Jihlava – Písek 4:2 (kon.) | Znojmo – Olomouc 3:0 (kon.) | Chomutov – Chrudim 1:2 (po pr.)
Tábor – Benátky n/J 2:3 (kon.) | Ústí n/L – Litoměřice 2:1 (po pr.) | Vrchlabí – Kadaň 3:1 (kon.)
Hr. Králové – Třebíč 2:1 (kon.) | Beroun – Havlíčkův Brod 5:1 (kon.)
Medvědi Beroun 1933
5:1 (2:0, 2:0, 1:1)
HC Rebel Havlíčkův Brod
Středa 01.12.2010, 18:001. liga (ČR)

58:44
    Jelínek (BER) dostává 2 minuty za podražení.

51:34
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Zohorna si stáhl kotouč u branky a poslal jej na druhou tyč, kde stál připravený JAN KNOTEK, který z ostrého úhlu poslal kotouč po ledu a přesně trefil skulinu mezi betonem Furcha a tyčí. Asistence: Hynek Zohorna.

49:30
    Piskáček (BER) dostává 2 minuty za podražení.

45:27
    Švagrovský (BER) dostává 2 minuty za vysokou hůl.

43:57
    Jebavý (BER) dostává 2 minuty za hru se zlomenou holí.

43:07
    Beroun právě vstřelil branku!
    Forman našel na středu mezi kruhy najíždějícího MICHALA PAVLA, který přesnou střelou k tyči zvyšuje náskok Medvědů na pět branek. Asistence: Miroslav Forman.

40:22
    Ondráček (HBR) dostal 2 minuty za hrubost.

32:43
    Kempný (HBR) dostává 2 minuty za podražení.

28:07
    Nedvěd (BER) dostává 2 minuty za sekání, Pacovský (BER) dostává 2 minuty za hrubost a Švaňhal (HBR) dostává 2 minuty za sekání. Hraje se 4 na 5.

28:07
    JIŘÍ HAŠEK ujel po křídle a krásnou střelou mezi betony ukryl kotouč za záda Nerudy. Asistence: Dominik Pacovský, Jaroslav Nedvěd.

27:48
    MARTIN KUPEC se nejlépe zorientoval ve skrumáži hráčů před Nerudou a propasíroval kotouč až za záda Nerudy. Asistence: Jan Piskáček, Jiří Jelínek.

27:16
    Pavlík (HBR) dostává 2 minuty za vysokou hůl.

20:39
    Rytnauer (HBR) dostává 2 minuty za vysokou hůl.

18:29
    Rudovský našel krásně postaveného LADISLAVA VLČKA, který se přesně trefuje do odkryté klece. Asistence: Jan Rudovský, Jiří Jelínek.

17:20
    Hašek (BER) dostává 2 minuty za hákování.

16:36
    Knotek (HBR) dostává 2 minuty za nedovolenébránění.

15:15
    Nedvěd posunul DAVIDA ŠVAGROVSKÉHO do úniku a domácí útočník si zopakoval předešlu situaci a tentokrát Suchana překonává. Asistence: Jaroslav Nedvěd.

12:46
    Rytnauer (HBR) dostává 2 minuty za vražení.

11:58
    Melka (BER) dostává 2 minuty za faul kolenem.

9:13
    Minela Furcha!!! Který špatně rozehrál přímo na hůl Zábranského, který si rychle objel branku, ale trefuje pouze tyč domácí branky, FUurch přerušuje hru.

8:16
    Jebavý (BER) dostává 2 minuty za hákování.

6:56
    Za krosček dostává 2 minuty Vošmik (HBR).

5:46
    Švagrovský zavezl kotouč do útoku a sám zakončil, ale Suchan je pozorný. Kempný (HBR) dostává 2 minuty za nedovolené bránění.

Petr Titlbach

Branky a nahrávky: 16. Švagrovský (Nedvěd), 19. Vlček (Rudovský, Jelínek), 28. Kupec (Piskáček, Jelínek), 29. Hašek (Pacovský, Nedvěd), 44. Pavel (Forman) - 52. Knotek (Zohorna)

Medvědi Beroun 1933: Furch (Kareš) - Nedvěd, Husák, Jebavý, Piskáček, Jelínek J., Malý - Pavel, Besser, Kupec - Novotný, Hašek, Pacovský - Vlček, Melka, Švagrovský - Hafenrichter, Forman, Rudovský - Veselý
    HC Rebel Havlíčkův Brod: Suchan (Neruda) - Kempný, Šenkeřík, Sova, Morava, Soldán, Pavlík, Jelínek A., - Třetina, Němec, Ondráček - Hlinka, Rytnauer, Sedlák - Zábranský, Zohorna, Knotek - Stromko, Švaňhal, Vošmik - Hadrava

Rozhodčí: Horák - Arazimová, Svoboda