Klatovy – Kobra 10:4 (kon.) | Děčín – Most 2:5 (kon.) | Č. Lípa – Klášterec nO 4:6 (kon.)
Roudnice – Řisuty 3:1 (kon.) | Uničov – Karviná (Baník) 4:5 (kon.) | Šumperk – Uh. Hradiště 6:1 (kon.)
Nymburk – Lev Benešov 2:6 (kon.) | Pelhřimov – Chotěboř 12:5 (kon.) | Žďár n/S – Kolín 1:7 (kon.)
Jindř. Hradec – Kutná Hora 5:1 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
6:1 (0:0, 3:1, -:-)
HC Uherské Hradiště
Neděle 17.10.2010, 17:002. liga skupina Východ

58:14
    Vyloučen Václav Klabačka na 2 minuty za podražení.

53:50
    Hosté budou hrát přesilovku. Vyloučen Radislav Ondráček na 2 minuty za nedovolené bránění.

47:55
    Tentokrát se vylučuje na druhé straně. Vyloučen Tomáš Kundera na 2 minuty za hákování.

46:28
    Tomáš Drtil je vyloučen na 2 minuty za držení.

43:16
    Domácí budou hrát přesilovku. Vyloučen Marek Schuster na 2 minuty za držení protihráče.

39:27
    Vyloučen domácí obránce, Aleš Holík, na 2 minuty za sekání.

35:38
    Síly na ledě se vyrovnají. František Kristýnek je vyloučen na 2 minuty za hákování.

34:19
    Vyloučen domácí, Martin Ambruz, na 2 minuty za hákování. Uherské Hradiště bude mít možnost snížit výsledek.

26:59
    Vyloučen hostující hráč, František Kristýnek, na 2 minuty za hrubost.

24:28
    Hosté budou hrát přesilovku. Vyloučen Martin Novotný na 2 minuty za zdržování hry.

18:45
    Vyloučen hostující Jiří Stašek na 2 minuty za sekání.

14:08
    Na druhé straně vyloučen domácí obránce, Jan Tesařík, na 2 minuty za podražení.

12:05
    Vyloučen Vlastimil Oharek na 2 minuty za podražení. Trest musí odpykat Marek Schuster.

08:05
    Vyloučen domácí, Michal Velecký, na 2 minuty za krosček.

Luboš Heider

Branky a nahrávky: 25. Velecký, 34. Novosad (Holík, Meluzín), 40. Matějka (Holík, Novosad), 50. Velecký (Ondráček), 58. Velecký (Haas), 60. Ambruz (Brunec, Ondráček) - 39. Matula (Kotačka)