Ústí n/L – Chrudim 3:1 (kon.) | Beroun – Třebíč 5:2 (kon.) | Chomutov – Olomouc 1:0 (kon.)
Znojmo – Písek 4:1 (kon.) | Jihlava – Benátky n/J 3:2 (kon.) | Tábor – Havlíčkův Brod 4:3 (po s.n.)
Hr. Králové – Kadaň 4:1 (kon.) | Vrchlabí – Litoměřice 0:3 (kon.)
po s.n.
HC Tábor
4:3 (0:0, 1:3, 2:0 - 0:0)
HC Rebel Havlíčkův Brod
Sobota 09.10.2010, 18:00 • Zimní stadion Tábor • 1. liga (ČR)

Opět se ukázalo, že hokej je nevyzpytatelný sport, a že problémy mohou tým stmelit. Tábor v nelehké ekonomické situaci a oslabené sestavě dokázal na svém ledě dohnat třígólové manko a otočit vývoj utkání z 0:3 na 4:3! Připisuje si tak třetí výhru v řadě a zároveň 2 body do prvoligové tabulky.

Z již opuštěného táborského zimního stadionu se s Vámi loučím a těším na setkání u dalšího online přenosu. Přeji příjemný zbytek večera. (20:47:36)

65:00
    Tábor právě vstřelil branku!
    Jan Knotek nedokázal stav trestných střílení vyrovnat a tak se nájezd Martina ŠTRBY stává rozhodujícím prvkem dnešního zápasu.

Pokud chtějí Rebelové zvítězit, musí Jan Knotek svůj nájezd proměnit...

Střelou mezi betony dává gól!

Připraven je Martin Štrba.

A nedává! Jakub Čech svého soupeře dokázal "vybruslit".

Další na řadě je známý exekutor nájezdů Miroslav Třetina.

Dokáže! Domácí kanonýr dává gól střelou pod horní tyčku!

Za domácí jede Milan Kostourek. Dokáže vyrovnat?

A střelou z bezprostřední blízkosti dává gól!

Hosté začínají, ve středovém kruhu je připraven Vojtěch Němec.

Samostatné nájezdy začínají.

Podruhé v této sezóně budeme v táborské aréně svědky závěrečných samostatných nájezdů, které musí rozhodnout o vítězi utkání.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:59
    Poslední střelu prodloužení vyslal na Suchana bezprostředně po buly Milan Kostourek.

64:54
    Jan Kudrna vyslal střelu od modré, kotouč nekončí v síti přesto, že Suchan měl zakrytý výhled.

64:20
    Po nepovedené střele Jozefa Lukáče hosté vyhazují.

63:58
    Milan Kostourek se už chystal ke střele, ale sudí přerušil hru pro postavení útočícího hráče v brankovišti.

Martin Jelič

Branky a nahrávky: 38. Kostourek (Mrkvička), 45. Kudrna (Petráček), 59. Kocar (Kostourek, Šperger), 65. Štrba - 21. Meidl (Němec), 30. Třetina (Ondráček J.), 37. Šenkeřík (Ondráček J.)

HC Tábor: Čech (Halmoši) - Kudrna, Petráček, Havran, Tůma, Kanov, Lukáč (Koktan) - Nedorost, Šperger, Kocar - Heřman, Štrba, Andres - Mrkvička, Kostourek, Krätzer - (Vild)
    HC Rebel Havlíčkův Brod: Suchan (Opršal) - Šenkeřík, Morava, Zítka, Sova, Jelíněk, Vošmik, Soldán, Kempný - Meidl, Třetina, Němec - M. Hlinka, Knotek, Ondráček M. - Švaňhal, Zábranský, Ondráček J. - Stromko, Fiedler, Zohorna

Rozhodčí: Horák - Guth, Rittich