Kadaň – Ústí n/L 0:1 (kon.) | Litoměřice – Chomutov 4:3 (po pr.) | Havlíčkův Brod – Hr. Králové 6:4 (kon.)
Jihlava – Olomouc 0:2 (kon.) | Beroun – Tábor 3:4 (po s.n.) | Třebíč – Vrchlabí 3:2 (po s.n.)
Písek – Benátky n/J 1:4 (kon.) | Chrudim – Znojmo 3:2 (kon.)
HC Chrudim
3:2 (1:1, 1:0, 1:1)
HC LERAM Orli Znojmo
Sobota 04.12.2010, 18:00 • Zimní stadion Chrudim • 1. liga (ČR)

60:00
    Konec zápasu. (20:12:19)

59:44
    Vhazování před Landsmanem. Sledujeme velké drama.

58:38
    Oddechový čas pro hosty. Ti si totiž vybojovali vhazování v útočném pásmu. Horčička už zjevně bude přihlížet snažení Orlů pouze z vlastní střídačky.

58:15
    Vhazování před Horčičkou.

57:00
    Hosté se usazují v pásmu Chrudimi.

55:50
    Chrudimský útočník ujížděl sám na Horčičku ale znojemský obránce jej ještě stihl dobruslit a znemožnit mu tak zakončení.

54:58
    Chrudim v plném počtu ale hosté opět po přesilovce zůstávají v pásmu.

52:55
    Krušné chvíle čekají nyní domácí hokejisty. Žák fauloval a po právu je vyloučen na 2 minuty za sekání.

53:01
    Oddechový čas pro domácí.

Dnešnímu utkání přihlíží 630 diváků.

50:04
    Chrudim právě vstřelila branku!
    JAN JAROMĚŘSKÝ ujížděl společně s hbitým Patrikem Fořtem proti 2 hostujícím obráncům a toto domácí duo bylo smrtelnou hombinací pro hostujícího gólmana. Puk skončil v pravém horním růžku a zapříčinil se o to právě střelec vedoucí branky Chrudimi. Asistence: Patrik Fořt

49:31
    Díru v obraně tak velkou, jak zadní partie lidského těla, naštěstí pro domácí nepotrestali hosté. Stačilo zpracovat jednoduchou přihrávku a hned 3 Orly by letěly samy na Landsmana.

48:45
    Hosté v plném počtu. Chrudimští prakticky neohrozili branku Znojma.

48:01
    Chrudimi se přesilová hra opět vůbec nedaří.

47:41
    Hosté šetří čas výborným napadáním domácí rozehrávky.

46:45
    Staněk se provinil zcela evidentně vysokou holí, kterou zasáhl domácího útočníka do obličeje. Odpyká si ale jen 2 minuty.

46:23
    A opět domácí rozjíždí postupný útok.

45:02
    Chrudim zahajuje útok zpoza vlastní branky.

42:30
    Domácí šli do třetí třetiny určitě s jasným cílem: Neikasovat! Zhroucení této taktiky ale na sebe nenechalo dlouho čekat a Orlice jsou z toho zjevně zaskočeny. Orly jsou nyní pány na ledě.

40:41
    Orli právě vstřelili branku!
    Gól pair-excelance vstřelil TOMÁŠ RACHŮNEK. Prošel zpoza brány mezi 2 domácí obránce, udělal mezi nimi otočku a z backhandu zvedl černou pryž přesně do pravého růžku domácí branky. Landsman neměl šanci, Rachůnek to provedl skutečně bravurně. Asistence: Beroun, Plášek

40:01

40:00

39:47
    Znojemští se ubránili a poletují už v plném počtu ve svém obranném pásmu.

18:50
    Hosté již ve 4, domácím se přesilová hrá vůbec, ale vůbec nedaří.

38:11
    Domácí trefují břevno!

37:42
    Chrudimští vyhráli buly a hned z toho byla nebezpečná střela od modré.

37:36
    Orlice budou mačkat své soupeře ještě více. Říha sekal Fořta a na Pikolu si zahraje společně s Ranglem. Domácí budou hrát přes minutu v 5 proti 3.

