
    Šance pro domácí na vyrovnání! Tomáš Pich dostává dvojitý trest - dvě minuty za sekání, další dvě za hrubost.

09:04
    Hosté budou hrát 5 na 3. Šimon Havlík napálil kotouč na střídačku a verdikt je jasný - zdržování hry.

08:31
    Budějovičtí si zahrají první přesilovku. Ondřej Vlček pyká za hákování.

Martin Voltr

Branky a nahrávky: 13. Vlček (Červený, Kováč), 25. Pravda (Červený, Frk), 57. Frk (Pravda), 60. Frk (Pilař), 65. Gabriel (Vlček) - 12. Rob, 16. Mareš (Hájek), 54. Bílek (Hájek, Kypta), 55. Bárta (Trummer, Rob)

Královští lvi Hradec Králové: Pavelka (Dohnal) - Pilař, Červený "C", Kopsa, Kováč, Havlena, Suk, Souček - Pravda, Frk, Bartoň, Ropický, Vlček, Procházka, Havlík, Dostálek, Ouzký, Vencl, Nedvídek, Gabriel, Šimončič.
    Banes Motor České Budějovice: Gába (Podskalský) - Susko, Plášil, Škopek, Mareš, Kypta, Bárta, Salák, Rob, Beneš, Pařízek, Bílek, Trummer, Piegl, Švec, Prokop, Pich, Šesták, Hájek.

Rozhodčí: Kukeně - Čížek, Padevět.