Kometa Brno – Ústí n/L 7:4 (kon.) | Třinec – Pardubice 4:1 (kon.) | Motor ČB – Litvínov 4:2 (kon.)
Vsetín – Slavia 6:0 (kon.) | Písek – Chomutov 5:2 (kon.) | Vítkovice – Hr. Králové 3:1 (kon.)
Zlín – Sparta 5:3 (kon.) | Olomouc – Liberec 4:1 (kon.) | Jihlava – K. Vary 3:2 (po s.n.)
Havlíčkův Brod – Plzeň 4:2 (kon.) | Havířov – Mladá Boleslav 3:1 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
6:0 (2:0, 0:0, 4:0)
HC Slavia Praha
Pátek 28.01.2011, 16:30Extraliga staršího dorostu

58:59
    A ještě jedna přesilovka pro Vsetín. Za hákování je vyloučen Žemlička.

57:55
    Vsetín vstřelil branku!
    JAROSLAV JANEBA se nyní alegantně prokličkoval po pravém křídle až před hostující svatyni, na malém prostoru dokázal obejít i brankáře a pak již bez problémů zasunul puk do brány. Asistence: Patrik Kovář

56:55
    Drahorád nyní nahodil rukama na hrazení Žáka a dostal trest na 2+10 minut za vražení na ohrazení.

55:02
    Ryžák musel řešit závar před vlastní brankou jen za cenu faulu - dvě minuty - držení. Vsetín čeká další přesilovka.

51:41
    Hodně tvrdý atak předvedl proti rozjetému Fortelkovi Ondřej Slováček. Při svém důrazném zákroku proti rozjetému hráči Slavie zvedl ruce až příliš vysoko a po zásluze je vyloučen na 2+10 minut za úder do oblasti hlavy a krku.

52:55
    Domácí se prosazují i v oslabení. Dominik pokorný si ve středním pásmu vyměnil puk s MARTINEM ŠTRBÍKEM, Následně přesprintoval hostující beky a byť jeho pokus Mouček vyrazil, na dorážku Štrbíka do prázdné již byl krátký. Asistence: Dominik Pokorný.

49:13
    Žabčík se vrací na trestnou lavici. Jeho prohřeškem je tentokrát krosček. Další početní výhoda pro Slavii.

49:13
    Brzák nejprve v akci dva na jednoho nepřekonal Kohna, v signalizované výhodě se k němu ale puk vrátil, Brzák ale tentokrát z bezprostřední blízkosti přestřelil.

45:47
    Hosté budou hrát teprve svou druhou přesilovou hru v zápase. Za nedovolené bránění putuje za katr Zbyněk Žabčík.

45:10
    Naopak domácí jsou ve střeleckých pozicích mnohem důraznější. Josef Daněk poslal zpoza branky pas na mezikruží, kde stál nepokrytý MARTIN PTÁČNÍK, který svým druhý zásahem v utkání zvyšuje náskok VHK na čtyři branky. Asistence: Ondřej Slováček, Josef Daněk.

41:57
    Naopak z protiútoku zvyčují domácí svůj náskok. Bekhendové nahození Lukáše Stodůlky našlo u pravé tyčky přesně hůl číhajícího MARTINA PTÁČNÍKA a tomu stačilo nasměrovat touš správným směrem. Mouček neměl nárok. Asistence: Lukáš Stodůlka, Michal Žák.

31:49
    Adam Freisler je vyloučen na 2+10 minut za úder do oblasti hlavy a krku.

27:29
    Daněk se natahoval po dorážce, Mouček se ale skvěle přemístil a dorážku vykryl. Kotyra jej ale atakoval a je vyloučen za nedovolené bránění.

23:31
    Tísněný hostující obránce Benda vyhodil puk na tribunu a za zdržování hry si jde na dvě minuty odpočinout.

19:45
    I druhou svou branku trefují Valaši v přesilové hře. Dominik Pokorný našel na mezikruží zcela osamoceného Martina Štrbíka. Ten se ve vyložené pozici rozhodl ještě vyšperkovat akci a poslal puk na JAROSLAVA JANEBU. Útočník VHK sice střílel z úhlu, před sebou však měl odkrytou branku a tu také neomylně trefil. Asistence: Martin Štrbík, Dominik Pokorný.

18:27
    Novák atakoval domácího hráče, natahujícího se po pasu před bránu a je vyloučen za nedovolené bránění.

10:30
    A nyní si v početní výhodě zahrají i hosté. Prvním vsetínským vyloučeným je Michal Žák za hákování.

7:39
    Vacek si proti rozjetému útočníko Valachů pomohl svou holí a je vyloučen za hákování.

4:16
    Domácí využívají přesilovou hru a ujímají se vedení. Ondřej Slováček narýsoval nádhernou přihrávku napříč útočným pásmem, kam si najel obránce MICHAL ŽÁK. Ten následně střelou mezi betony překonal Moučka. Asistence: Ondřej Slováček, Josef Daněk.

3:03
    Proti Daňkově povedené teči dokázal Mouček v hostující brance zasáhnout, dorážce domácího mladíka poté zabránil faul hostujícího hráče - vyloučen Freisler za hákování.

Radek Bařina

Branky a nahrávky: 5. Žák (Slováček, Daněk), 20. Janeba (Štrbík, Pokorný), 42. Ptáčník (Stodůlka, Žák), 46. Ptáčník (Slováček, Daněk), 53. Štrbík (Pokorný), 58. Janeba (Kovář)

VHK ROBE Vsetín: Kohn (Bača) - Žabčík, Pelc, Hradil, Žák, Vašíček, Báchor, Gália, Kovář, Surý, Daněk, Pokorný, Štrbík, Ptáčník, Stodůlka, Kohout, Kývala, Janeba, Slováček, Brida.
    HC Slavia Praha: Mouček (Uhlík) - Ryzák, Rod, Drahorád, Novák, Burián, Mašín, Vacek, Hejda, Žemlička, Jedlička, Törek, Nádvorník, Brzák, Kotyra, Freisler, Fortelka, Kafka, Hložek, Benda, Hlinka.

Rozhodčí: M.Škrobák - Z.Novák, P.Škrobák