36:45
    Tentokrát přesilovka pro domácí. Rangl si zavzpomíná na dětská léta a hru zvanou Pikola. Napočítá si do 2 minut čistého času na trestné lavici.

35:43
    Fořt teď učesal pěšinku hostujícímu brankáři.

35:14
    Domácí v plném počtu a Znojmo opět nesehrálo přesilovku nijak extra.

14:44
    Toužimšký ukázal Blatnému, jak tvrdý je někdy hokej, když ho velmi ostře přišpendlil ke zdejším mantinelům. Hráč hostů odjíždí na střídačku s bolestivou grimasou.

33:23
    Následuje velmi sporné vyloučení Lukáše Krále na 2 minuty za podražení. Šlo o zákrok na hraně, což dokazují výkřiky některých fanoušků. Nejvíce trefná byla hláška "To není basket!".

33:10
    Vyletelka okusil chladnost zdejšího ledu, když při manévru s pukem na holi zakopl a puk nechal půl metru za sebou. Divácí to ocenili potleskem.

32:13
    Opět již přesilová hra skončila, ale hosté drží Chrudim ve vlastním pásmu.

31:33
    Orlice vyhazují a odlétají na střídačku.

30:46
    David vystřelil od modré a mířil přesně na Berouna, který puk efektně, leč ne efektivně, tečoval. Velmi vydařená kombinace Orlů, která si zasloužila skončit gólem, ale domácí brankář byl proti.

30:03
    Fořt sestřelil Štacha vysokou holí a ten odchází s krvavým šrámem do kabin. Následuje nevinný zákrok Blažka, který rozhodčí hodnotí 2 minutami pro domácího hráče a zcela evidentně tím napravuje svoji předchozí minule. Pan Florian v tom má v těchto chvílích drobný hokej.

28:48
    MAREK DRTINA vystřelil po přihrávce od Žáka takovou ránu, že za pukem div nehořela ohnivá dráha a na zimním stadionu v Chrudimi neroztál led. Střelu ještě mírně olízl čepelí hole Šeda a branka je tak připsána jemu. Horčička neměl sebemenší nárok. Asistence: Drtina, Žák

28:40
    Domácí kombinují v pásmu hostů.

28:30
    Pláňek se provinil faulem a domácí budou hrát přesilovku. Mám takové tušení, že tentokrát to sehrají mnohem lépe.

27:43
    Rangl byl tísněn obráncem a proto jeho střela nenadělala domácímu brankáři sebemenší problémy.

26:20
    Taktika byla zřejmě zvolena v hnízdě Orlů i Orlic společná, jelikož oba celky se soustředí především na defenzívu namísto toho, aby obránci podporovaly svými výpady některé breakové situace.

25:44
    Toužimský vyprášil betony hostujícího brankáře.

24:33
    Dlouho, předlouho bušili Orlice do obranných vrat Orlů ze Znojma ale branka z toho nebyla. Znojemští jsou již plném počtu.

23:55
    Chrudimští se usadili v útočném pásmu.

23:10
    Přesilovky se dnes ale nedaří ani jednomu týmu. Znojemští vyhazují.

22:29
    Rangl zcela evidentně fauloval domácího útočníka a je vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.

21:22
    Šeda sám před Horčičkou netrefuje branku!!!

20:30
    V úvodu třetiny aktivnější domácí.

20:01

20:00

19:39
    Při poslední minutě by nám vzhledem k tempu hry mohla hrát z reproduktorů dechovka a nikdo by se nedivil. Oba celky jsou s prozatimním vývojem evidentně spokojeny.

19:04
    Fanoušci ze Znojma velmi obdivuhodně fancí, seč jim síly stačí.

17:57
    A opět Orli v přečíslení 3 proti 2, tentokrát musel Landmsan zasahovat.

16:48
    Velmi pěkně to teď sehráli domácí obránci, kteří čelili přečíslení 3 proti 2 ale výborně si rozložili hráče.

