Česko – Německo 3:2 (kon.) | Finsko – Rusko 3:4 (po pr.) | Švédsko – Rusko 3:4 (po s.n.)
Česko
3:2 (0:0, 1:1, 2:1)
Německo
Pondělí 03.01.2011, 01:30 • Dwyer arena, Niagara University • Mistrovství světa do 20 let

35:53
    Netradičně hlavní rozhodčí nyní uděluje stejný trest jako před chvílí Česku také Němcům. Za příliš mnoho hráčů na ledě odsedí 2 minuty Keil (GER).

33:42
    Nyní ale Češi jdou zbytečně do čtyř. Za příliš mnoho hráčů na ledě sedí na trestné lavici Frk (CZE).

27:11
    Za tvrdý atak na českého brankáře odchází na 2 minuty za sekání Abeltshauser (GER).

19:15
    Woidtke (GER) vyloučen za zdržování hry. V závěru třetiny šance pro český tým.

14:14
    Velmi dobře hrající Plachta si vynutil faul. Holík (CZE) vyloučen za sekání.

Lukáš Peroutka

Branky a nahrávky: 29. Hlinka (Jeřábek, Frk), 51. Palát (R. Horák, Jeřábek), 60. Palát (Straka) - 23. Hauner (Brandl, Ohmann), 47. Mochel (Keil)

Česko: Novotný (Mazanec) - Řezníček, Jeřábek, Šenkeřík, Pláněk, O. Horák, Sedlák - Palát, Straka, R. Horák - Frk, Honejsek, Rachůnek - Hlinka, Nestrašil, Orsava - Culek, Holík, Soudek - Tůma
    Německo: Grubauer (Treutle) - Abeltshauser, Woidtke, Lindlbauer, Hufner, Bittner, Mapes, Orendorz - Kühnhackl, Noebels, Rieder - Braun, Hofflin, Plachta - Hauner, Brandl, Ohmann - El-Sayed, Keil, Latta - Mochel

Rozhodčí: Kadyrov (RUS), Konc (SVK) - Tvrdoň (SVK), Winge (SWE)