Třinec – Sparta 5:6 (po pr.) | Havlíčkův Brod – Hr. Králové 2:4 (kon.) | Vsetín – Plzeň 3:2 (kon.)
Písek – Liberec 0:0 (odl.) | Kometa Brno – Chomutov 6:2 (kon.) | Vítkovice – Slavia 5:3 (kon.)
Olomouc – Ústí n/L 5:3 (kon.) | Jihlava – Kladno 5:2 (kon.) | Motor ČB – Pardubice 6:2 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
5:3 (2:1, 2:1, 1:1)
HC Slavia Praha
Pátek 14.01.2011, 17:00 • MFH Ostrava • Extraliga staršího dorostu

58:34
    Za sekání opouští ledovou plochu Fortelka.

52:55
    Černín vyslal na Moučeka prudkou střelu, ten schoval kotouč pod lapačkou, Löebl ve snaze ochránit svého gólmana fauloval Černína do oblasti hlavy, proto si vykoledoval trest na 2 + 10 minut. Dvě minuty mu bude dělat společnost Novák.

50:14
    Plášek si pomohl hákováním a bude dvě minuty odpočívat.

36:00
    Přesilovka pro hosty, za vražení na hrazení bude pykat Máj.

29:03
    Žemlička se provinil sekáním a musí být potrestán.

24:56
    Další prohřešek ze strany domácích, za za hrubost bude pykat Klok.

20:42
    Za vražení na hrazení bude pykat domácí Blahuta.

17:04
    Další přesilovka pro vítkovické, za hákování je vyloučen Löbl.

06:25
    První přesilovka zápasu je nabídnuta domácím, za faul kolenem bude pykat Drahorád.

Monika Baloghová

Branky a nahrávky: 6. Zdráhal (Klečka), 8. Plášek (Tomi), 28. Černín (Tomi, Plášek), 34. Česlík (Ballner, Pop), 43. Celner (Plášek) - 5. Tajovský (Jedlička), 22. Hlinka (Tajovský), 56. Brzák

HC Vítkovice Ridera: Ďuriš (Slanina) - Zuzaník, Hawlík, Černín, Klok, Cabák, Pop, Bail - Tomi, Klečka, Plášek, Hudeček, Blahuta, Rimmel, Celner, Česlík, Zdráhal, Ballner, Máj
    HC Slavia Praha: Mouček (Uhlík) - Ryzák, Rod, Novák, Drahorád, Löbl, Mašín, Hejna - Žemlička, Jedlička, Nádvorník, Tejral, Brzák, Freisler, Fortelka, Kafka, Hložek, Červený, Tajovský, Hlinka

Rozhodčí: Kusý - Vengřín, Záviský