Kometa Brno – Plzeň 2:3 (po s.n.) | Vítkovice – Litvínov 7:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav 3:2 (kon.)
Znojmo – K. Vary 1:3 (kon.) | Olomouc – Kladno 7:3 (kon.) | Opava – Chomutov 1:4 (kon.)
Havířov – Motor ČB 3:4 (kon.) | Pardubice – Sparta 4:3 (po s.n.) | Jihlava – Liberec 4:5 (po s.n.)
po s.n.
HC Dynamo Pardubice
4:3 (2:0, 0:1, 1:2 - 0:0 - 1:0)
HC Sparta Praha
Pátek 05.11.2010, 18:00 • ČEZ Aréna Pardubice. • DHL Extraliga juniorů

Přejeme hezký páteční večer z Pardubic. (20:23:53)

HC Eaton Pardubice vítězí v dnešním utkání NOEN extraligy juniorů nad týmem HC Sparta Praha 4:3 na samostatné nájezdy. Domácí začali utkání velice aktivně a vypracovali si slibný dvoubrankový náskok. Sparta měla však lepší druhou polovinu zápasu, ve které se jí podařilo nejen vyrovnat, ale nakonec i otočit vývoj utkání. Pardubice poté 11 minut před koncem srovnaly na 3:3 a o dalším bodu pro domácí rozhodla střelecká potence Noska a Vondráčka.

Za hosty Přibyl forhandovým blafákem trefuje jen levý beton brankáře Langhamera a Pardubice tak vítězí v tomto utkání 4:3 na samostatné nájezdy.

Nosek se nemýlí a domácí vedou v sérii 2:0.

Za hosty jede Doležal a blafákem do backhandu branku míjí.

Vondráček se trefuje přesně do horního růžku. 1:0

Začínat budou domácí, do branky odjíždí Kocián.

Samostatné nájezdy začínají.

Během přesilové hry si hosté vytvořili řadu slibných příležitostí, které volaly po brance. Eaton bránil doslova zuby nehty. Přesto uvidíme v Pardubicích nájezdy, které rozhodnou o bodu navíc z tohoto duelu.

65:00
    Prodloužení skončilo.

63:29
    Konec oddechového času. Hosté chtějí evidentně rozhodnout v nastávající přesilové hře.

63:29
    Oddechový čas pro hosty.

63:29
    Martin Dočekal vyloučen na straně Pardubic za vysokou hůl. Sparta bude mít výhodu přesilové hry 4 na 3.

63:12
    Zakázané uvolnění Sparty Praha, vhazovat se bude po pravici Kociána.

61:11
    V první šanci prodloužení hostující Rubeš, který za brankou Pardubic obehrál domácího beka, vyjel až před Langhamera, který výborně zakročil levým betonem.

60:01

Skončila nám základní hrací doba. Po krátké přestávce bude následovat pětiminutové prodloužení se čtyřmi hráči na obou stranách.

Jan Fryš

Branky a nahrávky: 5. Krejnus, 15. Dočekal (Pilař), 56. Nosek (Hemský) - 27. Kniazev (Forman), 45. Chára (Přibyl), 49. Sovík (Rubeš)

HC Dynamo Pardubice: Langhamer (Veselý) - Zdráhal, Březina, Krejnus, Beneš, Vondráček, Půhoný, Dočekal, Lenoch, Starý, Nosek, Křečan, Havlík, Tomín, Pilař, Hemský, Kapec, Vlček, Moučka
    HC Sparta Praha: Kocián (Sedláček) - Sobotka, Švaříček, Veselý, Kolář, Drvota, Kniazev, Forman, Přibyl, Kučera, Chára, Rubeš, Eis, Doležal, Puna, Sovík, Dvořák

Rozhodčí: Kubeš - Arazímová, Praž