Ústí n/L – Sparta 3:4 (kon.) | K. Vary – Plzeň 2:3 (po pr.) | Opava – Vítkovice 3:6 (kon.)
Chomutov – Mladá Boleslav 6:1 (kon.) | Jihlava – Kometa Brno 6:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Znojmo 1:0 (kon.)
Třinec – Olomouc 4:3 (kon.) | Havířov – Zlín 1:6 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
2:3 (0:0, 1:2, 1:0)
HC Škoda Plzeň
Pondělí 17.01.2011, 17:30DHL Extraliga juniorů

To je z KV Areny a někdy příště nashledanou! (19:43:36)

Prodloužení nejprve nabídlo převahu domácích, jenže ke kotouči se brzy dostali Plzeňští, skórovali a zvítězili.

65:00

61:18
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Po chybě karlovarské obrany se do přečíslení dostala Plzeň. Bernard nahrál Slavíkovi, který nabral na rychlosti a projel podél mantinelu do útočného pásma. Vystřelil a k odraženému kotouči se dostal TOMÁŠ PACANDA, který z dorážky zajišťuje druhý bod Plzni. Asistence: Jakub Slavík, Jakub Bernard.

60:54
    Energetici do prodloužení velmi zlepšili pohyb.

60:01

Třetí třetina nabídla jen šťastné vyrovnání energetiků. Jinak jsme sledovali vyrovnanou bitvu se šancemi na obou stranách. Oba gólmani dnes chytají velice dobře. Uvidíme ale prodloužení, které začne za malou chvíli.

60:00

59:03
    To se Karlovarským příliš nepovedlo a Plzeňští se dostali do přečíslení. Domácí obrana ale bránila dobře a gól v závěru nepřipustila.

58:46
    V závěru mají převahu domácí energetici. Vhazovat se bude před Mazancem.

58:00
    Před námi již jen poslední dvě minuty třetí třetiny a nerozhodný stav.

57:52
    Plzeňský útočník byl ve středním pásmu jasně podražen. Vylučovat se ale nebude.

56:43
    Nehlídaný Lev si vyjel před branku, tahem vystřelil a Habal vyráží.

56:00
    Hudák se nedokázal samostatně prodrat až k brance. Byl obrán o kotouč a útok zakládá Plzeň.

53:10
    Půlpán si sklepl skákavý kotouč a ze středního pásma se prodral až branku. Zakončil beckhendovou střelou mezi betony Mazance, který je ale včas sklapl.

52:10
    V závaru před brankou domácích se nejlépe zorientoval Habal, který ukrývá kotouč pod sebou a přerušuje hru.

51:01
    Kotouč se odrazil před prázdnou plzeňskou branku, kde si jej indiáni málem srazili do branky. Situace z počátku této třetiny se ale neopakovala. Plzeňští získali kotouč pod kontrolu a zakládají útok.

50:07
    Další vhazování před Habalem vyhrává opět Plzeň. Ta se drží v útočném pásmu, ale rozhodčí Plzeňské z pásma vykazuje.

49:09
    Vhazování před Habalem a hned tvrdá rána Sullmana od modré! Habal měl co dělat, aby se pro ni natáhl, ale naštěstí kotouč skončil mimo.

Jan Salajka

Branky a nahrávky: 40. Záhora (Hudák, Schusser), 42. Sýkora - 21. Němec (Špaček), 29. Vizinger (Němec, Ruprecht), 62. Pacanda (Slavík, Bernard)

HC Energie Karlovy Vary: Habal (Endal) - Valeš, Šik, Schusser, Tomeček, Funk - Hudák (A), Koblasa, Kentoš, Sýkora, Vaněk, Vachovec (C), Baar, Švec, Kverka, Záhora, Půlpán.
    HC Škoda Plzeň: Makarovič (Mazanec) - Hucl (C), Ruprecht, Ružička, Slavík, Sullman, Špaček, Váchal - Blumentrit, Sedláček, Hošťálek (A), Baxa, Petruška (A), Pacanda, Pašek, Šimandl, Hájek, Bernard, Vizinger, Němec, Lev.