Třinec – Vsetín 4:2 (kon.) | K. Vary – Chomutov 7:4 (kon.) | Sparta – Plzeň 4:3 (kon.)
Ústí n/L – Kladno 0:4 (kon.) | Vítkovice – Zlín 2:4 (kon.) | Slavia – HC Litvínov 3:2 (kon.)
Písek – Letňany 6:2 (kon.) | Pardubice – Hr. Králové 3:2 (kon.) | Motor ČB – Havlíčkův Brod 5:7 (kon.)

Třinec právě vstřelil branku!
    Do prázdné vsetínské klece se trefuje RADIM MATUŠ. Asistence: Jan Štencel.

59:29
    Vsetínská brána je už opuštěna.

59:13
    Oddechový čas pro hosty.

58:45
    Matuš podal puk MARKU RUŽIČKOVI, který pohodlně zasunul puk kolem pravé tyče do brány. Branka nebyla uznána po velkých protestech Vsetína.

58:08
    Bača odvážně vyjel proti puku.

57:17
    Jakub Ižacký tvrdou střelou z pravého kruhu trefuje Bačovu lapačku.

56:08

55:54
    Třinečtí obstřelují vsetínského brankáře, ale z toho mráčku zřejmě nezaprší.

54:08
    Petr Hradil (VSE) - 2 min - vražení na hrazení.

51:52
    Běhal i Ptáčník na ledě, hraje se v plném počtu hráčů na ledě.

49:52
    Současně vyloučeni na dvě minuty Martin Ptáčník (VSE) za hrubost a Jiří Běhal (TRI) za držení protihráče.

49:34
    Vsetín vstřelil branku!
    DOMINIK POKORNÝ zvedl puk a přehodil přes Chvostka. Asistence: Vítězslav Pelc.

48:17
    Kofroňova střela zblízka končí ve vsetínské lapačce.

47:19
    Štědrý od modré rozduněl pravý beton Chvostka.

47:09
    Slováček ujížděl sám na třineckého gólmana, ale Chvostek byl pozorný.

45:28
    Žák trefuje boční síť třinecké branky.

44:30
    Vsetín se rozhodl, že domácím nedaruje nic zadarmo a nehce za žádnou cenu opustit útočnou třetinu.

Růžena Raszková

Branky a nahrávky: 10. Matuš (Pargáč), 37. Franek, 42. Běhal, 60. Matuš (Štencel) - 30. Daněk (Pokorný), 50. Pokorný (Pelc)

HC Oceláři Třinec: Chvostek (Němec) - Pisarik, Kurzok, Cienciala, Kofroň, Pargáč, Slovák, Ohera, Ižacký, Malyjurek, Valíček, Jonáš, Samek, Štencel, Běhal, Franek, Vrabel, Matěj, Bumbál, Matuš, Růžička.
    VHK ROBE Vsetín: Bača (Svoboda) - Surý, Pelc, Danšk, Pokorný, Hradil, Ptáčník, Žák, Kouhout, Kývala, Janeba, Slováček, Báchor, Brida, Galia, Tobola, Štědrý.

Rozhodčí: T.Janda - M.Řezáč, M.Tuizal