Ústí n/L – Chrudim 3:1 (kon.) | Beroun – Třebíč 5:2 (kon.) | Chomutov – Olomouc 1:0 (kon.)
Znojmo – Písek 4:1 (kon.) | Jihlava – Benátky n/J 3:2 (kon.) | Tábor – Havlíčkův Brod 4:3 (po s.n.)
Hr. Králové – Kadaň 4:1 (kon.) | Vrchlabí – Litoměřice 0:3 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
4:1 (0:1, 1:0, 3:0)
Sportovní klub Kadaň
Sobota 09.10.2010, 18:001. liga (ČR)

Nejlepšími hráči dnešního zápasu jsou vyhlášeni Kamil Jarina a Miloslav Čermák. Hradec Králové rozhodl o svém vítězství v poslední dvacetiminutovce třemi brankami. Z ČEZ Stadionu je to dnes od nás vše, přejeme příjemný zbytek večera ... (20:19:50)

60:00

59:54
    Hradec právě vstřelil branku!
    JAROSLAV ROUBÍK projel celé hřiště, objel jednoho z hostujících obránců a poslal kotouč do kadaňské brány mezi betony Kamila Jariny. Asistence: Martin Táborský.

59:02
    Daniel Volráb nahazuje kotouč směrem na hostující bránu.

58:23
    Zakázané uvolnění domácích. Hra se stěhuje znovu před Luňáka.

58:00
    Do konce třetí třetiny zbývají přesně dvě minuty. Vhazuje se před hradeckou bránou.

57:15
    Rozhodnout zápas mohl Miloslav Čermák, ale nezvedl kotouč nad Jarinu, který byl roztažený na brankové čáře.

56:59
    Ladislav Bouček si teď hodně důrazně počínal na hradeckém brankovišti. Kadaň ještě zbraně neskládá a zkusí s výsledkem něco udělat.

55:55
    Daniel Volráb se natlačil před branku a v závěru přesilové hry málem překonal Jarinu počtvrté. Kadaň už je v plném počtu.

54:32
    Rohan a Křetínský jsou na ledě. Pokračuje přesilovka Hradce pět na čtyři.

53:55
    Hradec si zahraje přesilovou hru ve čtyřech proti třem. Dvě minuty na trestné lavici si odsedí Ladislav Boušek.

53:10
    VÍT BUDÍNSKÝ odčinil předchozí chybu nejlépe, jak mohl. Ujel po levém křídle a přesnou střelou pod Jarinovu lapačku zvyšuje na 3:1 pro domácí. Asistence: Patrik Moskal.

52:59
    Vít Budínský chyboval ve vlastní obranné třetině a Ondřej Fiala mohl vyrovnat. Luňák ho však ve vyložené šanci vychytal.

52:32
    Za hrubost dostanou po dvou minutách Tomáš Rohan a Aleš Křetínský.

52:32
    A tentokrát potyčka před Filipem Luňákem. Bude se vylučovat na obou stranách.

52:15
    Hradec se ubránil a hraje v plném počtu. V závěru přesilovky vyprášil Luňákovu lapačku David Balázs.

51:07
    Tibor Radulay dostal kotouč před bránu a bez přípravy ho poslal směrem na Luňáka, který se stačil rychle přesunout.

50:39
    Lukáš Chmelíř trefil lapačku Kamila Jariny a projíždějící Miloslav Čermák uštědřil hostujícímu brankáři lehkou svižnou sekeru, což se pochopitelně nelíbilo kadaňským obrancům a vznikla z toho menší potyčka.

50:15
    Hosté mají příležitost vyrovnat. Dvě minuty za držení protihráče dostane Martin Klement.

Lukáš Souček

Sanny Muharem

Branky a nahrávky: 28. Hruška J., 45. Roubík (Budínský, Chmelíř), 54. Budínský (Moskal), 60. Roubík (Táborský) - 17. Boušek (Miškovic, Všetečka)

Královští lvi Hradec Králové: Luňák (Blažíček) - Křetínský, Čáp, Táborský, Hendrich, Chmelíř, Višňák, Klement - Hruška J., Roubík, Kadlec - Budínský, Moskal, Hruška O. - Berger, Volráb, Čermák - Jindřich, Macháň, Kubica - Březina.
    Sportovní klub Kadaň: Jarina (Kašák) - Všetečka, Hlubuček, Schmidt, Szakal, Trefný, Mazanec, Hájek, Révay - Bauer, Mikšovic, Boušek - Balázs, Charousek, Bursík - Rohan, Fiala, Radulay - Ton, Freiber, Mužík.

Rozhodčí: Přikryl - Kašík, Wesley