Ústí n/L – Sparta 3:4 (kon.) | K. Vary – Plzeň 2:3 (po pr.) | Opava – Vítkovice 3:6 (kon.)
Chomutov – Mladá Boleslav 6:1 (kon.) | Jihlava – Kometa Brno 6:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Znojmo 1:0 (kon.)
Třinec – Olomouc 4:3 (kon.) | Havířov – Zlín 1:6 (kon.)
Piráti Chomutov
6:1 (1:0, 3:0, 2:1)
BK Mladá Boleslav
Pondělí 17.01.2011, 17:30 • ČEZ Stadion Chomutov • DHL Extraliga juniorů

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

KLH Chomutov: Příhoda - Hammerbauer, Žižka, Pinka, Mála, Chlouba, Csanyi, Mužík, Heindl, Hanták, Havel, Kolčava, Korim, Bartejs, Hrabák, Kůs, Lehnert, Ptáčník, Rutta

BK Mladá Boleslav: Will - Chalupa, Brandejský, Teubner, Chaloupka, Jiránek, Sajdl, Vrba, Babický, Mozík, Soukup, Rys, Matějček, Arazim, Koudela, Martínek, Lenc

Rozhodčí: Petružálek - Bertlík, Koskuba.

00:01

01:18
    První střela Chomutova z hole Mužíka končí bezpečně ve Willově náruči.

02:13
    Chomutov dlouho otálel s rozehrávkou, skončila zakázaným uvolněním. Boleslav je poprvé v útočné třetině.

03:26
    Hanták se pěkně uvolnil po pravém křídle, ale blafák do bekhendu neměl žádnou razanci. Lehký úkol pro Willa.

04:17
    Další Hantákův průnik, jeho střela z mezikruží byla sražena mimo.

05:00
    Z vyhraného vhazování domácích v útočné třetině okamžitě pálil od modré Rutta, ale obrana si s jeho ránou poradila.

05:53
    Chomutov právě vstřelil branku!
    Tlak domácích nese ovoce. Krásnou ranou od modré propálil hostujícího gólmana KORIM. Asistence: Kůs.

06:59
    Chomutov jel dva na jednoho, ale jediný obránce zblokoval přihrávku do bezpečí.

07:45
    Hostující Jiránek nahazoval od modré. Snadná kořist pro Příhodu.

08:38
    První chomutovská pětka se dostala do tlaku, ale konečnou střelu od modré schoval do výstroje Will.

09:46
    Další tlak Chomutova je přerušen vyhozením.

11:20
    Souhra domácích není v útočném pásmu dokonalá, i přes to se Boleslav nemůže vymanit z tlaku.

11:54
    Až teď se dostali černo-zelení do útočné třetiny, lehká střela se stala druhou kořistí pro Příhodu.

12:07
    Je vyloučen hráč hostujícího týmu Soukup na dvě minuty za podražení.

12:55
    Další hráč Boleslavi jde sedět na dvě minuty. Arazim si odpočine za vysokou hůl.

13:14
    Chomutov drží soupeře pod zámkem, ale nejsou schopni pořádně vystřelit.

13:48
    Od levého mantinelu pálil ze všech sil Chlouba, jeho dělovku schytal do břicha Mozík a pomalu se belhá na střídačku.

14:55
    Hosté dohráli oslabení ve své útočné třetině. Chomutov nic ve dvojnásobné početní výhodě nic nevymyslel.

15:32
    Mužík hledal zpoza branky Csányiho, ale přihrávka ho minula.

16:52
    Kůs střílel od modré, ale vedle něj projel Chlouba, takže rozhodčí píská ofsajd.

17:35
    Mála si vyšlápl na Koudelu a hokejkou s ním zametl útočnou třetinu. Dvě minuty za hákování.

18:31
    Domácí gólman Příhoda měl teď velké štěstí. Přes hromadu těl nic neviděl, Soukupovu střelu od modré skryl reflexivně v rukavici.

19:44
    Domácí se hned po vypršení trestu okamžitě posadí na trestnou lavici. Hrabák atakoval před vlastní bránou hostujícího útočníka a sedí dvě minuty za sekání.

20:00

20:01

20:22
    Hosté zahájili druhou třetinu aktivně, Mozík nahazoval kotouč před bránu a Jiránek svou tečí jen těsně minul klec.

21:03
    Mužík ujel v oslabení a střelou trefil Willa do masky.

21:28
    Velmi kuriózní situace. RICHARD PINKA se ve vlastním oslabení dostal za branku soupeře, vystřelil na Willa a ten si betonem poslal kotouč do brány. Asistence: Mužík.

21:28
    Hostující Soukup dostává desetiminutový trest za nesportovní chování.

22:58
    Jaroslav Kůs provětral lapačku hostujícího brankáře.

23:36
    Csányi už už jel sám na Willa, ale ztratil rovnováhu a z akce sešlo.

24:17
    Mála v samostatném úniku míjí hostující bránu.

25:35
    Domácí se radují z branky, ale rozhodčí gól neuznává, neboť byl dosažen vysokou holí.

26:23
    Střelu Arazima chytá Příhoda s přehledem.

26:55
    Hostující brankář Will působí zmateným dojmem. Hledal kotouč mezi svými betony, zatímco ten byl již dávno z jeho území pryč.

28:43
    Hra se přelévá ze strany na stranu.

29:11
    Hostující Jiránek dostává dvě minuty za vysokou hůl.

30:06
    Ani nadvakrát se Hantákovi nepodařilo bekhendem překonat Willa.

30:58
    Mála přízemní střelou trefuje beton hostujícího gólmana.

31:58
    Po střele Ptáčníka se puk dostal k ROMANU CHLOUBOVI a ten zavěsil přesně pod víko. Asistence: Ptáček, Korim

33:22
    Hrabák střílel zpoza obránce, Will vyráží betonem.

34:23
    Domácí jsou jednoznačně aktivnější.

34:47
    Csányi vyslal nebezpečnou střelu, která se však neujala.

35:15
    Opět nejistý zákrok Willa. Tomu puk propadl a zůstal ležet na brankové čáře, kde ho ROMAN CHLOUBA doklepl do brány. Asistence: Mužík.

35:54
    Opět hostující Jiránek usedá na trestnou lavici za krosček.

36:14
    Heindl trefuje od modré vyrážečku Willa.

37:07
    Csányi nahodil na bránu, gólman s problémy chytá.

38:02
    Hosté s vypětím všech sil neinkasují další branku. Willovi pomohl Mozík.

38:51
    Ptáčník tvrdě atakoval hostujícího beka a dostává dvě plus deset minut za vražení na hrazení.