Klatovy – Kobra 10:4 (kon.) | Děčín – Most 2:5 (kon.) | Č. Lípa – Klášterec nO 4:6 (kon.)
Roudnice – Řisuty 3:1 (kon.) | Uničov – Karviná (Baník) 4:5 (kon.) | Šumperk – Uh. Hradiště 6:1 (kon.)
Nymburk – Lev Benešov 2:6 (kon.) | Pelhřimov – Chotěboř 12:5 (kon.) | Žďár n/S – Kolín 1:7 (kon.)

Draci právě vstřelili branku!
    A je tu ještě jeden gól. MARTIN AMBRUZ překvapil Oharka střelou nad beton. Tento útočník si tak připisuje první branku v dračím dresu. Asistence: Tomáš Brunec, Radislav Ondráček

58:14
    Vyloučen Václav Klabačka na 2 minuty za podražení.

57:39
    MICHAL VELECKÝ dává hattrick! Marek Haas vyslal přihrávku na domácího útočníka, a ten neměl problém v samostatném úniku zakončit. Asistence: Marek Haas

53:50
    Hosté budou hrát přesilovku. Vyloučen Radislav Ondráček na 2 minuty za nedovolené bránění.

49:28
    Domácí využívají svoji přesilovku. MICHAL VELECKÝ dorazil střelu Radislava Ondráčka za záda hostujícího brankáře téměř ze stejného místa, jako při své první brance. Asistence: Radislav Ondráček

47:55
    Tentokrát se vylučuje na druhé straně. Vyloučen Tomáš Kundera na 2 minuty za hákování.

46:28
    Tomáš Drtil je vyloučen na 2 minuty za držení.

43:16
    Domácí budou hrát přesilovku. Vyloučen Marek Schuster na 2 minuty za držení protihráče.

42:55
    Martin Ambruz střílel, když byl úplně sám před Oharkem! Kotouč opět skončil v rukavici brankáře.

39:27
    Vyloučen domácí obránce, Aleš Holík, na 2 minuty za sekání.

39:27
    Jiří Piluša ujížděl sám na Bošku, ten ho výborně vychytal!

39:05
    Aleš Holík poslal přihrávku na rozjetého JANA MATĚJKU. Ten si nadvakrát musel poradit s Vlastimilem Oharkem. Asistence: Aleš Holík, Zdeněk Novosad

38:16
    Uherské Hradiště právě vstřelilo branku!
    Hostům se daří snížit stav ještě před přestávkou. Martin Kotačka poslal před bránu puk na úplně volného LUKÁŠE MATULU, který napálil střelou tahem kotouč přímo do šibenice. Asistence: Martin Kotačka

37:06
    Červenka zkusil dorazit puk, ale jeho pokus šel moc nad.

35:38
    Síly na ledě se vyrovnají. František Kristýnek je vyloučen na 2 minuty za hákování.

34:19
    Vyloučen domácí, Martin Ambruz, na 2 minuty za hákování. Uherské Hradiště bude mít možnost snížit výsledek.

33:54
    Tomu se říká krásná kombinace. Novosad-Holík-Meluzín se vydali do útoku proti jednomu obránci. Všichni tři jmenovaní se vyměnili puk a prvně jmenovaný ZDENĚK NOVOSAD, dokázal zakončit nad lapačku brankáře. Asistence: Aleš Holík, Roman Meluzín

33:10
    Marek Haas dostal od Veleckého přihrávku. Musel vystřelit z velkého úhlu. Kotouč minul o kousek bránu!

26:59
    Vyloučen hostující hráč, František Kristýnek, na 2 minuty za hrubost.

26:55
    Adam Červenka si několikrát posunul kotouč, když byl úplně sám před Oharkem. Hostující brankář včas výborně zakročil.

25:15
    Roman Boška se výborně přemístil a vychytal úplně osamoceného Josefa Mikeše, který nedal téměř 100% šanci.

24:28
    Hosté budou hrát přesilovku. Vyloučen Martin Novotný na 2 minuty za zdržování hry.

24:15
    Domácí se konečně dočkali. MICHAL VELECKÝ se velmi aktivně rval o kotouč v rohu brány, až nakonec dotlačil kotouč za čáru hostující brány. Bez asistence.

23:03
    A když se neukazuje brankář, ukazuje se štěstí. Aleš Holík dnes už podruhé střílí tyč!

22:30
    Vlastimil Oharek ukázal krásný semafor lapačkou! Roman Meluzín už se pomalu radoval z branky, ale hostující brankář se teď ukázal.

18:45
    Vyloučen hostující Jiří Stašek na 2 minuty za sekání.

14:56
    František Kristýnek stál sám u Bošky, ale nakonec nemohl vystřelit, protože ho jeden z domácích obránců zastavil.

14:08
    Na druhé straně vyloučen domácí obránce, Jan Tesařík, na 2 minuty za podražení.

13:24
    Jakub Hulva dostal dobrou přihrávku na druhou, ovšem výborně se přemístil i hostující brankář. Stav zůstává stále 0:0.

12:05
    Vyloučen Vlastimil Oharek na 2 minuty za podražení. Trest musí odpykat Marek Schuster.

08:05
    Vyloučen domácí, Michal Velecký, na 2 minuty za krosček.

06:20
    Michal Velecký pálil z těžké pozice před Oharkem! Hostující brankář musel použít svůj hrudník.

03:17
    Aleš Holík trefuje z mezikruží tyč!

02:41
    Haas s Červenkou teď zadělali Ohorkovi velké starosti. Marek Haas střílel sám před bránou, kdyý byl nikým nehlídaný.

Luboš Heider

Branky a nahrávky: 25. Velecký, 34. Novosad (Holík, Meluzín), 40. Matějka (Holík, Novosad), 50. Velecký (Ondráček), 58. Velecký (Haas), 60. Ambruz (Brunec, Ondráček) - 39. Matula (Kotačka)