Třebíč – Chrudim 3:0 (kon.) | Benátky n/J – Tábor 1:2 (kon.) | Chomutov – Znojmo 1:3 (kon.)
Jihlava – Beroun 2:3 (po s.n.) | Vrchlabí – Písek 4:2 (kon.) | Kadaň – Litoměřice 3:4 (po s.n.)
Ústí n/L – Havlíčkův Brod 4:2 (kon.) | Hr. Králové – Olomouc 4:3 (po pr.)
Královští lvi Hradec Králové
4:3 (1:1, 0:1, 2:1 - 1:0)
HC Olomouc
Pondělí 27.12.2010, 18:001. liga (ČR)

Velmi zajímavé utkání tak končí výhrou domácích v prodloužení. Já se s Vámi z hradeckého ČEZ Stadionu loučím a přeji příjemný zbytek svátků. (20:24:48)

65:00

63:16
    Hradec právě vstřelil branku!
    Domácí se ale nevoli sudího vzepřeli tím nejhokejovějším způsobem a rozhodují o svém vítězství! Na přihrávku si za olomouckou obranou počkal volný VÍT BUDÍNSKÝ a střelou mezi betony Žigárdyho završuje skóre na konečných 4:3. Asistence: Aleš Křetínský, Jaroslav Roubík.

63:03
    Nejprve byl faulován domácí Martin Vágner a za chvilku i jeho spoluhráč Jiří Kadlec. Paradoxně ale pyká právě Kadlec, a to desetiminutovým osobním trestem!

62:30
    Přesně v půli prodloužení se píská zakázané uvolnění Hanáků.

61:54
    Zdeněk Čáp na útočné modré vyhodnotil situaci dobře, puk nahodil na Žigárdyho a získal tak pásmo.

61:02
    Střely Kucharczyka i Mikela byly zblokovány.

60:34
    Jaroslav Roubík nedokázal vyšťourat puk zpod nohou protihráčů.

60:01

60:00

59:57
    Poslední přerušení hry před prodloužením. Pokud tedy hosté nevyužijí útočné pásmo ke vstřelení branky.

59:40
    Jakub Bartoň neprostřelil klubko těl před sebou.

59:25
    Hra teď připomíná olomouckou přesilovku.

59:08
    O poznání větší šanci přichystali domácí Petru Haluzovi, ale nakonec se jeden z obránců stihl vrátit a vložil do Haluzovy střely hokejku.

58:35
    Martin Vyrůbalík mohl rozhodnout, ale nenápadnou střelu namířil těsně mimo.

58:19
    Hra je teď hodně kouskovaná.

58:00
    Dvě minuty před koncem třetí třetiny se ale píská zakázané uvolnění na druhé straně.

57:14
    Domácí vyhazují přes všechny čáry, ale icing se nepíská. Uvidíme dnes prodloužení?

55:55
    Michal Černý netrefil bránu.

Martin Voltr

Branky a nahrávky: 11. Hruška J. (Chmelíř, Moskal), 45. Roubík (Křetínský, Klement), 54. Volráb (Koudelka, Hruška J.), 64. Budínský (Křetínský, Roubík) - 19. Domin (Kucharczyk, Janáček), 23. Polodna (Lhotský), 42. Kucharczyk (Haluza)

Královští lvi Hradec Králové: Luňák (Alexa) - Křetínský, Klement, Hendrich, Vágner, Višňák, Chmelíř, Čáp - Jindřich, Roubík, Kadlec - Budínský, Koudelka, Volráb - Hruška J., Moskal, Hruška O. - Berger, Čermák, Kubica - Šejnoha.
    HC Olomouc: Žigárdy (Prusek) - Mikel, Ondrušek, Janáček, Vyrůbalík, Nedbálek, Bartoň, Lhotský - Ministr, Meidl, Polodna, Coufal, Černý, Brančík, Řípa, Haas, Haluza, Domin, Šedivý, Pekr, Kucharczyk.

Rozhodčí: Kubeš - Padevět, Čížek.