K. Vary – Chomutov 7:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Hr. Králové 2:3 (po s.n.) | Jihlava – Zlín 3:1 (kon.)
Ústí n/L – Plzeň 2:5 (kon.) | Sparta – Kladno 5:4 (kon.) | Slavia – Litvínov 0:5 (kon.)
Motor ČB – Pardubice 3:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 1:6 (kon.) | Havířov – Kometa Brno 1:3 (kon.)
Písek – Letňany 3:4 (po pr.)
HC Dukla Jihlava
3:1 (2:0, 1:0, 0:1)
Berani Zlín
Pátek 26.11.2010, 15:00Extraliga staršího dorostu

Vítejte u dnešního online přenosu z Horáckého zimního stadionu. Dnes se na domácím ledě představí starší dorostenci Dukly Jihlava a PSG Zlín. Utkání začne v 15:00.

HC Dukla Jihlava: Krejčík - Peroutka, Kříž, Dobrovolný, Kohout, Tobola, Čurilla, Čermák, Ščerban - Svobodník, Lupač, Štěpán - Vantuch, Vlček, Gregar - Mandát, Střecha, Kovářů - Štěrba, Vítek, Košek

PSG Zlín: Rozum - Buchta, Macharáček, Papežík, Tomeček, Urbanec, Strojil, Řezáč - Kovařík, Sedláček, Jurík - Vaculín, Popelka, Sekerka - Skočík, Burša, Matula - Doležálek

Rozhodčí: Ondřej - Kreuzer, Polonyi.

00:01

01:23
    Dukla právě vstřelila branku!
    První gól dnešního zápasu dal JAN MANDÁT po střele Ondřeje Kovářů.

02:05
    Jiří Peroutka střílel od modré na Rozuma, ten ovšem puk přikryl betonem.

02:56
    První vyloučený hráč je Martin Gregar (JIH) za podražení.

03:17
    Před Rozuma se dostal Jan Štěrba, střela, kterou vyslal, ovšem trefila pouze brankáře a ten puk schovává.

03:49
    Ke střele se dostal David Jurík, bránu ale přestřelil.

04:32
    Domácí hráči opět vyhazují puk.

05:00

05:08
    Kotouč se dostal před brankáře hostů, ten puk raději přikrývá lapačkou.

06:26
    Po nepřesné přihrávce hostů z rohu puk jede až na zakázané uvolnění.

06:54
    Další jihlavský hráč usedá na lavici trestoměřičů. Tentokrát to je Petr Čurilla za držení.

07:40
    Za domácí hráče vyhazuje puk Daniel Kohout.

08:56
    Na Krejčíka poprvé v druhé přesilové hře vystřelil Patrik Urbanec, brankář puk schovává do výstroje.

10:15
    David Dobrovolný střílí na bránu hostů, trefil ovšem pouze helmu obránce hostů.

10:47
    Ondřej Kovářů se pokoušel došťouchnout puk do brány, Rozum ale držel puk dobře.

11:25
    David Papežík střelil od modré na domácího brankáře, ten puk vyráží.

13:25
    Martin Vlček se dostal do třetiny hostů, střela se mu ale nepodařila.

14:12
    Tomáš Střecha jel na brankáře hostů, se střelou ale moc dlouho váhal.

15:11
    Na trestnou lavici usedá Michal Hošek (JIH) na dvě minuty za podražení. Hosté mají další příležitost vyrovnat.

16:00
    Hosté se konečně dostali ke Krejčíkovi a střílí na něj David Papežík, kotouč ale letěl pouze do brankáře.

16:15
    Jihlavští hned po buly vyhazují.

17:00
    Na Rozuma vyrazil ONDŘEJ KOVÁŘŮ, který ujel hráčům při vlastním oslabení. Hosté ještě diskutují s hlavním rozhodčím, ten ale už nic nemění.

17:30
    Od modré čáry střílí Jaroslav Tomeček, ale Krejčík puk vyráží betonem.

19:00
    Ohlášena poslední minuta první třetiny.

19:25
    Martin Vlček ještě zkoušel přihrávat před bránou Martinu Gregarovi, k tomu se už však puk nedostal.

20:00

Hned v úvodu zapásu se do brány trefil Jan Mandát, který skóroval za Jihlavu. Hosté pak měli možnost vyrovnat při třech přesilových hrách, ovšem ani jednu nevyužili. Za to při té poslední se do brány ještě trefil Ondřej Kovářů, který tím zvýšil na 2:0 pro domácí hráče. Podaří se ještě Zlínu dorovnat?

Druhá třetina začne přibližně v 15:42.

20:01

21:21
    Na trestnou lavici usedá Lukáš Buchta (ZLN) za držení

22:02
    Od modré se zkouší prosadit David Dobrovolný, ale puk trefuje pouze brankáře hostů.

23:07
    Martin Kříž střílel na bránu, ovšem o kousek minul.

23:50
    Martin Gregar měl velkou příležitost, ovšem puk před brankářem se mu nepodařil zpracovat.

25:00
    Patrik Urbanec střílel na Krejčíka, ale puk trefil síť zvenku.

