Havířov – Jihlava 6:3 (kon.) | Kometa Brno – Vítkovice 4:5 (po pr.) | Ústí n/L – Chomutov 7:8 (po pr.)
Hr. Králové – Mladá Boleslav 4:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Písek 3:2 (po s.n.) | Vsetín – Olomouc 4:1 (kon.)
Třinec – Zlín 0:4 (kon.) | Liberec – Motor ČB 7:2 (kon.)
AZ Havířov
6:3 (3:0, 3:2, 0:1)
HC Dukla Jihlava
Sobota 27.11.2010, 11:00 • Víceúčelová hala Havířov • Extraliga staršího dorostu

60:00
    Konec zápasu. (13:12:42)

59:48
    Dukla právě vstřelila branku!
    Jihlava upravuje stav, přesnou střelou DOBROVOLNÉHO.

59:34
    Na dvě minuty si ještě půjde sednout VÍTEK (JIH) za držení.

59:04

58:01
    Poslední dvě minuty třetí třetiny, zápas se dohrává a Havířov kontroluje výsledek.

57:04
    Na dvě minuty putuje na trestnou lavici David ČINTALA (HAV) za vysokou hůl.

56:39

55:47
    Další střela havířovského KŘIBÍKA byla vyražena levým betonem Hlávky.

54:39
    Jan DIVIŠ (HAV) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

54:09
    Střela DEUTSCHE (HAV) byla sražena do ochranné sítě.

52:31
    Dobrá střela KŘIBÍKA (HAV), ten teď po ledě doslova létal.

52:01
    Oba týmy v plném počtu.

50:01
    Vzájemné vyloučení. Na dvě minuty míří jihlavský DOBROVOLNÝ (JIH) za držení hole, za Havířov Michal DIVOKÝ (HAV) za hákování.

48:57

48:30
    Marek LUPAČ (JIH) ve velké šanci trefuje tyčku!

47:54
    Havířov v pohodě brání.

46:57
    Na dvě minuty za vražení na hrazení odchází Filip RYŠKA (HAV).

46:38
    Další pohotový zákrok lapačkou domácího brankáře Tomšů.

45:34
    Marek LUPAČ (JIH) fantasticky vypáli, ale brankář Tomšů předvádí ukázkový semafor a i s pukem se usadil v brankovišti! Fantastický moment utkání!

44:36
    Jan KŘIBÍK (HAV) ve velké šanci ! Tu ale vyřešil brankář Hlávka fantastickým semaforem.

44:25
    Havířov řeší nebezpečnou akci Jihlavy vyhozením na zakázané uvolnění.

42:56
    Z velkého úhlu nahodil puk na branku MartinBRABEC (JIH).

41:15
    David DOBROVOLNÝ (JIH) teď nastřelil puk na branku Havířova, nikdo z jeho spoluhráčů nedokázal puk tečovat a usměrnit ho za záda brankáře Tomšů.

40:58
    Tomšů teď vyskočil pro puk a ukryl ho do své lapačky.

40:30
    Dominik SUCHÝ (HAV) vystřelil jako první ve třetí třetině na branku. Hlávka kryje.

40:01

40:00

39:01
    Běží poslední minuta druhé třetiny.

38:29
    Kolem branky se snažil obtočit jeden z jihlavských hokejistů, nakonec ale bez úspěchu.

36:25
    Jihlava využívá přesilovku. Přesnou souhru až do prázdně branky zakončil brankou Tomáš STŘECHA (JIH).

34:31
    RYŠKA (HAV) dostává dvě minuty za faul kolenem.

34:13
    Havířov právě vstřelil branku!
    Petr ŠKOLOUD (HAV) dostal fantastickou přihrávku před branku od Michala Divokého a proto neměl žádný problém skórovat.

31:12
    Jan KŘIBÍK (HAV) předvedl další ze svých fenomenálních tvrdých a přesných střel, překonal brankáře Hlávku s velkým přehledem.

30:58
    Jan KŘIBÍK (HAV) skvěle vypálil, puk končí na hrudi brankáře Hlávky.

29:26
    Dominik SUCHÝ (HAV) se ocitl sám před brankářem, ale nepřekonal ho ani z této blízkosti.

29:03
    Na dvě minuty odjíždí STŘECHA (JIH) za vražení na hrazení.

28:53
    Martin VLČEK (JIH) se jako jeden z mála jihlavských hráčů dostal do šance, neuspěl.

27:58
    Daniel GRACA (HAV) je dalším z mnoha havířovských hráčů, kteří se dostali do šance ke skórování. Brankář Hlávka má hodně práce, ale zatím naděje Jihlavy drží v realném světě.

27:00
    V další šanci Havířova se ocitl Michal VYČESANÝ (HAV), brankář Hlávka tentokrát pozorný.

26:40
    Dominik SUCHÝ se trefuje přesně do horní poloviny branky, těsně k pravému růžku.

26:17
    Michal DIVOKÝ (HAV) se dostal až před brankáře, kde zaváhal a brankář Hlávka si s jeho střelou poradil.

25:55
    Jan MANDÁT (JIH) se dostal k volnému kotouči a vypálil na brankáře Tomšů. Tomšů naštěstí pro Havířov puk pokryl a ukryl ho do své výstroje.