14:52
    Žák velmi nešikovně a nebezpečně upadl při rozehrávce z rohu vlastní třetiny. Situace vypadala velmi komicky protože Zdeňkovi málem přepadla helma přes obličej a vypadla hokejka.

13:51
    Havlík ukázal hbité ruce a připravil luxusní přihrávku pro své spoluhráče. Ti jej ovšem evidentně nepochopili a tak za nadějné akce žádné nebezpečí pro domácí nevyplynulo.

13:23
    Domácí hráči se sotva šourají po ledě a přiliš jim nepomůže ani následné zakázané uvolnění.

13:05
    Chrudim v plném počtu ale Znojmo drží pásmo

12:42
    Znojemští zamkli domácí a mačkají je ve svých ostrých drápech.

11:44
    Štach byl ve svízelné situaci jelikož stejně jako jeho spoluhráč před chvílí, dostal na modrou velmi nepřesnou přihrávku.

11:07
    Domácí hráli v plném počtu asi příliš dlouho. Žák si půjde sednout na vyhřátou trestnou lavici. Také na 2 minuty, tentokrát ale za krosček.

10:55
    Havlík s Mockem se mírně neshodli a vypadalo to, že si dají pár facek.

10:41
    Kolafa nemohl dělat naprosto s nic s nepřesnou přihrávkou a Chrudimští tak opět vyhazují.

10:12
    Černobílí se prozatím nedokázali usadit v útočném pásmu.

9:30
    Domácí jeli v oslabení v přečíslení 3 na 1, ale radil zazmatkoval jak malý kluk při testu z matematiky a celou šanci zmařil.

8:58
    Král putuje za katr na 2 minuty za hru vysokou holí.

7:25
    Po delší odmlce se zjevil útok v podání znojemské letky.

6:49
    Rozhodčí Padevět teď zcela evidentně pochybil a poškodil tak domácí. Doufejme, že se tato situace nebude opakovat.

5:23
    Dnes to vypadá na noc kuriózních branek. JAN KUBIŠTA (1+2) vstřelil úvodní branku Chrudimi velmi šťastně ale i to se počítá. Puk mu totiž sjel z čepele hole a doslouva se došoural za brankovou čáru pod horčičkovými betony. Bez asistence.

5:23
    Nájezd provede sám faulovaný.

5:23
    Kubišta byl faulován a vybojoval trestné střílení pro domácí!!!

4:45
    Říha zavezl černý nesmysl do útočného pásma a ani jeden z domácích hráčů jej nedokázal obrat. Pramenil z toho velký závar před Landsmanovou svatyní.

3:39
    A Orly pokračují v tlaku. Vstřelená branka je evidentně nabudila.

2:03
    Tak takový gól se na takové úrovni vidí málokdy. TOMÁŠ KOLAFA vystřelil téměř z půlky kluziště způsobem, že puk se zakroutil jak střela z přímého kopu na fotbale. Landsman jen koukal, jak mu puk padá do pravého horního růžku. Asistence: Havlík, Horčička

1:00
    Orlice (Chrudimští) v úvodu utkání pod mírným tlakem Orlů ze Znojma.

0:01
    Znojemští vyhráli úvodní vhazování a tudíž jdou jako první do útoku.

00:01

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Dany

Branky a nahrávky: 6. Kubišta, 29. Šeda (Drtina, Žák), 51. Jaroměřský (Fořt) - 3. Kolafa (Havlík, Horčička), 41. Rachůnek (Beroun, Plášek)

HC Chrudim: Landsman (Ament) - Mocek P., Toužimský, Jaroměřský, Žák, Drtina, Kobela - Semorád, Král, Fořt, Šeda, Blažek, Radil - Kaut, Kubišta, Goiš - Vágner
    HC LERAM Orli Znojmo: Horčička (Kameš) - Lattner, David, Kolafa, Pláňěk, Rangl, Štach - Beroun, Plášek, Rachůnek - Havlík, Staněk, Říha - Haman, Vyletelka, Trojan

Rozhodčí: Florián - Čížek, Padevět