Bohemians B – Koloveč 3:3 (kon.) | Sp. Brno – Bystrc 0:0 (kon.) | Hořovicko – Votice 0:3 (kon.)
Doubravka – Zličín 4:0 (kon.) | Jirny – Most B 6:1 (kon.) | Polepy – P. Kopanina 3:1 (kon.)
FC Sparta Brno
0:0 (0:0)
FC Dosta Bystrc-Kníničky
Sobota 13.11.2010, 13:30 • Brno - Komárov • Divize skupina D

Pro dnešní den je to z Brna skutečně vše, hezký zbytek víkendu, nashledanou. (15:17:30)

Statistiky zápasu: Střely na bránu: 5:4, střely mimo: 9:5, rohy: 8:1.

Je tu konec. Zápas končí asi zaslouženou remizou. V prvním poločase byla mírně lepší Bystrc, v tom druhém se dařilo lépe domácím, jenž si vytvořili dobré šance. Avšak Sedlák vše důležité pochytal nebo domácím nevyšla koncovka.

90
    První žlutou v týmu Bystrce dostává hostující Vala.

86
    Sparta střídá, odešel Hlavinka, na hřišti je syn slavného otce, Michal Maroši.

85
    Roman Kotol střídá, ze hry stahuje Jiříkovského, na plac jde Vala.

80
    Jan Krejčí vidí žlutou kartu, již pátý potrestaný hráč Sparty.

77
    A rozhodnout mohl i střídající Nguen, ale jeho pokus byl poslán hodně nad.

76
    Martin Janíček mohl rozhodnout tento zápas, sám před bránou však hlavičkuje těsně vedle.

70
    Střídají také domácí, odchází Wagner, na jeho místo jde Nguyen.

65
    Žlutou kartu dostává opět domácí hráč, a to Florián.

62
    Bystrc poprvé střídá, odchází Křivánek, na zelený pažit nastupuje bulharský internacionál Krastev.

61
    Pěkná střela Wagnera málem překvapila Sedláka, ten měl štěstí, míč letěl těsně nad.

47
    Další žlutou kartu v domácím týmu dostává David Lang.

46

Utkání sleduje 172 diváků.

Máme za sebou první poločas, oba týmy si vytvořily po dvou dobrých šancích na obou stranách, jen díky gólmanům se skóre neměnilo. Vyrovnané utkání bude po přestávce pokračovat a rozhodně se je nač dívat.