24:56
    Jihlava snnižuje. Jiří Peroutka (JIH) po přihrávce od Dobrovolného střílel a přesně se trefil do místa, kde brankář Tomšů nebyl.

24:50

23:54

23:30
    Jan DIVIŠ (HAV) pálil ze slibné pozice, pouze do brankáře Hlávky.

22:50
    Na dvě minuty odjíždí Dominik SUCHÝ (HAV) za nedovolené bránění.

21:54
    Na dvě minuty za hákování odjíždí na trestnou lavici Martin GREGAR (JIH).

20:15
    Dominik SUCHÝ (HAV) se dostal až ke střele, kterou vyráží brankář Hlávka.

20:01

20:00

19:57
    Dominik SUCHÝ (HAV) se prosazuje tři vteřiny před koncem třetiny. Potom co si puk vyměnili Patrman s Kostelníkem se dostal k volnému Suchému a ten se prosadil vynikajicí střelou u které byl Hlávka bez šance.

19:05

19:02
    Petr ČURILLA (JIH) skvěle vypálil z modré, nebezpečnou střelu pokryl brankář Tomšů.

18:44
    Jan KŘIBÍK (HAV) se fantasticky prodral mezi dvěma obránci Jihlavy, ale k lepšímu zakončení se pro Havířov bohužel nedostal.

17:05
    Na dvě minuty odjíždí Michal VYČESANÝ (HAV) za sekání.

15:37
    Tomáš STŘECHA (JIH) dostal nepřesnou přihrávku před branku. Přihrávka mu utekla do rohu útočného pásma.

12:11
    VYČESANÝ mohl skórovat, ale měl velmi těžkou pozici z těžkého úhlu, puk jen prosvištěl kolem svatyně brankáře Hlávky.

11:23
    Hynek TOBOLA leží na ledě po tom co byl nastřelen pukem.

10:57
    Na dvě minuty jde hostující KŘÍŽ za sekání.

10:25

09:51
    KŘIBÍK (HAV) ve vlastním oslabení dostal obravskou šanci po chybné rozehrávce Hlávky. Nevyužil ji, střela šla kolem tyče.

09:25
    Útočnou akci Jihlavy zastavuje offside.

08:35
    Jakub JUHÁSZ (HAV) leží na ledě po ostrém souboji a nezvedá se. Pravděpodobně jde o nějaké vážnější poranění nohy. Rozhodčí nevylučuje. JUHÁSZ je s velkou pomocí odnášen na střídačku.

08:25
    Michal DIVOKÝ (HAV) dostává dvě minuty za faul po odpískání, nedovolené bránění.

07:37

06:02
    Skvěle vypálil Deutsch (Hav), Diviš jeho střelu tečoval pouze do výstroje Hlávky.

05:37
    Na dvě minuty míří jihlavský PEROUTKA za nedovolené bránění.

03:42
    V brance Jihlavy dochází ke střídání brankářů, odstoupil Krejčiřík, nastoupil HLÁVKA.

03:42
    Jan KŘIBÍK posouvá Havířov do dvoubrankového vedení velmi povedenou střelou do horní poloviny branky.

03:31
    První branku zápasu vstřelil Dominik SUCHÝ. Senzačním sólem dokonale oklamal obranu a i brankáře Krejčíka.

01:20
    Bureš a Deutsch (HAV) prověřili brankáře Krejčíka střelami z modré čáry. Krejčík si s oběma poradil.

00:17
    V první velké šanci se ocitl havířovský Kasperlík, jeho samostatný únik ale nebyl korunován brankou.

00:01

Dobrý den, vítám vás u online přenosu ze zápasu Extraligy staršího dorostu mezi Havířovem a Jihlavou. Oba týmy se nachází na chvostu tabulky, ale bez velkých ztrát na horní pozice tabulky. Oba týmy zažili opačný pátek Jihlava porazila doma Zlín 3:1, Havířov podlehl Kometě Brnu 1:3. Přejeme příjemný zápas.

AZ Havířov: Tomšů (Carbol) - Szewieczek, Bureš, Flamík, Deutsch, Kostelník, Ryška, Čintala, Graca, Suchý, Kasperlík, Křibík, Patrman, Divoký, Juhász, Vyčesaný, Školoud, Diviš

HC Dukla Jihlava: Krejčík (Hlávka) - Čurilla, Ščerban, Kříž, Dobrovolný, Kohout, Hošek, Peroutka, Tobola, Mandát, Kovářů, Gregar, Štěpán, Vítek, Štěrba, Svobodník, Vlček, Brabec, Lupač, Vantuch, Střecha

Rozhodčí: .

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

Josef Nudera

Branky a nahrávky: 4. Suchý (Patrman), 4. Křibík (Diviš), 20. Suchý (Patrman, Kostelník), 27. Suchý (Patrman), 32. Křibík (Deutsch), 35. Školoud (Divoký) - 25. Peroutka (Dobrovolný), 37. Střecha (Mandát, Dobrovolný), 60. Dobrovolný (Kovářů)

HC Dukla Jihlava: Krejčík (od 4.Hlávka) - Čurilla, Ščerban, Kříž, Dobrovolný, Kohout, Hošek, Peroutka, Tobola, Mandát, Kovářů, Gregar, Štěpán, Vítek, Štěrba, Svobodník, Vlček, Brabec, Lupač, Vantuch, Střecha