26:07
    Hosté si dvakrát přihráli před Krejčíkem, ale nazávěr se nepodařilo zpracovat puk Jaroslavu Tomečkovi.

27:30
    Šance na obou stranách. Prvně se před Rozuma dostal Tomáš Střecha, ten ale puk nevystřelil. Hned v zápětí měli šanci hráči hostů, když se před prázdnou bránou ocitl volný puk, ale domácí hráči se k puku dostali dřív.

29:20
    Na domácího brankáře střílel také Lubomír Kovařík, ale Krejčík puk vyrazil svým betonem.

30:13
    Tomáš Střecha se dostal do menší šťouchanice před bránou hostů, ale nic vážnějšího se nestrhlo.

30:49
    Jihlava bude hrát další přesilovku. Na lavici trestoměřičů usedá Radim Doležálek za vražení na hrazení.

31:20
    Jihlavským se ovšem přesilovka vůbec nedaří. Už dvakrát dostali příležitost hosté, aby vystřelilil.

32:45
    Jihlavští za celou přesilovku ani jednou nevystřelili.

24:15
    Michal Popelka střílel na Krejčíka, ten puk ale vyráží.

35:36
    Jihlavským hráčům se dvakrát za sebou nepodařilo rozehrát.

36:12
    Dominik Matula střílel na domácího brankáře, ten ovšem puk zachytil do lapačky.

37:15
    Hráči teď často bojovali o puk u mantinelů.

38:11
    Po chybě Martina Vlčka v rozehře střílel na bránu Michal Popelka, ten ale puk poslal do ochranné sítě.

38:47
    Jihlavský útok Mandát - Střecha - Kovářů střílí další branku. Do brány posílal puk opět ONDŘEJ KOVÁŘŮ po řihrávce od Tomáše Střechy.

39:29
    Na trestnou lavici usedá Tomáš Skočík za nesportovní chování na deset minut osobního trestu.

39:32
    Vyloučen je Marek Vantuch na dvě minuty za podražení.

40:00

Druhou třetinu se opět nepodařilo hráčům Zlína vyrovnat. Ba naopak, za domácí tým skóroval znova Ondřej Kovářů, i když měli hráči na obou stranách šance. Udrží i poslední třetinu domácí tým vedení nad Zlínem?

Třetí třetina začně přibližně za 16:27.

40:30
    Hosté se drží od buly před Krejčíkem, ale nevystřelili na něj.

40:01

40:59
    David Macharáček střílel na domácí bránu, ale puk projel těsně vedle vzdálenější tyčky.

42:48
    Na trestnou lavici usedá Jan Strojil (ZLN) za vysokou hůl.

44:50
    Hosté jsou v plném počtu, ale domácí hráči za celou přesilovou hru ani jednou nevystřelili.

45:39
    Jaroslav Tomeček vyjel k Rozumovi, puk se mu ale nepodačilo vystřelit.

48:08
    Hosté si nepřesně přihrávají až na zakázané uvolnění.

49:16
    Na Rozuma střílí Martin Kříž, puk ale končí v ochrané síti.

49:59
    Před Krejčíka se dostává David Juřík, střela mu ale nevyšla.

50:39
    Ze středního pásma střílel Patrik Urbanec, Krejčík puk vyrazil do levého rohu hřiště.

51:36
    Hosté měli velkou šanci, když před bránou byl volný puk, nejbližší Petr Burša puk však v čas nezaznamenal.

52:29
    Vyloučen je Martin Vítek (JIH) na dvě minuty za vražení na hrazení.

53:32
    Pískaný ofsajd domácích hráčů.

53:55
    Od modré si vystřelil Lubomír Kovařík, Krejčík měl ovšem dobrý výhled.

54:44
    Zlín právě vstřelil branku!
    Zlín snižuje po střele LUBOMÍRA KOVAŘÍKA z pravého kruhu do levé šibenice Krejčíkovy brány.

56:00
    Marek Lupač zkouší střelu od modré, ale koktouč se k brankáři hostů nedostal.

58:01
    I když byli ohrášeny poslední dvě minuty dnešního zápasu, hráči stále hrají naplno.

58:58
    Na poslední chvíli usedají zároveň na trestnou lavici Radim Doležálek (ZLN) a Tomáš Střecha (JIH) za hrubost.

58:58
    Oddechový čas pro hosty.

59:00
    Brankář hostů zůstává na střídačce.

59:30
    Od modré několikrát střílel Tomeček, ale bránu netrefil.

60:00

Děkuji za sledování dnešního online přenosu a přeji hezký zbytek dne. (16:56:21)

Vojtěch Vopat

Branky a nahrávky: 2. Mandát (Kovářů), 17. Kovářů, 39. Kovářů (Střecha) - 55. Kovařík (Popelka)

Berani Zlín: Rozum - Buchta, Macharáček, Papežík, Tomeček, Urbanec, Strojil, Řezáč - Kovařík, Sedláček, Jurík - Vaculín, Popelka, Sekerka - Skočík, Burša, Matula - Doležálek

Rozhodčí: Ondřej - Kreuzer, Polonyi