Olomouc B – Zlín B 1:2 (kon.) | Brno jun. – Kroměříž 3:1 (kon.) | Frýdek-Místek – Slovácko B 2:1 (kon.)
Vítkovice – FKM Vysočina Jihlava 1:1 (kon.) | Břeclav – HFK Olomouc 0:0 (kon.) | Líšeň – Opava 0:0 (kon.)

87
    Domácí se dostali do brejku, šli tři na dva, akci zakončil Mica střelou těsně nad bránu.

82
    Hosté zatlačili a jsou momentálně lepším týmem, bránu domácích ohrozili už podruhé nebezpečnou střelou.

80
    V osmdesáté minutě trvá bezbrankový stav, i když se hraje bojovný fotbal mezi šestnáctkami.

46
    Hned v úvodu druhého poločasu nebezpečně vystřelil olomoucký Onofrej, jeho střela jen těsně minula domácí bránu.

46

30
    Domácí promarnili velkou šanci. Míč propadl za olomouckou obranu a sprintujícímu Micovi v poslední chvíli ukopl gólman míč za hranicí velkého vápna.

10
    Po prvních deseti minutách h¨je hra bez výraznějších šancí, domácí sice kopali dvakrát rohový kop, ale bránu hostí zatím nijak neohrozili.

1

MSK Břeclav: Prokop - Navrátil, Mica, Schwarz, Demjanovič, Jakubovič, Nevídal, Simandl, Ivančic, Michal, Chromeček.

1. HFK Olomouc: Šrom - Kovář, Tögel, Krejčí, Onofrej, Kobylík, Dadák, Čtvrtníček, Richter, Polák, Kopecký.

Rozhodčí: Fojt - Šenkýř, Sedlář.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.