Sparta – Slavia 5:3 (kon.) | Liberec – Plzeň 5:4 (kon.) | Kometa Brno – Opava 5:3 (kon.)
Chomutov – Ústí n/L 2:1 (kon.) | Olomouc – Zlín 0:5 (kon.) | Jihlava – Třinec 4:2 (kon.)
Motor ČB – Kladno 1:5 (kon.) | Mladá Boleslav – K. Vary 4:2 (kon.) | Znojmo – Vítkovice 2:3 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
5:4 (4:0, 1:4, 0:0)
HC Škoda Plzeň
Pondělí 25.10.2010, 17:00DHL Extraliga juniorů

Z Liberce je to pro dnešek vše, hezký zbytek večera. (19:34:59)

Dramatický zápas tedy nakonec dopadl lépe pro domácí, kteří ale málem přišli o náskok 4:0 z první třetiny.

60:00
    Hucl ještě za zbytečné najetí do sudího dostává trest ve hře za nesportovní chování.

60:00

59:57
    Puk teď zase zmizel u mantinelu za brankou, takže se znovu bude vhazovat.

59:48
    Puk zmizel na brankovišti pod domácím brankářem. Ještě jedno vhazování před klecí Tygrů.

59:39
    Hosté mají velký nápor, střelu Jeřábka vyráží Alexa.

59:23
    Alexa kryje bombu Lva.

59:00
    Domácí dostali puk do středního pásma.

58:53
    Tak ne. Makarovič zůstává na střídačce, hosté zkusí power play.

58:53
    Hrát se nyní bude ve třech na obou stranách.

58:53
    Oddechový čas pro hosty.

58:53
    Sobotka jel sám na Makaroviče ale nedal, následně fauluje Karlík a dostává dvě minuty.

58:31
    Další ostrý souboj, závěr utkání je opravdu hodně vyhrocený.

58:26
    Hosté se dostali do náporu i ve třech proti čtyřem Tygrům.

57:54
    Dvě minuty dostává Petruška za sekání a oslabuje hosty v nejméně vhodný okamžik.

57:30
    Oddechový čas pro domácí.

57:30
    Sudí je ale do šarvátky nepustili a oba dostávají dvě minuty za hrubost.

57:22
    Bitka do které se chtěl pustit Hucl se Skalickým.

Ondřej Flanderka

Branky a nahrávky: 9. Pánek (Skalický, Valášek), 13. Jánošík (Kouřil, Kedršt), 17. Bulíř (Skalický, Karlík), 20. Jánošík (Kouřil), 33. Bulíř (Pánek) - 27. Němec (Ruprecht), 33. Petruška (Bernard, Sullmann), 36. Lev (Baxa), 40. Petruška (Jeřábek, Hošťálek)

Bílí Tygři Liberec: Alexa (Jelínek) - Šimek, Říha, Pánek, Čechura, Šefl, Karlík, Jandejsek, Sobotka - Jánošík, Kouřil, Bulíř, Kedršt, Skalický, Valášek, Mulač, Miškovský, Bittner, Maďar, Urban.
    HC Škoda Plzeň: Markovič (Hubáček) - Hucl, Ruprecht, Růžička, Slavík, Sullman, Špaček, Jeřábek, Šimandl - Váchal, Sedláček, Hošťálek, Baxa, Petruška, Pacanda, Pašek, Bernad, Mainer, Vizinger, Němec, Lev.