Jihlava – Písek 4:2 (kon.) | Znojmo – Olomouc 3:0 (kon.) | Chomutov – Chrudim 1:2 (po pr.)
Tábor – Benátky n/J 2:3 (kon.) | Ústí n/L – Litoměřice 2:1 (po pr.) | Vrchlabí – Kadaň 3:1 (kon.)
Hr. Králové – Třebíč 2:1 (kon.) | Beroun – Havlíčkův Brod 5:1 (kon.)
Medvědi Beroun 1933
5:1 (2:0, 2:0, 1:1)
HC Rebel Havlíčkův Brod
Středa 01.12.2010, 18:001. liga (ČR)

Díky za sledování online přenosu a z Berouna se s vámi loučí Petr Titlbach. (01:37:12)

60:00

59:52
    Dohrává se...

59:24
    Hlinka dvakrát napřáhl z prostoru pro vhazování, ale Furch dvakrát zasáhl vyrážečkou.

58:44
    Jelínek (BER) dostává 2 minuty za podražení.

58:38
    Hlinka se dostal do úniku, ale kotouč v koncovce netrefil.

58:01
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny a s největší pravděpodobností i utkání.

57:40
    Třetina se objevil sám před brankou, ale střelou z otočky braku netrefil.

56:49
    Medvědi jsou na kotouči a kombinují s ním ve středním pásmu.

55:44
    Švagrovský se dostal do zakončení, ale kotouč nachází jen lapačku Nerudy.

55:00
    Medvědi střídají, hosté zakládají akce, která však končí ve středním pásmu.

54:37
    Pavel si najel do třetiny a chtěl zakončit, ale přes brusle hostujícího obránce kotouč neprošel.

53:44
    Třetina si řekl o kotouč mezi kruhy, ale jeho střela končí v ochranné síti nad brankou, vhazuje se po levici Furcha.

53:14
    Postavení mimo hru Medvědů.

52:49
    Medvědi teď napálili tyč, ale z mého pohledu nebylo jasné kdo, zřejmě Forman.

51:34
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Zohorna si stáhl kotouč u branky a poslal jej na druhou tyč, kde stál připravený JAN KNOTEK, který z ostrého úhlu poslal kotouč po ledu a přesně trefil skulinu mezi betonem Furcha a tyčí. Asistence: Hynek Zohorna.

51:30

51:10
    Ondráček si najel do pásma a zakončil, Furch škrtnul kotouč lapačkou nad branku.

50:37
    Pavlík si řekl o kotouč a také jej dostává, Furch si povyjel z branky a zmenšil úhel pro zakončení a nakonec vytěsnil kotouč vyrážečkou.

Petr Titlbach

Branky a nahrávky: 16. Švagrovský (Nedvěd), 19. Vlček (Rudovský, Jelínek), 28. Kupec (Piskáček, Jelínek), 29. Hašek (Pacovský, Nedvěd), 44. Pavel (Forman) - 52. Knotek (Zohorna)

Medvědi Beroun 1933: Furch (Kareš) - Nedvěd, Husák, Jebavý, Piskáček, Jelínek J., Malý - Pavel, Besser, Kupec - Novotný, Hašek, Pacovský - Vlček, Melka, Švagrovský - Hafenrichter, Forman, Rudovský - Veselý
    HC Rebel Havlíčkův Brod: Suchan (Neruda) - Kempný, Šenkeřík, Sova, Morava, Soldán, Pavlík, Jelínek A., - Třetina, Němec, Ondráček - Hlinka, Rytnauer, Sedlák - Zábranský, Zohorna, Knotek - Stromko, Švaňhal, Vošmik - Hadrava

Rozhodčí: Horák - Arazimová, Svoboda