Ústí n/L – Chrudim 3:1 (kon.) | Beroun – Třebíč 5:2 (kon.) | Chomutov – Olomouc 1:0 (kon.)
Znojmo – Písek 4:1 (kon.) | Jihlava – Benátky n/J 3:2 (kon.) | Tábor – Havlíčkův Brod 4:3 (po s.n.)
Hr. Králové – Kadaň 4:1 (kon.) | Vrchlabí – Litoměřice 0:3 (kon.)
po s.n.
HC Tábor
4:3 (0:0, 1:3, 2:0 - 0:0)
HC Rebel Havlíčkův Brod
Sobota 09.10.2010, 18:00 • Zimní stadion Tábor • 1. liga (ČR)

62:58
    Ondřej Švaňhal (HBR) odpyká dvouminutový trest pro hráčskou lavici hostí za příliš mnoho hráčů na ledě. Domácím se naskýtá příležitost rozhodnout utkání v přesilovce 4 na 3.

52:48
    Jan Kudrna (TAB) - 2 minuty za vysokou hůl.

43:36
    Petr Šenkeřík (HBR) - 2 minuty za podražení.

30:32
    Tomáš Petráček (TAB) - 2 minuty za podražení.

26:02
    Jonáš Fiedler (HBR) - 2 minuty za nedovolené bránění. Domácí si zahrají krátkou přesilovku 5 na 3.

24:47
    Aleš Jelínek (HBR) - 2 minuty za hákování.

22:58
    Trest pro domácí hráčskou lavici za příliš mnoho hráčů na ledě. Na trestnou lavici míří David Nedorost.

17:10
    Michal Kempný (HBR) - 2 minuty za hákování.

4:20
    Bronislav Andres (TAB) - 2 minuty za nedovolené bránění.

0:56
    Aleš Sova (HBR) - 2 minuty za držení.

Martin Jelič

Branky a nahrávky: 38. Kostourek (Mrkvička), 45. Kudrna (Petráček), 59. Kocar (Kostourek, Šperger), 65. Štrba - 21. Meidl (Němec), 30. Třetina (Ondráček J.), 37. Šenkeřík (Ondráček J.)

HC Tábor: Čech (Halmoši) - Kudrna, Petráček, Havran, Tůma, Kanov, Lukáč (Koktan) - Nedorost, Šperger, Kocar - Heřman, Štrba, Andres - Mrkvička, Kostourek, Krätzer - (Vild)
    HC Rebel Havlíčkův Brod: Suchan (Opršal) - Šenkeřík, Morava, Zítka, Sova, Jelíněk, Vošmik, Soldán, Kempný - Meidl, Třetina, Němec - M. Hlinka, Knotek, Ondráček M. - Švaňhal, Zábranský, Ondráček J. - Stromko, Fiedler, Zohorna

Rozhodčí: Horák - Guth, Rittich