Trutnov – Kutná Hora 5:2 (kon.) | Kolín – Milevsko 6:2 (kon.) | Chotěboř – Žďár n/S 3:4 (po pr.)
Pelhřimov – Nymburk 4:7 (kon.) | Šumperk – Karviná (Baník) 5:2 (kon.) | Opava – Val. Meziříčí 2:5 (kon.)
Uničov – Uh. Hradiště 2:4 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
5:2 (1:1, 0:1, 4:0)
HK Baník Karviná
Neděle 06.02.2011, 17:002. liga skupina Východ

Domácí si tak udržují svoji neporazitelnost na Tyršově stadionu. Draci měli co dělat, ovšem rozhodla až poslední třetina, kterou Šumperk vyhrál 4:0. Přeji pěkná zbytek večera. (19:12:23)

60:00

59:50
    Červenka ještě v závěru přestřeluje.

59:39
    Jan Blatoň chtěl procpat kotouč za Bošku, ten ho ale nepustil.

59:19
    Velecký si s Červenkou krásně vyměnili puk. Stanislav Žídek i za rozhodnutého stavu dobře chytá.

58:19
    Draci právě vstřelili branku!
    Domácí tak pojišťují výsledek dnešního zápasu. Jan tesařík našel krásnou přihrávkou JAKUBA HULVU, který v samostatném nájezdu zakončil za bezmocného Žídka. Asistence: Jan Tesařík

57:10
    Šumperk chce dávat branky i nadále. Orlová má problémy se dostat vůbec do středního pásma.

56:07
    Jakub Hulva byl v dobré pozici, zkusil proto střelu, ovšem ta mu moc nesedla.

55:23
    Jan Matějka poslal do samotného úniku ALEŠE HOLÍKA, který zakončil střelou do šibenice. Domácí stadion je ve varu. Asistence: Jan Matějka

54:47
    Martin Novotný to zkusil od červené, tato střela nemohla Žídka nějak překvapit.

53:50
    Domácí i nadále tlačí. Jednu šanci střídá druhá.

53:38
    Hulva byl v obtížné pozici, přesto vypálil. Žídek jeho pokus vytěsnil betonem.

52:53
    Aleš Holík tvrdě vypálil, Žídek s problémy chytá.

52:47
    Bude se hrát 4 na 3. Vyloučen Filip Štefanka na 2 minuty za nedovolené bránění.

52:15
    Studený se dostal až před Bošku, ten jej vychytal betonem.

52:09
    Hraje se převážně ve středním pásmu.

51:28
    Vyloučen Martin Ambruz na 2 minuty za krosček.

51:28
    Mikšan přihrál Studenému, který tvrdě vypálil a Boška chvíli nevěděl, kde má kotouč. Puk se přitom kutálel za jeho zády. Velké štěstí pro domácí, že zakročili včas domácí obránci.

Luboš Heider

Branky a nahrávky: 3. Haas, 47. Hulva, 48. Holík, 56. Holík (Matějka), 59. Hulva (Tesařík) - 14. Luka (Javín), 30. Mikšan (Galgonek)

DRACI PARS ŠUMPERK: Boška (Štůrala) - Holík, Novotný, Navrátil, Sedlák, Tesařík, Gewiese - Brunec, Ambruz, Hulva, Haas, Cink, Vrdlovec, Červenka, Novosad, Velecký, Fischer, Matějka
    HK Baník Karviná: Žídek (Šafránek) - Tomis, Samiec, Grygar, Mikšan, Ondrek, Blatoň, Studený, Urbánek, Holuša, Galgonek, Moravec, Kraft, Galvas, Valchař, Štefanka, Javín, Luka, Vnek, Sznapka, Fabry