Zlín sledge – Studénka Sledge 5:3 (kon.) | Draci Kolín – Karlovy Vary 11:1 (kon.) | Č.Budějovice – HC Sparta Praha Sledge 2:7 (kon.)
SK Draci Kolín
11:1 (2:0, 3:1, 6:0)
SKV Sharks Karlovy Vary
Sobota 18.12.2010, 18:45 • zimní stadion Kolín • Česká para hokejová liga

Děkujeme za pozornost a zítra u onlajnu nashledanou. (20:51:15)

Tak to byl zápas. I když hosté přijeli v neúplné sestavě, nepřijeli se jen bránit. Kolín však nic nepodcenil a v závěru utkání se rozstřílel. Nic méně oba týmy čeká ještě zítřejší utkání. Kolín nastoupí proti pražské Spartě a Karlovy Vary již po ránu na ledě Českých Budějovic.

45:00

44:12
    Draci právě vstřelili branku!
    Branku vstřelil GEIER Michal, asistence Kvoch Tomáš.

43:58
    Boček vyjel a zalehnul puk před dojíždějícím Bergerem

43:21
    Branku vstřelil ŠAFRÁNEK Zdeněk. Po individuální akci završuje desítku Zdeněk Šafránek.

42:05
    Nedovolené bránění znamená pro Jiřího Raula menší trest.

41:42
    Branku vstřelil KUBEŠ Pavel, asistence Kvoch Tomáš.

40:33
    Branku vstřelil GEIER Michal, asistence Kvoch Tomáš. Po reprezentační ose Kubeš-Kvoch-Geier poslední jmenovaný nekompromisně zakončil.

39:26
    Branku vstřelil ŠAFRÁNEK Zdeněk. Šafránek objel branku a bez problémů zakončil, o výsledku je v tuto chvíli rozhodnuto.

37:11
    Kubeš na ledě, Kolín ve čtyřech.

36:14
    Kolín jde do třech. Michal Hron dnes již podruhé na trestné lavici, menší trest za téčko.

35:11
    Kapitán domácích Pavel Kubeš za hákování dostává 2 minuty.

33:48
    V karlovarské brance dochází ke střídání. Za Jiřího Bozděka přichází Bohumír Mach.

33:48
    Branku vstřelil KVOCH Tomáš, asistence Geier Michal. Tomáš Kvoch měl před sebou pouze Hrbka, na kterého vyzrál a zakončil pod víko.

31:48
    Jiří Berger prokličkoval mezi kolínskou obranou a vleže nebezpečně zakončil, Boček byl na místě.

31:22
    Puk na střídačce hostí, vhazuje se ve středním pásmu.

30:01

Žraloci ve druhé třetině zabrali ale jen na chvíli, Draci hrají pořád to svoje a pokračují ve spanilé jízdě. Poslední třetina začne za cca 15minut.

Michal Najbrt

Branky a nahrávky: 5. KVOCH Tomáš, 10. GEIER Michal (Raul Jiří), 22. KUBEŠ Pavel (Raul Jiří), 26. KUBEŠ Pavel (Šafránek Zdeněk), 30. GEIER Michal (Kubeš Pavel), 34. KVOCH Tomáš (Geier Michal), 40. ŠAFRÁNEK Zdeněk, 41. GEIER Michal (Kvoch Tomáš, Kubeš Pavel), 42. KUBEŠ Pavel (Kvoch Tomáš), 44. ŠAFRÁNEK Zdeněk, 45. GEIER Michal (Kvoch Tomáš) - 23. BERGER Jiří (Hrbek Miroslav, Schneider Marek)

SK Draci Kolín: Boček Petr - Kubeš Pavel, Raul Jiří, Buhr Vojtěch, Buhr Richard, Najbrt Milan, Šafránek Zdeněk, Geier Michal, Hrdý Petr, Kvoch Tomáš, Bejvl Petr, Hron Michal
    Trenér: Tejkal Stanislav

SKV Sharks Karlovy Vary: Janoušek Petr, Bozděk Jiří, Mach Bohumír - Berger Jiří, Hrbek Miroslav, Frous Martin, Švec Jiří, Janko Ludvík, Forgo Jiří, Schneider Marek, Jeřábek Josef, Očenášek Petr
    Trenér: Berger Jiří st.