Bohemians B – Koloveč 3:3 (kon.) | Sp. Brno – Bystrc 0:0 (kon.) | Hořovicko – Votice 0:3 (kon.)
Doubravka – Zličín 4:0 (kon.) | Jirny – Most B 6:1 (kon.) | Polepy – P. Kopanina 3:1 (kon.)
SK Viktorie Jirny
6:1 (5:0)
FK Baník Most 1909 B
Sobota 13.11.2010, 14:00Divize skupina B

Utkání končí zaslouženým vítězstvím Jiren, které rozhodli o svém vítězství v prvním poločase a po přestávce se utkání již jen dohrávalo. Viktorie přezimuje na 1. místě divizní tabulky. (15:57:11)

85
    Domácí naposledy střídají, odchází Marek Smola a nastupuje Jaromír Jindráček.

77
    Domácí střídají, odchází Roman Janoušek, nastupuje Eric Kuetegue.

65
    Domácí střídají, odchází Pavel Král, nastupuje Petr Bílek.

59
    Jirny právě vstřelily branku!
    Šestou branku domácích střílí ROMAN JANOUŠEK.

49
    Most právě vstřelil branku!
    První branku hostí střílí ZDENĚK SLÁMA.

46

44
    Pátou branku domácích střílí MIROSLAV OBERMAJER.

30
    Čtvrtou branku domácích střílí MIROSLAV OBERMAJER.

26
    Hosté z deseti metrů přestřelili prázdnou bránu.

25
    Po faulu na Lukáše Havierníka byl nařízen pokutový kop, který bezpečně proměnil TOMÁŠ JANDZÍK.

23
    Druhou branku domácích střílí ROMAN JANOUŠEK.

13
    První branku domácích střílí po rohovém kopu hlavičkou MICHAL STAREC.

12
    Mostecký Červenka vidí žlutou kartu.

Za krásného, slunného dne, kdy nam teplota vystoupala na 16 stupňů, zaháji rozhodcovská trojice Blaschke, Dujsík, Hock za pár minut utkání.

SK Viktorie Jirny: Štěpnička - Bílek, Obermajer, Starec, Smola - Haviernik, Kejha, Jandzík, Toncar - Procházka, Janoušek.

FK Baník Most B: Hanus - Hofman, Červenka, Broskovics, Černý - Onyango, Sláma, Vachník, Tancos - Firt, Duran.

Rozhodčí: Blaschke - Dujsík, Hock.

Branky: 13. Starec, 23. Janoušek, 25. Jandzík (pen.), 30. Obermajer, 44. Obermajer, 59. Janoušek - 49. Sláma

Karty:   12. Červenka (MSB)

FK Baník Most 1909 B: Hanus - Hofman, Červenka, Broskovics, Černý - Onyango, Sláma, Vachník, Tancos - Firt, Duran.

Rozhodčí: Blaschke - Dujsík, Hock