Třinec – Vsetín 4:2 (kon.) | K. Vary – Chomutov 7:4 (kon.) | Sparta – Plzeň 4:3 (kon.)
Ústí n/L – Kladno 0:4 (kon.) | Vítkovice – Zlín 2:4 (kon.) | Slavia – HC Litvínov 3:2 (kon.)
Písek – Letňany 6:2 (kon.) | Pardubice – Hr. Králové 3:2 (kon.) | Motor ČB – Havlíčkův Brod 5:7 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
3:2 (0:2, 0:0, 3:0)
Královští lvi Hradec Králové
Sobota 19.02.2011, 16:00 • ČEZ Aréna Pardubice. • Extraliga staršího dorostu

Dorostenci Pardubic otočili vývoj zápasu z 0:2 a 3:2 a slaví tři body. (18:46:53)

60:00

54:35
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Pardubice otáčí vývoj zápasu! Do brejku ujel DANIEL VACHUTKA a trefil se přesně. Asistence Adam Chmelař.

46:51
    Domácí dokázali během dvou minut vyrovnat! Ve hře 4 na 4 se trefil DANIEL VACHUTKA. Asistence Jan Škvor.

44:31
    Pardubičtí se dostávají na dostřel! V přesilovce 5 na 3 dotlačil puk do branky ADAM CHMELAŘ. Asistence Daniel Vachutka a Patrik Moučka.

40:01

Ve druhé třetině jsme v Pardubicích branku neviděli, o vítězi či dělbě bodů rozhodne až třetí dvacetiminutovka.

40:00

20:01

Po první třetině vede favorit o dvě branky. Domácí inkasovali i při vlastní přesilovce a pokud chtějí se zápasem něco udělat, musí se vzchopit.

20:00

16:10
    Hradec právě vstřelil branku!
    Hosté se ve vlastním oslabení ujímá dvoubrankového vedení! Brejk úspěšně po objetí branky zakončil LUKÁŠ PRAVDA. Asistence: Ondřej Vlček.

0:14
    Tak to je začátek! Hradec Králové se lehce dostává do vedení, brankář Bernart pouští přes lapačku střelu MARTINA MATĚJČKA. Asistence: Lukáš Pravda.

00:01

Z technických důvodů utkání začne až v 16:15!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Jan Hrabal

Branky a nahrávky: 45. Chmelař (Vachutka, Moučka), 47. Vachutka (Škvor), 55. Vachutka (Chmelař) - 1. Matějček (Pravda), 17. Pravda (Vlček)